خراسان رضوی طبیعت‌گردی خراسان رضوی

نمایش روی نقشه

قله بینالود، از قله های بلند ایران و جاذبه های گردشگری طبیعی استان خراسان رضوی است که همه ساله مورد توجه بسیاری از گردشگران و کوهنوردان قرار می گیرد.

5007 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

دره هفت غار، از جمله جاذبه های طبیعی خراسان رضوی است که با عنوان «هفت تنگه» نیز شناخته می شود و از ویژگی های مهم آن می توان به رنگ قرمزش اشاره کرد.

288 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

منطقه حفاظت شده درونه، از جمله جاذبه های طبیعی و ارزشمند استان خراسان رضوی به شمار می رود که در مجاورت منطقه حفاظت شده سید مرتضی قرار دارد.

3405 نمایش
2.9
(از 51 رای)
جزییات بیشتر

منطقه حفاظت شده تخت سلطان، از جمله جاذبه های طبیعی و ارزشمند استان خراسان رضوی به شمار می رود که زیستگاه جانورانی چون قوچ، میش، سمور و آهو نیز هست.

4836 نمایش
2.7
(از 24 رای)
جزییات بیشتر

منطقه حفاظت شده سیرخون، از جمله جاذبه های طبیعی و ارزشمند استان خراسان رضوی به شمار می رود که جز مناطق تحت مديريت سازمان حفاظت از محيط زيست است.

6758 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

منطقه حفاظت شده بینالود، از جمله جاذبه های طبیعی و ارزشمند استان خراسان رضوی به شمار می رود که متعلق به نیشابور بوده و زیستگاه بسیاری از گیاهان و جانواران است.

2264 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

منطقه حفاظت شده دربادام، از جمله جاذبه های بکر و طبیعی خراسان رضوی است که با وسعت مورد توجه خود، در شمال شرقی شهرستان قوچان و بخش باجگیران قرار دارد.

5472 نمایش
3.8
(از 11 رای)
جزییات بیشتر

آبشار چهار تكاب فریمان، از جاذبه های طبیعی خراسان رضوی است که در منطقه ای كوهستانی و روستایی قرار گرفته و همه ساله مورد توجه بسیاری از طبیعت گردان قرار می گیرد.

5467 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

آبشارهای ارزنه تایباد، از جمله جاذبه های طبیعی و تماشایی استان خراسان رضوی به شمار می رود که در امتداد رودخانه ارزنه و از ارتفاعات باخرز سرچشمه می گیرند.

4001 نمایش
3.3
(از 21 رای)
جزییات بیشتر

آبشار بردو تربت جام، از جمله جاذبه های گردشگری طبیعی استان خراسان رضوی به شمار می رود که بازدید از آن مورد توجه بسیاری از طبیعت گردان و عکاسان قرار می گیرد.

4182 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

آبشار زو سیا لاین، از جمله جاذبه های طبیعی استان خراسان رضوی و آبشارهای خاص ایران است که به صورت پلکانی در دامنه ارتفاعات هزار مسجد خودنمایی می کند.

5143 نمایش
3.1
(از 25 رای)
جزییات بیشتر

آبشار هو نیشابور، از جمله جاذبه های گردشگری طبیعی استان خراسان رضوی به شمار می رود که بازدید از آن مورد توجه بسیاری از طبیعت گردان و عکاسان قرار می گیرد.

4725 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

آبشار کیمشاه نیشابور، از جمله جاذبه های طبیعی و آبشار های تماشایی استان خراسان رضوی است که همه ساله مورد توجه بسیاری از گردشگران و طبیعت دوستان قرار می گیرد.

3799 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

آبشار گرینه نیشابور، از جمله جاذبه های گردشگری طبیعی استان خراسان رضوی به شمار می رود که بازدید از آن مورد توجه بسیاری از طبیعت گردان و عکاسان قرار می گیرد.

3365 نمایش
2.7
(از 24 رای)
جزییات بیشتر

آبشار سربرج بردسکن، از جمله جاذبه های گردشگری طبیعی استان خراسان رضوی به شمار می رود که بازدید از آن مورد توجه بسیاری از طبیعت گردان و عکاسان قرار می گیرد.

