0
از0 نظر

مجتمع‌ تفریحی‌ عباس‌ آباد همدان

  5579
  نمایش

  مجتمع‌ تفريحي‌ عباس‌ آباد، تنها یکی از چندین جاذبه گردشگری تفریحی استان همدان است که در جنوب غربي شهر همدان و دامنه کوهستان الوند قواقع شده است. اين مجتمع تفريحي که بر روي تپه اي به نام عباس آباد واقع شده، همه ساله مورد توجه بسیاری از بازدیدکنندگان قرار می گیرد و می تواند به عنوان محل مناسبی برای استراحت و گذران اوقات فراغت تمامی سنین انتخاب شود.

  warning icon
  اگر فکر میکنی این اطلاعات نیاز به اصلاح یا افزودن داره . روی دکمه زیر کلیک کن

  مشخصات مجتمع‌ تفریحی‌ عباس‌ آباد همدان

  مجتمع اقامتی و تفریحی عباس آباد همدان به دلیل قرار گیری در بام شهر دارای چشم اندازهای بسیار زیبایی از شهر همدان است؛ از یک طرف مناظر زیبای شهر و از طرفی دیگر چشم اندازهای بی نظیری از طبیعت گنجنامه را به شما هدیه می دهد. دره میشان، کوهستان الوند و نیز دره عباس آباد از مناظر قابل مشاهده از این مجتمع توریستی هستند.

  تاریخچه مجتمع‌ تفریحی‌ عباس‌ آباد همدان

  مجتمع اقامتی و تفریحی عباس آباد در سال 1394 به بهره برداری رسید.

  ویژگی‌ها مجتمع‌ تفریحی‌ عباس‌ آباد همدان

  په عباس آباد همدان در نزدیکی و مشرف به میدان قائم، میدان داریوش سابق، قرار دارد . این تپه به دلیل مشرف بودن به شهر همدان ، همواره از موقعیت ویژه ای برخوردار بوده است. یکی از پارک‌های زیبا و دیدنی شهر، به ویژه مناسب برای میهمانان تابستانی همدان، گردشگاه استخر عباس‌آباد است که در بالای تپهٔ عباس‌آباد واقع شده‌است.

  سیمای عمومی مجتمع‌ تفریحی‌ عباس‌ آباد همدان

  دو جاده یکی از ابتدای چهار باغ ارم و دیگری از اوائل جاده گنجنامه، دسترسی به بالای تپه را امکان پذیر می نماید. با توجه به قابلیت های جغرافیایی، طبیعی و گردشگری این تپه، در سال های اخیر تاسیسات تفریحی، پذیرائی و اسکان موقت مناسبی احداث شده و به مجتمع تفریحی و سیاحتی تبدیل گردیده است. از جمله در بالای تپه استخری بزرگ و در وسط آن رستوران زیبائی احداث شده است.

  از بالای تپه از یک سو ، چشم انداز طبیعی دره سرسبز عباس آباد و از طرف دیگر ، نمائی از شهر همدان نمایان است. در ضلع جنوب شرقی این مجتمع، آبشار مصنوعی زیبائی جریان دارد.

  شرایط استفاده مجتمع‌ تفریحی‌ عباس‌ آباد همدان

  علاقمندان می توانند از طریق کوچه باغ های اطراف تپه پیاده به بالا بروند یا بوسیله بالابر از ضلع جنوبی چهار باغ ارم ، مسیر ۱۲۰۰ متری آن را تا بالای تپه و بالعکس، طی نمایند و شاهد فضای سبز باغات و دورنمای شهر همدان و آب و هوای مطبوع آنجا باشند.

  امکانات ویژه مجتمع‌ تفریحی‌ عباس‌ آباد همدان

  از امکانات مجموعه می توان به موارد زیر اشاره کرد: فروشگاه و غرفه، پاركينگ، نمازخانه، صندوق امانات، تاکسی سرویس شبانه روزی، كافي شاپ رستوران ، كافي شاپ 24 ساعته، باغچه، درياچه مصنوعي، مسير پياده روي، قايق سواري و پینت بال و...

  زمان مناسب بازدید مجتمع‌ تفریحی‌ عباس‌ آباد همدان

  با توجه به وضعیت آب و هوایی استان همدان، فصل های بهار و تابستان زمان مناسبی برای بازدید از این جاذبه هستند.

  چه جوری برم ؟

  افزودن راهنمایی مسیر :

  این نزدیکی چی بخوریم ؟
  این نزدیکی کجا‌بمونیم ؟
  این نزدیکی از کجا بخریم ؟

  امکانات و ویژگی‌ها

  امکانات کلی
  مناسب برای بانوان
  کارتخوان
  نمازخانه
  محل کمپ
  بوفه
  مناسب برای کهنسالان
  محل استراحت
  مناسب برای کودکان
  آنتن‌دهی تلفن همراه
  تفریحات
  عکاسی
  شب‌گردی
  پیاده‌روی
  سختی مسیر
  آسان (راهپیمایی)
  نظر خودتو به دیگران بگو
  تجربه و نظر خودت از سفر رو با ما به اشتراک بذار
  ارسال عکس
  تجربه خودت از سفر رو به بقیه هم نشون بده
  پاسخ سریع دریافت کن
  سوال‌های خودت رو از همسفران و کارشناسان ما بپرس
  پرسش سوال
  Waves Waves Waves

  یه نقطه جدید معرفی کن

  اگه فکر می‌کنی یه مقصد واسه بیرون زدن، سراغ داری و ما معرفیش نکردیم، خودت می‌تونی داخل سایت به بقیه معرفی کنی. دم شما گرم که همراهی.