3.1
از97 نظر

راسته خرید کاموا حسن آباد

  252294
  نمایش

  اگر اهل بافتني و دست گرفتن ميل هاي کاموا هستيد، خريد کامواهاي رنگارنگي که قرار است تبديل به لباس‌هاي زمستاني گرم و زيباي شما شوند را از حسن آباد انجام دهيد.

  warning icon
  اگر فکر میکنی این اطلاعات نیاز به اصلاح یا افزودن داره . روی دکمه زیر کلیک کن

  شرایط استفاده راسته خرید کاموا حسن آباد

  اگر می خواهید مدل دوخت و کاموای مورد نیاز و لوازم و تزیینات بافتنی را یک جا تهیه کنید میدان حسن آباد قطعا بهترین گزینه ی پیش روی تان است!

  امکانات ویژه راسته خرید کاموا حسن آباد

  اینجا فقط شهر کامواها نیست، هر مدل وسیله بافت هم که بخواهید در حسن آباد می‌توانید پیدا کنید. انواع میل‌های فلزی، استیل، تفلون و چوبی، میل گرد و قلاب، سوزن‌های دوخت مخصوص، دکمه و دسته کیف‌های بافتنی، موتیف با اشکال مختلف، انواع دستگاه‌ها و ماشین‌های بافت کوچک و بزرگ که کار بافت خیلی از لباس‌ها را آسان کرده‌اند جزو وسایل متنوع بافت در راسته هستند. برای آموزش هم می توانید روی انواع کتاب‌های آموزشی میل و قلاب بافی حساب کنید. کتاب‌ها و حتی سی دی‌های تصویری که تعدادی زیادی لباس، شال و کلاه، کیف و کفش و خلاصه هر مدلی که فکر کنید برای آقایان، خانم‌ها و بچه‌ها دارند. کتاب‌های خاص تری که آموزش عروسک بافی و بافت‌های تزیینی دیگر هم دارند بینشان به چشم می خورد. نکته جالبی که در بعضی از مغازه‌ها با آن رو به رو خواهید شد آموزش زنده خانم‌های بافنده در گوشه ای از فروشگاه است. این خانم‌ها همان جا و در مغازه به صورت ساعتی آموزش می دهند و شهریه می گیرند.

  سایر اطلاعات راسته خرید کاموا حسن آباد

  کامواها معمولا طبقه بندی شده هستند و جنس‌ها و رنگ‌های مختلف خیلی مرتب کنار هم چیده شده‌اند. کامواهای جدیدتر در قفسه‌هایی قرار می‌گیرند که بیشتر به چشم می‌آیند. بعضی مغازه‌ها زیر کامواها مدل‌های کوچک بافته شده از آن نخ را هم قرار داده‌اند تا مشتری‌ها ببینند که حاصل بافتن با این مدل نخ‌ها چطور از آب در خواهد آمد. کامواهای ساده، ماشین بافت، نوزادی، موهر، طنابی، اسپرت‌های چند رنگ، ابریشمی، زری دار، منجق و پولک دار، منگوله دار، نواری، پفی، مخملی، و حوله ای تنها چند نمونه از انواع و اقسام مدل‌های کاموایی است که اینجا می توانید پیدا کنید. بیشتر کامواها هم یا ایرانی‌اند یا محصول کشور ترکیه. کامواهای رنگارنگ زیر نور شدید فروشگاه‌ها چنان برقی می زنند که دل همه خانم‌ها حتی آنهایی که سر رشته چندانی از بافتنی ندارند را با خود می برند. این را از قیافه ذوق زده و چشم‌های کنجکاو مشتری‌ها که بین قفسه‌ها می‌چرخند، می‌توان فهمید.

  نکات مثبت راسته خرید کاموا حسن آباد

  سهولت استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی

  نکات منفی راسته خرید کاموا حسن آباد

  قرار داشتن در طرح اصلی ترافیک

  منبع راسته خرید کاموا حسن آباد

  روزنامه همشهری، سایت ویکی پدیا ، سایت برترین ها ، هفته نامه تعطیلات نو، فارس نیوز
  چه جوری برم ؟

  ماشین شخصی

  از خیابان امام خمینی (ره) به سمت خیابان حافظ حرکت کنید.

  اتوبوس

  از اتوبوس‌هایی که از خطوط مختلف در خیابان امام خمینی به میدان حسن آباد می رسند هم می توانید استفاده کنید.

  مترو

  از خط دو مترو (صادقیه-فرهنگسرا) استفاده کنید و ایستگاه حسن آباد پیاده شوید.این ایستگاه درست وسط میدان حسن آباد است و مقابل آن کاموا فروشی ها قرار دارند.
  این نزدیکی چی بخوریم ؟
  این نزدیکی کجا‌بمونیم ؟
  این نزدیکی از کجا بخریم ؟
  نظر خودتو به دیگران بگو
  تجربه و نظر خودت از سفر رو با ما به اشتراک بذار
  ارسال عکس
  تجربه خودت از سفر رو به بقیه هم نشون بده
  پاسخ سریع دریافت کن
  سوال‌های خودت رو از همسفران و کارشناسان ما بپرس
  پرسش سوال
  Waves Waves Waves

  یه نقطه جدید معرفی کن

  اگه فکر می‌کنی یه مقصد واسه بیرون زدن، سراغ داری و ما معرفیش نکردیم، خودت می‌تونی داخل سایت به بقیه معرفی کنی. دم شما گرم که همراهی.