4347 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

آبشار درونه بردسکن، از جمله جاذبه های گردشگری طبیعی استان خراسان رضوی به شمار می رود که بازدید از آن مورد توجه بسیاری از طبیعت گردان و عکاسان قرار می گیرد.

2772 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

آبشار آبقد، از جمله آبشارهای خراسان رضوی و جاذبه های طبیعی و دیدنی این استان است که همه ساله منظره بکر و تماشایی آن مورد توجه بسیاری از گردشگران قرار می گیرد.

5527 نمایش
3.5
(از 10 رای)
جزییات بیشتر

آبشار خرو، از جمله جاذبه های طبیعی و آبشارهای زیبای استان خراسان رضوی است که در اطراف مشهد و چند کیلومتری شمال شهرستان خرو خودنمایی می کند.

2195 نمایش
3
(از 10 رای)
جزییات بیشتر

آبشارهای دره قره سو، از جمله جاذبه های طبیعی و آبشار های تماشایی استان خراسان رضوی به شمار می رود که در نزدیکى روستاى قره سو و منطقه کلات خودنمایی می کند.

1829 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

آبشارهای دره سیستان که از آن با عنوان آبشارهای تفنگ دره کلات هم یاد می شود، بصورت سری و پشت سر هم در 6 دره فرعی خط الراس جنوبی دره سیستان واقع شده اند. بلندترین آبشارهای این محدوده حدود 20 متر ارتفاع...

1808 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

دره آل در مجاورت روستای آل در 45 کیلومتری شمال شرق مشهد در مسیر راه کلات نادری واقع شده است و در کنار آبشار زیبای آن، از جمله جاذبه های طبیعی اطراف مشهد به شمار می رود. دره آل کلات در واقع دره‌ای نسبت...

4864 نمایش
2.6
(از 26 رای)
جزییات بیشتر

آبشار نورالی لایین، از جمله جاذبه های طبیعی و آبشار های تماشایی اطراف مشهد است که همه ساله مورد توجه بسیاری از گردشگران و طبیعت دوستان قرار می گیرد.

3678 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

آبشار رود معجن، از جمله جاذبه های طبیعی و آبشار های تماشایی استان خراسان رضوی است که بازدید از آن همه ساله مورد توجه بسیاری از بازدیدکنندگان قرار می گیرد.

3625 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

آبشار دررود که برخی آن را با نام «آبشار درود» نیز می شناسند، از جاذبه های طبیعی خراسان رضوی است که همه ساله مورد توجه بسیاری از طبیعتگردان قرار می گیرد.

14508 نمایش
3.2
(از 18 رای)
جزییات بیشتر

آبشار کریز، از جمله جاذبه های طبیعی و آبشار های تماشایی استان خراسان رضوی به شمار می رود که در قسمت شمالی روستای کریز کاشمر و در دل دره ای باریک قرار دارد.

8176 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

آبشار کنگ طرقبه، از جمله جاذبه های طبیعی استان خراسان رضوی است که در فاصله 5 کیلومتری جنوب غربی روستای کنگ و در میان دره ای سرسبز خودنمایی می کند.

5809 نمایش
3.3
(از 10 رای)
جزییات بیشتر

آبشار های قره سو،از جمله جاذبه های گردشگری طبیعی استان خراسان رضوی به شمار می رود که بازدید از آن مورد توجه بسیاری از طبیعت گردان و عکاسان قرار می گیرد.

5299 نمایش
3.9
(از 20 رای)
جزییات بیشتر

آبشار اخلمد در ۲ کیلومتری روستای قدیمی اخلمد، از جمله آبشارهای دیدنی و جاذبه های طبیعی استان خراسان رضوی است که همه ساله مورد توجه بسیاری از گردشگران‌ و طبیعت گردان قرار می گیرد.

3579 نمایش
3.2
(از 8 رای)
جزییات بیشتر

آبشار آبگرم کلات، از جمله آبشارهای دیدنی و جاذبه های طبیعی استان خراسان رضوی است که در مجاورت روستای آبگرم و در ۷۵ کیلومتری شهرستان کلات خودنمایی می کند.

4842 نمایش
2.9
(از 19 رای)
جزییات بیشتر

آبشار فصلی برغمد، از جمله جاذبه های طبیعی و آبشار های تماشایی استان خراسان رضوی است که در 30 کیلومتری سبزوار و جاده اسفراین قرار گرفته و خودنمایی می کند.