0
از0 نظر

رفتینگ در آب های خروشان و آرام زاینده رود

  293
  نمایش

  اگر در سفر به چهارمحال و بختیاری، دنبال تفریحی متفاوت هستید، بدانید که زاینده رود از نقاط مستعد برای رفتینگ به شمار می‌رود. رفتینگ یا قایق سواری، از ورزش‌های پرهیجان است که به صورت گروهی و توسط یک راهنما در رودخانه‌های خروشان انجام می‌شود. جذابیت رفتینگ در آن است که برای انجام آن، گاهی به پارو زدن نیاز دارید اما اغلب با جریان آب همراه شده و مسیر را طی می‌کنید. رفتینگ در آب‌های زاینده رود می‌تواند تجربه‌ای به یاد ماندنی برایتان باشد.

  warning icon
  اگر فکر میکنی این اطلاعات نیاز به اصلاح یا افزودن داره . روی دکمه زیر کلیک کن

  مشخصات رفتینگ در آب های خروشان و آرام زاینده رود

  اگر در سفر خود به استان چهارمحال و بختیاری، به دنبال تفریحی متفاوت هستید، رفتینگ در آب‌های خروشان زاینده‌رود می‌تواند انتخاب مناسبی باشد. رفتینگ، ورزشی مفرح و هیجان انگیز است که با انجام آن، خاطره و تجربه‌ای متفاوت را برای خود ثبت خواهید کرد.

  سیمای عمومی رفتینگ در آب های خروشان و آرام زاینده رود

  شما بر قایقی سوار می شوید و گاهی اجازه می دهید جریان آب شما را با خود به جلو حرکت دهد در حالی که یک کار گروهی انجام می دهید، می‌توانید از مناظر زیبای رودخانه دیدن کنید و لذت ببرید. در حین پارو زدن به سکوت طبیعت گوش فرا داده و صدای جریان آب ره شما آرامش بی وصفی می‌دهد. ناگهان صدای امواج خروشان را می‌شنوید که در فاصله‌ای نه چندان دور انتظار شما را می‌کشند.

  هیجان سراپای وجودتان را می گیرد و برای رو به رو شدن با امواج متلاطم آماده می‌شوید‌. جای خود را در قایق محکم کرده، به آرامی وارد امواج شده ولی در یک چشم به هم‌زدن تکان های شدید به قایق وارد می شود و از همه طرف به رویتان آب می‌ریزد.

  زمان مناسب بازدید رفتینگ در آب های خروشان و آرام زاینده رود

  با توجه به وضعیت آب و هوایی استان چهارمحال و بختیاری، فصل بهار، تابستان و اوایل پاییز زمان مناسبی برای بازدید از این جاذبه است.

  پیشنهاد ویژه رفتینگ در آب های خروشان و آرام زاینده رود

  17 کیلومتر معادل 5 ساعت قایقرانی در رودخانه خروشان زاینده رود شهرکرد (سرچشمه ی اصلی زاینده رود با فشار آب زیاد) از روستای سوادجان تا پل زمان خان.

  امکانات ویژه رفتینگ در آب های خروشان و آرام زاینده رود

  امکانات ویژه این تفریح شامل مواردی مانند بیمه کامل مسافرتی، لیدر، آموزش رایگان رفتینگ زیر نظر مربی، پارو، جلیغه، پذیرایی میان وعده، صبحانه و ناهار در باغ سامان شهرکرد با فضاسازی عالی، عکاسی و فیلمبرداری در طول مسیر توسط دوربین‌های ضد آب، شنا و آب بازی، اجرای سرسره و پرش از صخره می‌شود.

  وسایل مورد نیاز رفتینگ در آب های خروشان و آرام زاینده رود

  یک دست لباس اضافه، کلاه آفتابی و کرم ضد آفتاب از وسایل مورد نیاز برای ورزش رفتینگ هستند.

  چه جوری برم ؟
  این نزدیکی چی بخوریم ؟
  این نزدیکی کجا‌بمونیم ؟
  این نزدیکی از کجا بخریم ؟

  امکانات و ویژگی‌ها

  امکانات کلی
  مناسب برای بانوان
  کارتخوان
  تلفن عمومی
  پارکینگ/ جای پارک
  بوفه
  مناسب برای کهنسالان
  سرویس بهداشتی
  محل استراحت
  مناسب برای کودکان
  تفریحات
  عکاسی
  سختی مسیر
  آسان (راهپیمایی)
  نظر خودتو به دیگران بگو
  تجربه و نظر خودت از سفر رو با ما به اشتراک بذار
  ارسال عکس
  تجربه خودت از سفر رو به بقیه هم نشون بده
  پاسخ سریع دریافت کن
  سوال‌های خودت رو از همسفران و کارشناسان ما بپرس
  پرسش سوال
  Waves Waves Waves

  یه نقطه جدید معرفی کن

  اگه فکر می‌کنی یه مقصد واسه بیرون زدن، سراغ داری و ما معرفیش نکردیم، خودت می‌تونی داخل سایت به بقیه معرفی کنی. دم شما گرم که همراهی.