خراسان جنوبی گردشگری مذهبی خراسان جنوبی

نمایش روی نقشه

مسجد جامع قاین، از جمله آثار تاریخی و جاذبه های گردشگری مذهبی استان خراسان جنوبی است که قدمت آن به اواخر دوره ایلخانی و اوایل دوره تیـموری مربوط می شود.

937 نمایش
4
(از 2 رای)
جزییات بیشتر

مسجد میغان، از جمله مساجد تاریخی و جاذبه های مذهبی استان خراسان جنوبی به شمار می رود که قدمت بنای آن به دوران صفویه مربوط می شود و نام آن در فهرست آثار ملی ایران می درخشد.

1119 نمایش
2
(از 3 رای)
جزییات بیشتر

مسجد جامع هندوالان، از جمله مساجد تاریخی و جاذبه های مذهبی استان خراسان جنوبی است که قدمت آن به دوره تیموریان مربوط می شود و نام آن در فهرست آثار ملی ایران می درخشد.

1218 نمایش
1
(از 3 رای)
جزییات بیشتر

مسجد چهار درخت، از جمله مساجد تاریخی و جاذبه های مذهبی استان خراسان جنوبی است که قدمت آن به دوران قاجار مربوط می شود و نام آن در فهرست آثار ملی ایران می درخشد.

2081 نمایش
4
(از 2 رای)
جزییات بیشتر

مسجد جامع خضری، از جمله مساجد تاریخی و جاذبه های گردشگری مذهبی استان خراسان جنوبی به شمار می رود که در فاصله یک کیلومتری شهر جدید خضری خودنمایی می کند.

1506 نمایش
3.6
(از 5 رای)
جزییات بیشتر

آرامگاه امامزادگان سلطان محمد و سلطان ابراهیم (ع) تون، از جمله جاذبه های گردشگری مذهبی استان خراسان جنوبی است که همه روزه مورد توجه بسیاری از بازدیدکنندگان قرار می گیرد.

635 نمایش
3.5
(از 2 رای)
جزییات بیشتر

امامزاده زید النار آفریز، از جاذبه های مذهبی خراسان جنوبی است که در چند کیلومتری شهرستان قاین و روستایی به همین نام قرار گرفته و همه روزه مورد توجه بسیاری از زائران قرار می گیرد.

381 نمایش
3
(از 1 رای)
جزییات بیشتر

آستان امامزادگان باقریه (ع) یا مزار دره شیخان، از جمله جاذبه های گردشگری مذهبی استان خراسان جنوبی است که همه ساله مورد توجه بسیاری از اهالی منطقه و گردشگران قرار می گیرد.

1371 نمایش
2.6
(از 7 رای)
جزییات بیشتر

آستانه مبارکه بی بی زینب خاتون (س)، از جمله جاذبه های مذهبی استان خراسان جنوبی است که در شهرستان سربیشه قرار دارد و همه روزه مورد توجه بسیاری از بازدیدکنندگان قرار می گیرد.

2377 نمایش
3.9
(از 6 رای)
جزییات بیشتر

امامزاده حسین بن موسی الکاظم (ع)، از جمله جاذبه های مذهبی استان خراسان جنوبی و شهر طبس است که همه ساله مورد توجه بسیاری از زائران و گردشگران قرار می گیرد.

1451 نمایش
3.6
(از 5 رای)
جزییات بیشتر

امامزاده سيدابراهيم رضا (ع)، از جمله جاذبه های مذهبی استان خراسان جنوبی است که در ۳۶ کيلومتري شمال بيرجند قرار گرفته و همه روزه مورد توجه بسیاری از زائران قرار می گیرد.

1356 نمایش
3.5
(از 8 رای)
جزییات بیشتر

حسینیه نواب بیرجند، از جمله جاذبه های تاریخی و مذهبی استان خراسان جنوبی است که به عنوان محلی برای برپایی انواع مراسم مذهبی چون جشن ها و عزاداری‌ها مورد استفاده قرار می گیرد.

1232 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

نقشه گردشگری مذهبی خراسان جنوبی

گردشگری مذهبی خراسان جنوبی