يزد شهرگردی يزد

نمایش روی نقشه

پارک حسن آباد یزد، از جمله پارک های شهری و جاذبه های گردشگری تفریحی این استان است که به عنوان یکی از بزرگ ترین پارک های یزد نیز شناخته می شود.

600 نمایش
3
(از 3 رای)
جزییات بیشتر

پارک کوهستان یزد، از جاذبه های گردشگری و تفرجگاه های معروف یزد است که به عنوان یکی از پر رونق ترین فضاهای سبز شهری این کلانشهر شناخته می شود.

871 نمایش
3
(از 2 رای)
جزییات بیشتر

بوستان یا پارک هفت تیر یزد از جاذبه های گردشگری تفریحی یزد است که می تواند به عنوان محلی مناسب برای تفریح کودکان و استراحت بزرگسالان شناخته شود.

4891 نمایش
2.7
(از 9 رای)
جزییات بیشتر

پارك بزرگ ماركار یزد، از جمله جاذبه های گردشگری و پارک های این استان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

3335 نمایش
3.3
(از 7 رای)
جزییات بیشتر

بوستان شهدای یزد، از جمله جاذبه های تفریحی و پارک های شهری استان یزد است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود .

4342 نمایش
3
(از 3 رای)
جزییات بیشتر

شهربازی پارک شادی یزد، از جاذبه های گردشگری تفریحی این استان است. این جاذبه با وجود وسایل بازی متنوع می تواند به عنوان محل مناسبی برای سرگرمی کودکان و همچنین گذران اوقات فراغت بزرگسالان انتخاب شود.

6172 نمایش
2.6
(از 7 رای)
جزییات بیشتر

شهربازی پارک کوهستان، از جاذبه های تفریحی استان یزد است که امکان استفاده از وسایل بازی متنوع را برایتان فراهم می آورد. این شهربازی می تواند به عنوان محل مناسبی برای گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

3744 نمایش
2.2
(از 5 رای)
جزییات بیشتر

شهربازی سرپوشیده سرزمین ستاره ها، از جمله جاذبه های گردشگری تفریحی و استان یزد است که در یک مجتمع تجاری و تفریحی قرار دارد. این شهربازی می تواند به عنوان محل مناسبی برای گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

12049 نمایش
2
(از 4 رای)
جزییات بیشتر

مجتمع تجاری تفریحی ستاره، از جمله مراکز خرید و مجتمع های مدرن موجود در استان یزد به شمار می رود که همه ساله مورد توجه بسیاری از بازدیدکنندگان قرار می گیرد.

3164 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

مجتمع تفریحی و گردشگری پرورش باغ آهو، تنها یکی از چندین جاذبه تفریحی در استان یزد است که مورد توجه بسیاری از اهالی منطقه و مسافران شهرهای دور و نزدیک قرار می گیرد.

6874 نمایش
3.7
(از 6 رای)
جزییات بیشتر

پارک بانوان طوبی، از جمله جاذبه های گردشگری و پارک های استان یزد است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت بانوان انتخاب شود.پارک بانوان طوبی در تاریخ 1380 به بهره‌برداري رسيد...

7825 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

پارک بانوان وحدت، از جمله جاذبه های گردشگری و پارک های استان یزد است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت بانوان انتخاب شود.

3701 نمایش
3
(از 4 رای)
جزییات بیشتر

پارک جنگلی تامهر، از جاذبه‌های تفریحی و تفرجگاه‌های استان یزد است که در شهرستان تفت و كنار گذر روستای اسلامیه این شهر قرار دارد. این جاذبه می‌تواند به عنوان محل مناسبی برای گذران اوقات فراغت انتخاب شو...

2588 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

پارک جنگلی فراغه ابرکوه، از جاذبه های گردشگری تفریحی استان یزد است که دارای امکانات رفاهی و وسایل سرگرم کننده برای گذران اوقات فراغت تمامی سنین است.

1542 نمایش
3
(از 1 رای)
جزییات بیشتر

پارک جنگلی غدیر میبد، که در منطقه ای معروف به «بام میبد» و حد فاصل روستاهاي بيده و حسن آباد قرار گرفته از جاذبه های گردشگری تفریحی این استان است.این پارک در سال 1380 احداث شده است.

2435 نمایش
3
(از 7 رای)
جزییات بیشتر

نقشه شهرگردی يزد

شهرگردی يزد