خراسان رضوی گردشگری مذهبی خراسان رضوی

نمایش روی نقشه

مسجد گوهرشاد مشهد، از جمله جاذبه های مذهبی و مساجد تاریخی استان خراسان رضوی است که قدمت آن به دوران تیموریان و اوایل قرن نهم هجری قمری مربوط می شود.

993 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

مسجد جامع گناباد، از جمله جاذبه های مذهبی و مساجد تاریخی در شهر گناباد استان خراسان رضوی است که قدمت آن به سده هفتم هجری قمری و دوره خوارزمشاهیان مربوط می شود.

1107 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

مسجد کبود گنبد، از جمله جاذبه های مذهبی و مساجد تاریخی استان خراسان رضوی است که در طول تاریخ، مورد احترام و توجه اقوام مختلف شهرستان کلات نادر قرار داشته است.

595 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

مسجد شاه یا مسجد هفتاد و دو تن مشهد، از جاذبه های مذهبی و مساجد تاریخی استان خراسان رضوی است که قدمت آن به سدهٔ ۹ ه‍. ق بر می گردد و نام آن در فهرست آثار ملی ایران می درخشد.

1379 نمایش
3.1
(از 14 رای)
جزییات بیشتر

مسجد جامع نیشابور، از جمله جاذبه های مذهبی و مساجد تاریخی استان خراسان رضوی و شهر نیشابور به شمار می رود که قدمت آن به دوران تیموری مربوط می شود.

3466 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

مسجد جامع تربت جام که با نام مسجد عتیق نیز شناخته می شود، از جمله مساجد تاریخی و بناهای ارزشمند خراسان رضوی و محلی برای برگزاری مراسم نماز مسلمانان اهل سنت است.

3890 نمایش
3.2
(از 17 رای)
جزییات بیشتر

آرامگاه خواجه اباصلت، از جمله جاذبه های تاریخی استان خراسان رضوی است که با بازدید از آن، تزئیناتی چون کاشی کاری هفت رنگ و آینه کاری توجه شما را به خود جلب خواهد کرد.

270 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

آرامگاه خواجه مراد، از جاذبه های تاریخی استان خراسان رضوی است که در کنار مقبره خواجه اباصلت واقع شده و مورد توجه بسیاری از زائران حرم مطهر قرار می گیرد.

261 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

مقبره خواجه ربیع، از جمله جاذبه های تاریخی استان خراسان رضوی است که به توصیه شیخ بهایی و توسط شاه عباس صفوی در نیمه اول قرن هجری ساخته شده است.

661 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

مقبره یا آرامگاه شیخ بهایی، از جمله جاذبه های تاریخی و مذهبی شهر مشهد و استان خراسان رضوی است که در حرم امام رضا (ع) قرار دارد و زائران حرم مطهر می توانند از آن بازدید کنند.

3637 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

مقبره پیر پالان دوز، از جمله جاذبه های تاریخی و ارزشمند استان خراسان رضوی است که قدمت آن به دوره صفوی مربوط می شود و نام آن در فهرست آثار ملی ایران می درخشد.

2761 نمایش
3.2
(از 8 رای)
جزییات بیشتر

آرامگاه حاج ملاهادی سبزواری، از جمله جاذبه های تاریخی خراسان رضوی است که قدمت آن به دوران قاجاریه بر می گرددد و نام آن در فهرست آثار ملی ایران می درخشد.

1254 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

گنبد خشتی مشهد، از جمله جاذبه های تاریخی استان خراسان رضوی به شمار می رود که از دوران صفویه به یادگار مانده و نام آن در فهرست آثار ملی ایران می درخشد.

1577 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

نقشه گردشگری مذهبی خراسان رضوی

گردشگری مذهبی خراسان رضوی