اقامتگاه بوم گردی بام سمیرم

  ( از 0 نقد و بررسی )
  0

  درباره اقامتگاه بوم گردی بام سمیرم

  اقامتگاه بوم گردی بام سمیرم در شهرستان سمیرم استان اصفهان واقع شده است. این اقامتگاه در منطقه ای بسیار زیبا و دیدنی و با چیدمانی به سبک و سیاق قدیمی ساخته شده که گردشگران را به زمان های بسیار دور و زندگی در خانه های روستایی قدیمی می برد.

  • تعداد بازدید

   13

  • تعداد طبقه

  • تعداد اتاق

  • تحویل اتاق

  • تخلیه اتاق

  • پیشنهاد کاربران

   %100 از 4 رای

  میانگین نظر بقیه نسبت به اقامتگاه بوم گردی بام سمیرم

  مشخصات

  به دلیل قرار گیری این اقامتگاه سنتی در داخل شهر سمیرم امکان دسترسی آسان و راحت به تمامی مکانات مورد نیاز فراهم شده است.این خانه بومی با ظرفیت کلی اسکان و پذیرش ۳۵ گردشگر دارای ۵ باب اتاق ۱۵ متری با چیدمانی سنتی است که هر کدام ظرفیت اسکان و اقامت ۵ گردشگر را دارد. حمام و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی برای تمامی اتاق های این مجموعه اقامتی به صورت مشترک و سرویس خواب در تمامی اتاق ها کف خواب می باشد.

  ویژگیها

  اقامتگاه بوم گردی بام سمیرم در دو طبقه و در نزدیکی کوه دنا بنا شده است. در طبقه بالای آن یک سالن مانند سفره خانه سنتی و مکانی برای سرو غذا تدارک دیده شده. همچنین تعدادی تخت رو به چشم اندازی شهر دور تا دور این محیط چیده شده است.لازم به ذکر است گردشگران عزیز صورت هماهنگی قبلی با پرسنل این مجموعه امکان سفارش انواع غذاهای محلی و ارگانیک این منطقه نظیر میرزاقاسمی، کشک و بادمجان، حلیم بادمجان، اشکنه، کاله جوش، جوجه کباب، گوشت و لوبیا محلی و آبگوشت که تماما با مواد اولیه بومی تهیه و طبخ می شود را سرو نمایند. همچنین این اقامتگاه دارای یک سفره خانه سنتی با محیطی زیبا و آرام است که دارای چشم اندازی زیبا و متفاوت از شهرستان کوهستانی سمیرم با کوه های دنا و باغ های سیب می باشد.

  زمان مناسب بازدید

  بهار و تابستان

  پیشنهاد ویژه

  از جمله جاذبه های گردشگری و مکان های دیدنی این منطقه که در نزدیکی این اقامتگاه قرار دارد می توان به آبشار دیدنی تغرچه، آبشار معروف سمیرم، حمام تاریخی خان علی، موزه این شهرستان که مانند غاری آهکی در داخل کوه قرار دارد اشاره کرد.

  شرایط استفاده

  اقامت برای کودکان کمتر از ۷ سال رایگان می باشد.

  سایر اطلاعات

  فاصله (تقریبی) این اقامتگاه تا جاذبه های گردشگری و مکان های مهم : فاصله تا فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان : ۱۸۷ کیلومتر ( ۲ ساعت و ۲۰ دقیقه ) فاصله تا ایستگاه راه آهن اصفهان : ۱۵۲ کیلومتر ( ۱ ساعت و ۴۸ دقیقه ) فاصله تا پایانه مسافربری سمیرم : ۱.۹ کیلومتر ( ۷ دقیقه ) فاصله تا اصفهان : ۱۶۶ کیلومتر ( ۲ ساعت و ۱۱ دقیقه ) فاصله تا آبشار سمیرم : ۴.۸ کیلومتر ( ۱۱ دقیقه ) فاصله تا چشمه برم مال خلیفه : ۶۸.۴ کیلومتر ( ۱ ساعت و ۳ دقیقه ) فاصله تا تالاب گندمان : ۸۸.۲ کیلومتر ( ۱ ساعت و ۳۹ دقیقه ) فاصله تا منطقه تفریحی سیاحتی سیاسرد بروجن : ۹۶.۱ کیلومتر ( ۱ ساعت و ۳۳ دقیقه ) فاصله تا تالاب چغاخور : ۱۱۵ کیلومتر ( ۱ ساعت و ۵۳ دقیقه ) فاصله تا قلعه باستانی رکن آباد : ۷۸.۳ کیلومتر ( ۱ ساعت و ۷ دقیقه )
  چه جوری برم ؟

  افزودن راهنمایی مسیر :

  این نزدیکی چی بخوریم ؟
  این نزدیکی از کجا بخریم ؟
  این نزدیکی کجا بگردیم ؟
  نظر خودتو به دیگران بگو
  احساس , نقد و بررسی خودت از سفر به این مکان چیه؟
  ارسال عکس
  دنیا تجربه سفر به این مکان را از چشم تو می خواد ببینه.
  پاسخ سریع دریافت کن
  سوالات برتر تو از همسفران و کارشناسان ما بپرس .
  پرسش سوال

  یه نقطه جدید معرفی کن

  اگر فکر می کنی که یه مورد واسه کجا بمونیم سراغ داری و ما معرفیش نکردیم . تو می تونی دس بکار شی و به همه دوستان معرفیش کنی. دمتم گرم

  معرفی یه کجا بمونیم جدید