اقامتگاه مضیف بردیه

  ( از 0 نقد و بررسی )
  0

  درباره اقامتگاه مضیف بردیه

  تنوع نژاد و اقوام مختلف يك مزيت رقابتي در حوزه گردشگري در ايران است. حال آنكه اگر هوس كرديد كه مهمان اقوام عرب در ايران باشين ، مي توانيد به مضيف برديه در سوسنگرد سفر كنيد. مضيف برديه يك فضاي اقامتي براي استراحت و صرف غذاست كه به همت اقوام عرب در اهواز بنا شده است.

  • تعداد بازدید

   11

  • موقعیت

   خرمشهر

  • تعداد طبقه

  • تعداد اتاق

  • تحویل اتاق

  • تخلیه اتاق

  • پیشنهاد کاربران

   %100 از 4 رای

  میانگین نظر بقیه نسبت به اقامتگاه مضیف بردیه

  مشخصات

  يك بناي ساخته شده از ني ، كه از معماري سنتي و بومي عرب هاي منطقه خوزستان است و ارتفاع اين بنا به واسطه اينكه افرادي كه وارد مي شوند براي حاضرين در بنا احترام قائل شوند ، كوتاه در نظر گرفته شده است.

  تاریخچه

  مضيف برديه سه سالي است كه توسط افراد بومي اين بخش ساخته شده است.

  ویژگیها

  بنا تماما از ني است صرف قهوه عربي كه از رسومات اصلي اين مردم در برخورد اول با مهمانان و مسافران است، يكي از بخش هاي اصلي برنامه هاي مضيف برديه است. اين قهوه توسط خود اين افراد بو داده مي شود و با دقت و وسواس خاصي دم داده مي شود.

  زمان مناسب بازدید

  فصول سرد سال

  شرایط استفاده

  اقامت چند ساعته در اين فضا
  چه جوری برم ؟
  ماشین شخصی

  اگر مبدا سفر را اهواز در نظر بگیریم، می توانید از مسیر سه راه خرمشهر، در اهواز راهی دشت آزادگان شوید. در مسیرتان به سوی سوسنگرد از شهر «حمیدیه» عبور خواهید کرد که از این شهرستان تا سوسنگرد مسافتی حدود 30 کیلومتر را باید طی کنید. قبل از ورود به سوسنگرد دو مسیر پیش رو دارید. که باید مسیرتان را در جاده ای که راه به سوی بَستان دارد را طی کنید. در نهایت به مرکز شهر سوسنگرد می رسید. در مسیر سوسنگرد به شهر بَستان، پس از گذشت مسافتی حدود 4 کیلومتر، روستای «بردیه» قرار دارد.

  اتوبوس

  سواری ها و مینی بوس های عمومی در ایستگاه سه راه خرمشهر شما را به سوسنگرد خواهند رساند. در مسیر سوسنگرد به شهر بَستان، پس از گذشت مسافتی حدود 4 کیلومتر، روستای «بردیه» قرار دارد.

  این نزدیکی چی بخوریم ؟
  این نزدیکی از کجا بخریم ؟
  این نزدیکی کجا بگردیم ؟
  نظر خودتو به دیگران بگو
  تجربه و نظر خودت از سفر رو با ما به اشتراک بذار
  ارسال عکس
  تجربه خودت از سفر رو به بقیه هم نشون بده
  پاسخ سریع دریافت کن
  سوال‌های خودت رو از همسفران و کارشناسان ما بپرس
  پرسش سوال

  یه نقطه جدید معرفی کن

  اگر فکر می کنی که یه مورد واسه کجا‌بمونیم سراغ داری و ما معرفیش نکردیم . تو می تونی دس بکار شی و به همه دوستان معرفیش کنی. دمتم گرم

  معرفی یه کجا‌بمونیم جدید