اقامتگاه بوم گردی یادگار بابا قدرت خوروبیابانک

  ( از 0 نقد و بررسی )
  0

  درباره اقامتگاه بوم گردی یادگار بابا قدرت خوروبیابانک

  اقامتگاه بوم گردی یادگار بابا قدرت در استان اصفهان، شهرستان خور و بیابانک، روستای زیبا و دیدنی عروسان گلستان قرار گرفته است.اقامتگاه یادگار بابا قدرت در دل کویر و با غروبی دل انگیز و شب های پر ستاره و سکوتی بی نظیر، آرامشی بی بدیل را نصیب گردشگران می کند.

  • تعداد بازدید

   7

  • تعداد طبقه

  • تعداد اتاق

  • تحویل اتاق

  • تخلیه اتاق

  • پیشنهاد کاربران

   %100 از 4 رای

  میانگین نظر بقیه نسبت به اقامتگاه بوم گردی یادگار بابا قدرت خوروبیابانک

  مشخصات

  این اقامتگاه بوم گردی دارای ۱۰ باب اتاق و ۳ سوئیت با ظرفیت ۷ نفر است که در مجموع ظرفیت پذیرش و اسکان ۷۰ گردشگر را دارد. اتاق های این خانه سنتی فاقد سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی می باشند و مهمانان گرامی باید از سرویس بهداشتی ( دو توالت فرنگی و ۶ توالت ایرانی ) و ۴ حمام داخل محوطه به صورت مشترک استفاده نمایند. لازم به ذکر است که همه اتاق ها و سوئیت های این اقامتگاه بوم گردی به صورت کف خواب با تمامی امکانات نظیر تشک و لحاف و… می باشند.

  ویژگیها

  از جمله خدمات و امکاناتی که این خانه بومی برای گردشگران گرامی در نظر گرفته می توان به راهنمای محلی تورهای گردشگری، پارکینگ غیر مسقف بیرون از اقامتگاه با ظرفیت ۳۰ ماشین، آشپزخانه با تمامی امکانات آشپزی و باربیکیو اشاره کرد. لازم به ذکر است که سیستم سرمایشی ۳ اتاق آن اسپیلیت و کولر آبی و سیستم گرمایشی همه اتاق ها بخاری برقی است. گفتنی است که به دلیل آب و هوای گرم و خشک این منطقه، کمتر گردشگری را در فصل تابستان به سمت خود جذب می کند لذا نیازی به نصب سیستم سرمایشی در ۱۰ اتاق دیگر وجود ندارد.

  شرایط استفاده

  اقامت برای کودکان زیر ۶ سال رایگان است.

  سایر اطلاعات

  فاصله های حدودی این اقامتگاه تا جاذبه های گردشگری و مکان های مهم : فاصله تا شهرستان خور و بیابانک : ۵۹ کیلومتر فاصله تا مرکز شهر اصفهان : ۳۸۹ کیلومتر ( ۴ ساعت و ۳۶ دقیقه ) فاصله تا فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان : ۳۷۰ کیلومتر ( ۴ ساعت و ۷ دقیقه ) فاصله تا ایستگاه راه آهن طبس : ۲۲۱ کیلومتر ( ۲ ساعت و ۲۷ دقیقه ) فاصله تا ایستگاه راه آهن اصفهان : ۳۸۶ کیلومتر ( ۴ ساعت و ۲۲ دقیقه ) فاصله تا پایانه مسافربری طبس : ۲۲۴ کیلومتر ( ۲ ساعت و ۳۳ دقیقه ) فاصله تا پایانه مسافربری کاوه اصفهان : ۳۸۶ کیلومتر ( ۴ ساعت و ۲۲ دقیقه ) فاصله تا روستای زیبای گرمه ( قلعه گرمه ) : ۶.۳ کیلومتر ( ۸ دقیقه ) فاصله تا قلعه بیاضه : ۲۰.۴ کیلومتر ( ۲۵ دقیقه ) فاصله تا بیابان ریگ کله : ۸۲.۲ کیلومتر ( ۱ ساعت و ۸ دقیقه ) فاصله تا کویر مصر : ۹۰ کیلومتر ( ۱ ساعت و ۱۹ دقیقه ) فاصله تا کویر جندق : ۱۲۵ کیلومتر ( ۱ ساعت و ۳۶ دقیقه ) فاصله تا نارین قلعه : ۲۸۹ کیلومتر ( ۳ ساعت و ۲۳ دقیقه )

  نکات مثبت

  از جمله جاذبه های مذهبی، تاریخی و طبیعی این منطقه می توان قلعه بیاضه؛ مربوط به دوره ساسانیان، قلعه جندق؛ که در فهرست آثار ملی کشور به ثبت رسیده، مسجد جامع جندق، روستای گرمه؛ یکی از مناطق زیبا و دیدنی با انبوه درختان نخل و قدمتی ۱۰۰۰ ساله، نارین قلعه، مسجد جامع فرخی، دریاچه نمک خور و بیابانک؛ بزرگترین دریاچه فصلی نمک ایران، کویر مصر، شورابه های خور و بیابانک؛ نهرهای زلال اشباء شده از نمک، روستای اردیب، منطقه شکار ممنوعه کلاته با انواع گونه های نایابی از گربه سانان وحشی، کاراکال و جبیر و… را نام برد.
  چه جوری برم ؟

  افزودن راهنمایی مسیر :

  این نزدیکی چی بخوریم ؟
  این نزدیکی از کجا بخریم ؟
  این نزدیکی کجا بگردیم ؟
  نظر خودتو به دیگران بگو
  احساس , نقد و بررسی خودت از سفر به این مکان چیه؟
  ارسال عکس
  دنیا تجربه سفر به این مکان را از چشم تو می خواد ببینه.
  پاسخ سریع دریافت کن
  سوالات برتر تو از همسفران و کارشناسان ما بپرس .
  پرسش سوال

  یه نقطه جدید معرفی کن

  اگر فکر می کنی که یه مورد واسه کجا بمونیم سراغ داری و ما معرفیش نکردیم . تو می تونی دس بکار شی و به همه دوستان معرفیش کنی. دمتم گرم

  معرفی یه کجا بمونیم جدید