2.6
از13 نظر

راسته پارچه کت و شلواری خیابان انقلاب

  9804
  نمایش

  اگر شما هم از آن دسته افرادي هستيد که به دوخت و کيفيت تن پوش خود اهميت مي دهيد و به جاي خريد لباس هاي آماده و شرکتي امروزي، هنر دست خياط هاي ماهر و مورد اعتماد خود را برتن مي کنيد، براي خريد پارچه هاي کت و شلواري مي توانيد سري به بورس آن در خيابان انقلاب بزنيد.

  warning icon
  اگر فکر میکنی این اطلاعات نیاز به اصلاح یا افزودن داره . روی دکمه زیر کلیک کن

  مشخصات راسته پارچه کت و شلواری خیابان انقلاب

  بازارهای خرید پارچه کت و شلوار به چهار نقطه تهران ختم می شود؛ هرچند تا سه دهه پیش خیابان لاله زار مرکز اصلی بود، اما ظاهرا از آن بورس قدیمی فقط چند مغازه با خاطره هایی زیبا باقی مانده است و باید سراغ دیگر نقاط تهران رفت. خیابان انقلاب یکی از بهترین نقاط برای تهیه پارچه های مناسب کت و شلوار است.

  ویژگیها راسته پارچه کت و شلواری خیابان انقلاب

  در بین پارچه های کت و شلوار می توانیم محصولات موجود را به دو بخش داخلی و خارجی تقسیم کنیم؛ در بخش وارداتی قیمت برخی پارچه های خاص و مرغوب انگلیسی از متری 130 هزار تومان آغاز تا متری 500 هزار تومان خواهد رسید که دلیل اصلی این گرانی ابتدا جنس مرغوب و بعد از آن خاص بودنشان در طرح و رنگ است.

  پیشنهاد ویژه راسته پارچه کت و شلواری خیابان انقلاب

  پس از خرید پارچه می توانید دوخت آن را به خیاط های خیابان انقلاب که از قدیم معروف هستند، بسپارید.

  نکات مثبت راسته پارچه کت و شلواری خیابان انقلاب

  دسترسی آسان با وسایل نقلیه عمومی

  نکات منفی راسته پارچه کت و شلواری خیابان انقلاب

  واقع بودن در محدوده طرح ترافیک نبود جای پارک ماشین

  منبع راسته پارچه کت و شلواری خیابان انقلاب

  جام جم آنلاین
  چه جوری برم ؟

  اتوبوس

  می توانید از اتوبوس های تندرو خیابان خط یک از پایانه آزادی تا سه راه تهرانپارس برای رفتن به این مرکز خرید استفاده کنید.

  مترو

  برای دسترسی با مترو می توانید از ایستگاه مترو چهارراه ولیعصر در خط 4 استفاده کنید؛ این راسته درست از مقابل ایستگاه مترو آغاز می شود و تا نزدیکی میدان فردوسی ادامه دارد.
  این نزدیکی چی بخوریم ؟
  این نزدیکی کجا بمونیم ؟
  این نزدیکی از کجا بخریم ؟
  نظر خودتو به دیگران بگو
  احساس , نقد و بررسی خودت از سفر به این مکان چیه؟
  ارسال عکس
  دنیا تجربه سفر به این مکان را از چشم تو می خواد ببینه.
  پاسخ سریع دریافت کن
  سوالات برتر تو از همسفران و کارشناسان ما بپرس .
  پرسش سوال
  Waves Waves Waves

  یه نقطه جدید معرفی کن

  اگر فکر می کنی که یه نقطه واسه بیرون زدن سراغ داری و ما معرفیش نکردیم . تو می تونی دس بکار شی و به هم دوستان معرفیش کنی. دمتم گرم

  برچسب ها
  راسته پارچه کت و شلواري خيابان انقلاب تهران راسته پارچه کت و شلواري راسته خيابان انقلاب راسته تهران پارچه کت و شلواري راسته راسته خيابان انقلاب پارچه کت و شلواري تهران خيابان انقلاب راسته خيابان انقلاب پارچه کت و شلواري خيابان انقلاب تهران تهران راسته تهران پارچه کت و شلواري تهران خيابان انقلاب راسته پارچه کت و شلواري خيابان انقلاب راسته پارچه کت و شلواري تهران راسته خيابان انقلاب پارچه کت و شلواري راسته خيابان انقلاب تهران راسته تهران پارچه کت و شلواري راسته تهران خيابان انقلاب پارچه کت و شلواري راسته خيابان انقلاب پارچه کت و شلواري راسته تهران پارچه کت و شلواري خيابان انقلاب تهران پارچه کت و شلواري خيابان انقلاب راسته پارچه کت و شلواري تهران راسته پارچه کت و شلواري تهران خيابان انقلاب خيابان انقلاب راسته پارچه کت و شلواري خيابان انقلاب راسته تهران خيابان انقلاب پارچه کت و شلواري راسته خيابان انقلاب پارچه کت و شلواري تهران خيابان انقلاب تهران راسته خيابان انقلاب تهران پارچه کت و شلواري تهران راسته پارچه کت و شلواري
  logo-samandehi