خراسان رضوی شهرگردی خراسان رضوی

نمایش روی نقشه

پارک یا بوستان پردیس قائم مشهد، از جمله پارک های شهری وسیع و سرسبز در استان خراسان رضوی است که مورد توجه بسیاری از بازدیدکنندگان قرار می گیرد.

1874 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

پارک امت مشهد، از جمله جاذبه های تفریحی و پارک های موجود در استان خراسان رضوی است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

1012 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

پارک یا بوستان بسیج مشهد، از جمله پارک های شهری در استان خراسان رضوی است که فضای سبز و محیط دلباز آن می تواند محلی مناسب برای تفریح کودکان و گذران اوقات فراغت بزرگسال باشد.

5264 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

پارک کوهسنگی مشهد، از جمله جاذبه های تفریحی و پارک های دیدنی استان خراسان رضوی است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

1250 نمایش
4.4
(از 3 رای)
جزییات بیشتر

پارک وحدت مشهد، از جمله جاذبه های تفریحی و پارک های موجود در استان خراسان رضوی است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

3195 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

بوستان باغ ملی مشهد، از جاذبه های تفریحی و پارک های خراسان رضوی است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

2366 نمایش
3.4
(از 9 رای)
جزییات بیشتر

پارک ملت مشهد، از مهم ترین پارک های شهری و جاذبه های خراسان رضوی است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

2142 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

پارک بابا قدرت از جمله جاذبه های گردشگری تفریحی خراسان رضوی است که در جنوب شرقی شهر مقدس مشهد و در کنار کمپ زائر واقع شده و مورد توجه بسیاری از گردشگران و زائران قرار می گیرد.

1583 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

باغ وحش وکیل آباد مشهد، که تنها باغ وحش این شهر و استان خراسان رضوی به شمار می رود، از جمله جاذبه های گردشگری تفریحی این منطقه است که مورد توجه بسیاری از گردشگران قرار می گیرد.

5288 نمایش
2.6
(از 9 رای)
جزییات بیشتر

آکواریم شهر دریایی شرق با تنوع زیادی از ماهی ها در مجتمع الماس شرق مشهد قرار دارد. تنوع گونه‌های ماهی موجود در آکواریم شهر دریایی شرق بسیار قابل توجه است به نحوی که در آکواریوم مشهد از کوسه ماهی تا خ...

1888 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

شهربازی سرزمین بازی های مشهد، از جاذبه های گردشگری تفریحی استان خراسان رضوی است که محل مناسبی برای سرگرمی و گذران اوقات فراغت تمامی سنین خواهد بود.

17770 نمایش
3
(از 12 رای)
جزییات بیشتر

شهربازی سرزمین عجایب مشهد، از جمله شهربازی های سرپوشیده و جاذبه های گردشگری تفریحی استان خراسان رضوی به شمار می رود که در مجتمع الماس شرق مشهد قرار دارد.

6083 نمایش
2.4
(از 9 رای)
جزییات بیشتر

تونل باد صبا مشهد، از جمله جاذبه های گردشگری تفریحی استان خراسان رضوی است که بازدید از آن می تواند اوقات پر هیجان و تجربه منحصر به فردی را برای شما رقم بزند.

11011 نمایش
3.8
(از 5 رای)
جزییات بیشتر

شهربازی پارک ملت، از جمله جاذبه های تفریحی استان خراسان رضوی و شهر مشهد است که با بازدید از آن، امکان استفاه از انواع وسایل بازی برقی برایتان فراهم خواهد بود.

9764 نمایش
3.3
(از 7 رای)
جزییات بیشتر

شهربازی کوهستان پارک شادی، از جاذبه های گردشگری تفریحی و شهربازی های پرطرفدار خراسان رضوی است که می تواند محل مناسبی برای تفریح تمامی سنین باشد.

4105 نمایش
3.7
(از 6 رای)
جزییات بیشتر

شهربازی سرپوشیده سمگا، از جمله جاذبه های تفریحی و شهربازی های معروف استان خراسان رضوی و شهر مشهد است که داخل محوطه ترمینال مسافربری قرار دارد.

