از کجا بخریم

مشاهده همه
بازار تاریخی زنجان، از جاذبه های باستانی در دل زنجان که از نظر توليد و نوع فعاليت، شامل هشت راسته می شود و در فهرست آثار ملی ایران نیز به ثبت رسیده است.
مجتمع تجاری آریای زنجان در مابین چهار راه سعدی و دروازه رشت قرار دارد. این مجتمع تجاری تعداد مغازه­ه ا نسبتاً در هر طبقه کمتر از سایر پاساژها و مراکز تجاری است.
مجتمع تجاری ، تفریحی شهر راز از مراکز تجاری تازه احداث شده است که در خیابان سعدی وسط قرار دارد و در چند طبقه شکل گرفته است.
مجتمع تجاری پردیس زنجان از جمله مراکز خرید و تجاری این شهر است که مابین چهارراه امیرکبیر و سبزه­ میدان در خیابان امام خمینی قرار دارد.
مجتمع تجاری ایران زمین ما بین خیابان سعدی وسط و چهار راه انقلاب است؛ این مرکز تجاری نیز طبقات آن در زمینه­ های مختلف پوشاک مردانه ، زنانه و بچه­کانه و ... فعالیت دارند.
مجتمع تجاری نور از مراکز تجاری تازه احداث شده در خیابان امام خمینی است. این مرکز تجاری مابین چهار راه انقلاب و چهار راه صدر جهان قرار دارد.
پاساژ تهران از جمله مراکز خرید شهر زنجان است که ما بین سبزه­میدان و چهار راه انقلاب قرار دارد.

زنجان کجا بمونیم

شکم گردی زنجان

پربازدید ترین ها

امامزاده اسماعیل شناط (ع)، از جمله جاذبه های زیارتی، مذهبی و تاریخی در استان زنجان و شهرستان ابهر است که قدمت آن به دوران صفویه مربوط می شود.
آبشار هشترخان، از جمله آبشارهای دیدنی و جاذبه های طبیعی و زیبای استان زنجان است که در شهر زنجان و در نزدیکی روستای لار خودنمایی می کند.
دریاچه سد كینه ورس در فاصله ۱۴ کیلومتری جنوب‌ غربی شهرستان ابهر زنجان قرار دارد.
کارخانه کبریت زنجان که در سالیان گذشته به عنوان کارخانه و امروزه به عنوان موزه فعالیت می کند، از جاذبه های تاریخی معروف و پرطرفدار در میان گردشگران است.

نقشه گردی زنجان