چهارمحال و بختياری گردشگری مذهبی چهارمحال و بختياری

نمایش روی نقشه

مسجد جامع سورشجان، از جمله جاذبه های مذهبی و تاریخی استان چهارمحال و بختیاری است که قدمت آن به دوره قاجاریه بر می گردد و نام آن در فهرست آثار ملی ایران می درخشد.

263 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

مسجد هرچگان، از جمله جاذبه‌های مذهبی و مساجد اصیل و تاریخی استان چهارمحال و بختیاری است. این جاذبه دارای حیاط مرکزی و الگوی شبستانی است و ورودی آن از سمت قبله بوده و گنبدخانه در جبهه‌ی شمالی قرار دار...

334 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

مسجد جامع وردنجان با یك شبستان ستون دار بزرگ و متعلق به دوره قاجار است؛ معماری بنا به صورت مساجد شبستان دار و به گونه درون گرا بنا شده است.

304 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

مسجد جامع فرخشهر، از جاذبه‌های مذهبی و مساجد تاریخی استان چهارمحال و بختیاری به شمار می‌رود. قدمت بنای این مسجد به دوران صفویه مربوط می‌شود و در دوران‌ زندیه و قاجاریه تكمیل و بازسازی شده است.

328 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

مسجد جامع چالشتر، از جمله مساجد تاریخی و جاذبه های مذهبی استان چهارمحال و بختیاری به شمار می رود که امروزه بازسازی شده و مورد توجه بسیاری از بازدیدکنندگان قرار می گیرد.

228 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

امامزاده محمداکبر فرزند بلافصل مولایمان حضرت علی(ع)و برادرحضرت امام حسن و حسین (ع) هستند؛ ایشان از عراق به سمت ایران حرکت کردند و وارد ایران شدند، تعدادی از دشمنان این حضرت ،امامزاده رادنبال کرده و ای...

729 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

امامزاده بی بی هاجر، از جاذبه‌های گردشگری مذهبی استان چهارمحال و بختیاری است. به عقیده روستائیان، قدمت این امامزاده به 1200 سال قبل مربوط می‌شود ولی صحت آن مشخص نیست. نام این امامزاده در فهرست آثار مل...

400 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

حرم سید بهاء الدین محمد، از فرزندان حضرت حمزه بن امام ‌موسی بن‌ جعفر (ع)، از جمله جاذبه‌های گردشگری مذهبی استان چهارمحال و بختیاری است. این جاذبه در دره‌ای زیبا و در دهانه كوهی بلند و سرسبز قرار دارد.

1396 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

نقشه گردشگری مذهبی چهارمحال و بختياری

گردشگری مذهبی چهارمحال و بختياری