2.6
از16 نظر

راسته لوستر، آباژور، آئینه و شمعدان ابوسعید

  28505
  نمایش

  خيابان ابوسعيد تهران يکي از راسته هاي لوستر، آباژور و آئينه و شمعدان در تهران است که پر است از مغازه هاي لوستر فروشي با طرح ها و مدل ها و قيمت هاي مختلف. راسته لوستر و آئينه و شمعدان ابوسعيد حتي تا خيابان 15 خرداد هم کشيده شده و در کوچه پس کوچه هايش پر است از پاساژهاي لوستر فروشي و مغازه هاي آئينه و شمعدان و آباژور.

  warning icon
  اگر فکر میکنی این اطلاعات نیاز به اصلاح یا افزودن داره . روی دکمه زیر کلیک کن

  مشخصات راسته لوستر، آباژور، آئینه و شمعدان ابوسعید

  معمولا آینه و شمعدان جز اولین خریدهای مشترک یک زوج است که برای آن ذوق و اشتیاق بسیاری دارند ولی تجربه کافی ندارند. آینه و شمعدان در جنس های مختلفی مثل طلا ، نقره ، کریستال ، چینی ، برنز ، چوب و انواع فلزهایی که با آب طلا و نقره آبکاری می شوند وجود دارد که البته قیمت های بسیار متفاوتی دارند. معمولا کسانی که دوست دارند چیز با ارزشی تهییه کنند و بتوانند آن را به نوه و نتیجه هاشان نسل به نسل بدهند ، آینه و شمعدان نقره را انتخاب می کنند که در راستای ابوسعید همه مدل ها را می توانید مشاهده کنید .

  ویژگیها راسته لوستر، آباژور، آئینه و شمعدان ابوسعید

  برخی از آینه و شمعدان های ابوسعید چینی نیز مانند کریستال شکننده هستند و قیمت بالایی دارند اما زیبایی چشمگیری دارند و همچنین آینه و شمعدان های برنز معمولا رنگ تیره ، وزن زیاد و ماندگاری طولانی دارند و به خاطر تیره بودنشان دیگر نیازی به آبکاری و ... ندارند. اگر منزل کوچکی دارید به دنبال آینه و شمعدان ظریف و کوجک باشید و اگر خانه ی بزرگی دارید با خرید آینه و شمعدان بزرگ می توانید آن را زیبا کنید.

  شرایط استفاده راسته لوستر، آباژور، آئینه و شمعدان ابوسعید

  چهار راه ابو سعید بورس آینه و شمعدان و لوستر است و همچنین اگر به دنبال آینه و شمعدان خاصی می گردید و البته می خواهید برای آن هزینه ی بالایی بپردازید می توانید به لوکس فروشی ها سری بزنید.
  چه جوری برم ؟

  افزودن راهنمایی مسیر :

  این نزدیکی چی بخوریم ؟
  این نزدیکی کجا بمونیم ؟
  این نزدیکی از کجا بخریم ؟
  نظر خودتو به دیگران بگو
  احساس , نقد و بررسی خودت از سفر به این مکان چیه؟
  ارسال عکس
  دنیا تجربه سفر به این مکان را از چشم تو می خواد ببینه.
  پاسخ سریع دریافت کن
  سوالات برتر تو از همسفران و کارشناسان ما بپرس .
  پرسش سوال
  Waves Waves Waves

  یه نقطه جدید معرفی کن

  اگر فکر می کنی که یه نقطه واسه بیرون زدن سراغ داری و ما معرفیش نکردیم . تو می تونی دس بکار شی و به هم دوستان معرفیش کنی. دمتم گرم

  برچسب ها
  راسته لوستر آباژور ابوسعيد راسته لوستر راسته آباژور راسته ابوسعيد لوستر راسته راسته آباژور لوستر ابوسعيد آباژور راسته آباژور لوستر آباژور ابوسعيد ابوسعيد راسته ابوسعيد لوستر ابوسعيد آباژور راسته لوستر آباژور راسته لوستر ابوسعيد راسته آباژور لوستر راسته آباژور ابوسعيد راسته ابوسعيد لوستر راسته ابوسعيد آباژور لوستر راسته آباژور لوستر راسته ابوسعيد لوستر آباژور ابوسعيد لوستر آباژور راسته لوستر ابوسعيد راسته لوستر ابوسعيد آباژور آباژور راسته لوستر آباژور راسته ابوسعيد آباژور لوستر راسته آباژور لوستر ابوسعيد آباژور ابوسعيد راسته آباژور ابوسعيد لوستر ابوسعيد راسته لوستر ابوسعيد راسته آباژور ابوسعيد لوستر راسته ابوسعيد لوستر آباژور ابوسعيد آباژور راسته ابوسعيد آباژور لوستر راسته لوستر آباژور ابوسعيد راسته آباژور ابوسعيد لوستر راسته ابوسعيد لوستر آباژور راسته آباژور لوستر ابوسعيد راسته آباژور ابوسعيد لوستر راسته لوستر ابوسعيد آباژور لوستر راسته آباژور ابوسعيد لوستر راسته ابوسعيد آباژور لوستر آباژور ابوسعيد راسته لوستر آباژور راسته ابوسعيد آباژور راسته لوستر ابوسعيد آباژور لوستر راسته ابوسعيد آباژور ابوسعيد راسته لوستر آباژور ابوسعيد لوستر راسته ابوسعيد راسته لوستر آباژور ابوسعيد لوستر راسته آباژور ابوسعيد آباژور راسته لوستر ابوسعيد لوستر آباژور راسته ابوسعيد آباژور لوستر راسته
  logo-samandehi