آذربايجان شرقی از کجا بخریم؟ آذربايجان شرقی

نمایش روی نقشه

مرکز خرید رشدیه که در سه طبقه تجاری درمنطقه لوکس شهرک رشدیه احداث شده، یکی از مراکز خرید اصلی و معروف تبریز به شمار می رود که معماری ساختمان آن هم دیدنی است.

12795 نمایش
2.9
(از 12 رای)
جزییات بیشتر

مرکز خرید جواهر تبریز، اولین مرکز خرید ایران است که بصورت پل روی دو بلوار ۲۹ بهمن و استاد شهریار و رودخانه میدان چایی ساخته شده است.

5933 نمایش
3.6
(از 5 رای)
جزییات بیشتر

لاله پارک تبریز یکی از مهم ترین مجتمع های تجاری و تفریحی تبریز به شمار می رود. مجموعه لاله پارک از دو بخش تجاری و هتل پنج ستاره تشکیل شده است.

4965 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

مجتمع تجاری پردیس تبریز در زمینی به وسعت ۲۵۰۰ مترمربع و در سه طبقه تجاری در خیابان سنگ فرش تربیت واقع شده که یکی از زیباترین مراکز خرید تبریز محسوب می شود.

1866 نمایش
2.7
(از 3 رای)
جزییات بیشتر

بازار تبریز یکی از بزرگ ‌ترین و مهم ‌ترین بازارهای سرپوشیده در سطح ایران و قاره آسیا به شمار می ‌رود.بازار تبریز در سال ۱۳۵۴ خورشیدی در فهرست آثار ملی ایران به ثبت رسیده است.

9212 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

مجتمع تجاری، اداری ستاره باران در زمینی به مساحت عرصه 3500 مترمربع با زیر بنای 27750 متر مربع در منطقه نصف راه تبریز مکان یابی شده است.

69 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

بازارچه مرزی روس‌ها بناب یکی از قدیمی‌ترین مراکز خرید جلفا به شمار می رود که در مرکز شهر و جنوب رود ارس واقع شده است.در حال حاضر بخشی از این بازار سرپوشیده و قسمتی سر باز است.

205 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

بازار مراغه یکی از جاذبه های استان آذربایجان شرقی است.با معماری قدیمی و دالان‌های تو در تو، مقصدی هیجان‌انگیز برای تماشای مردم بومی و همچنین خرید محصولات محلی مراغه است.

377 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

سردر «نصیر بیگ» بازار تاریخی اهر تقریبا دست نخورده باقی‌مانده است. علاوه بر این، راسته بازار، بازار کفاشان و بازار نصیر بیگ قسمتی از بازارهای قدیمی اهر است که به شکل و شیوه قدیمی خود پا بر جاست.

39 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

بازار چهارسو بناب از اماکن تاریخی‌‌ و مراکز خرید استان آذربایجان غربی به شمار می‌رود که در شهرستان بناب قرار گرفته است. این بازار با نام‌های دیگری مانند راسته بازار یا اوزون بازار نیز شناخته می‌شود.

39 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

نقشه از کجا بخریم؟ آذربايجان شرقی

از کجا بخریم؟ آذربايجان شرقی