خراسان شمالی

استان خراسان شمالی به مرکزیت شهرستان بجنورد، در شمال شرقی ایران قرار دارد. مساحت آن ۲۸٬۴۳۴ کیلومتر و از شمال با کشور ترکمنستان، از شرق و جنوب با خراسان رضوی، از جنوب غربی با سمنان و از غرب با گلستان هم‌مرز است. در این استان گروه‌های قومی چون کردهای کرمانج، ترک، فارس، تات و ترکمن زندگی می‌کنند.

از کجا بخریم

مشاهده همه
مجتمع تجاری پردیس، از جمله مراکز خرید و جاذبه های موجود در استان خراسان شمالی و شهر بجنورد است كه مي تواند به عنوان گزينه اي مناسب مورد توجه مسافران و اهالي منطقه قرار گيرد.
فروشگاه جانبو بجنورد یکی از شعب فروشگاه زنجیره ای جانبو به شمار می رود که در استان خراسان شمالی قرار گرفته است.
فروشگاه هفت بجنورد یکی از شعب فروشگاه زنجیره ای هفت به شمار می رود که در استان خراسان شمالی قرار گرفته است.
فروشگاه اتکا بجنورد یکی از شعب فروشگاه اتکا به شمار می رود که در استان خراسان شمالی قرار گرفته است.
فروشگاه افق کوروش شیروان یکی از شعب فروشگاه زنجیره ای افق کوروش به شمار می رود که در استان خراسان شمالی قرار گرفته است.
فروشگاه افق کوروش چهارراه خوشی یکی از شعب فروشگاه زنجیره ای افق کوروش به شمار می رود که در استان خراسان شمالی قرار گرفته است.
فروشگاه وین مارکت گلستان یکی از شعب فروشگاه زنجیره ای وین مارکت به شمار می رود که در استان خراسان شمالی قرار گرفته است.
فروشگاه افق کوروش چهارراه جمهوری یکی از شعب فروشگاه زنجیره ای افق کوروش به شمار می رود که در استان خراسان شمالی قرار گرفته است.
فروشگاه دیلی مارکت اسفراین یکی از شعب فروشگاه زنجیره ای دیلی مارکت به شمار می رود که در استان خراسان شمالی قرار گرفته است.
فروشگاه افق کوروش جاجرم یکی از شعب فروشگاه زنجیره ای افق کوروش به شمار می رود که در استان خراسان شمالی قرار گرفته است.

پربازدید‌ترین‌ها

شهربازی بجنورد، از جمله جاذبه های تفریحی و شهربازي هاي استان خراسان شمالی است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت تمامي سنين انتخاب شود.
شهربازی پارک قائم (عج)، از جمله جاذبه های تفريحي استان خراسان شمالی است که می تواند به عنوان محل مناسبی براي گذران اوقات فراغت كودكان و بزرگسالان انتخاب شود.
آبشار حمید بجنورد، از جمله جاذبه های طبیعی و آبشارهای دیدنی خراسان شمالی است که در 10 کیلومتری بجنورد قرار گرفته و منظره زیبایی را خلق کرده است.
پارک جنگلی دوبرار بجنورد، از جمله جاذبه های گردشگری طبیعی استان خراسان شمالی است که دارای پوشش گیاهی و جانوری متنوع و متعددی است.

نقشه‌گردی خراسان شمالی