20022 نمایش
2.8
(از 11 رای)
جزییات بیشتر

شهربازی پارک امت مشهد، از جمله جاذبه های تفریحی استان خراسان رضوی است که با بازدید از آن، امکان استفاه از انواع وسایل بازی برقی برایتان فراهم خواهد بود.

9268 نمایش
3.6
(از 5 رای)
جزییات بیشتر

شهربازی پروما که آن را با نام شهربازی جنگل جادویی نیز می شناسند، از جاذبه های تفریحی خراسان رضوی است که می تواند محل مناسبی برای گذران اوقات فراغت باشد.

19490 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

شهربازی کلوپ پاندا مشهد، از جمله جاذبه های تفریحی استان خراسان رضوی است که به عنوان اولین مجموعه سرپوشیده ویژه کودکان رده سنی زیر 12 سال فعالیت می کند.

8774 نمایش
2.4
(از 6 رای)
جزییات بیشتر

سالن پاتیناژ مشهد، از جاذبه های گردشگری تفریحی خراسان رضوی است که در مجموعه پدیده شاندیز قرار گرفته و به عنوان بزرگترین سالن پاتیناژ خاورمیانه شناخته می شود.

10113 نمایش
2.5
(از 14 رای)
جزییات بیشتر

شهربازی سرزمین خورشید مشهد، از جاذبه های گردشگری تفریحی استان خراسان رضوی است که محل مناسبی برای سرگرمی و گذران اوقات فراغت تمامی سنین خواهد بود.

23485 نمایش
3.7
(از 9 رای)
جزییات بیشتر

شهربازی هپی لند مشهد، از جاذبه های گردشگری تفریحی و شهربازی های خراسان رضوی است که به دلیل نزدیکی به حرم مطهر، مورد توجه بسیاری از گردشگران قرار می گیرد.

7895 نمایش
2.9
(از 13 رای)
جزییات بیشتر

شهربازی مجتمع ویلاژ توریست، از جمله جاذبه های تفریحی و شهربازی های مورد توجه مشهد به شمار می رود که گذران وقت بسیاری از زائران و بازدیدکنندگان قرار می گیرد.

18963 نمایش
3.4
(از 8 رای)
جزییات بیشتر

شهربازی سرپوشیده قلعه سحر آمیز مشهد، از جمله جاذبه های تفریحی خراسان رضوی است که در آن دستگاه های برقی و وسایل بازی متعدد برای تمامی سنین وجود دارد.

25222 نمایش
2.9
(از 6 رای)
جزییات بیشتر

پارک ساحلی آفتاب، از جاذبه های تفریحی خراسان رضوی است که استخر و پارک آبی طبقاتی آن می تواند به عنوان محل مناسبی برای گذران اوقاغت فراغت انتخاب شود.

1602 نمایش
2.5
(از 10 رای)
جزییات بیشتر

سرزمین موج های آبی، از جمله جاذبه های گردشگری تفریحی موجود در استان خراسان رضوی است که به عنوان بزرگترین پارک آبی سرپوشیده خاورمیانه معرفی می شود.

7770 نمایش
3
(از 6 رای)
جزییات بیشتر

سرزمین موج های خروشان مشهد، از جمله جاذبه های تفریحی موجود در استان خراسان رضوی است که می تواند محلی مناسب برای کسب تجربه ای هیجان انگیز باشد.

3443 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

پارک آبی ایرانیان یکی از پارک های آبی مشهد و مجموعه های استاندارد آبی خاور میانه است که در بلوار حجاب مشهد قرار دارد. اگر به دنبال یک مجموعه آبی خوب برای تفریح در مشهد هستید، می توانید روی پارک آبی ا...

3666 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

مجموعه تفریحی و توریستی گردشگری چالیدره، از جمله جاذبه های پرطرفدار استان خراسان رضوی است که در 17 کیلومتری شهر مشهد و منطقه ای کوهستانی قرار دارد.

7322 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

مجتمع ورزشی تفریحی ارشاد، از جمله جاذبه های شهر مشهد است که در انتهای بلوار وکیل‌ آباد قرار دارد و همه ساله مورد توجه بسیاری از بازدیدکنندگان قرار می گیرد.