City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

پیرمرد صدساله ای که از پنجره بیرون رفت و ناپدید شد

(1 رای)


 کتاب «پیرمرد صدساله ای که از پنجره بیرون رفت و ناپدید شد» نوشته یوناس یوناسون با ترجمه کیهان بهمنی توسط نشر آموت منتشر شد.


این مکان را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

 • پیرمرد صدساله ای که از پنجره بیرون رفت و ناپدید شد
پیرمرد صدساله ای که از پنجره بیرون رفت و ناپدید شد مشاهده گالری

«نظرتون چیه؟»

1.هر روز چقدر از وقتت رو صرف مطالعه می کنی؟

 کمتر از نيم ساعت  بين نيم تا يک ساعت  بين يک تا دو ساعت  بيشتر از دو ساعت

2.چه نوع کتابهایی رو بیشتر دوست داری؟

 داستان و رمان  کتاب شعر  کتاباي تاريخي  کتاباي علمي  کتاباي عمومي  ساير

3.برای خرید کتاب سالیانه چقدر هزینه می کنی؟

 کمتر از 50 هزار تومان  بين 50 تا 150 هزار تومان  بين 150 تا 300 هزار تومان  بيشتر از 300 هزار تومان

4.هر روز چقدر از وقتت رو توی اینترنت می گذرونی؟

 کمتر از يک ساعت
 بين يک تا دو ساعت
 بين دو تا سه ساعت
 بين سه تا چهار ساعت
 بيشتر از چهار ساعت

«خیلی ممنون که نظرتون رو به ما گفتین»پیرمرد صد ساله‌ای از پنجره بیرون می‌رود و ناپدید می‌شود اما این ناپدید شدن تصور پلیس و مدیران آسایشگاهی است که آلن کارلسون از آن‌جا گریخته است زیرا آلن پیر، آن‌طور که در خلال داستان درمی‌یابیم در صدسال اول زندگی خود ماجراهای بسیاری را پشت سر گذاشته است و بنابراین حاضر نیست در پایان عمرش در فضای بسته و قانونمند آسایشگاه محبوس شود. ماجراهایی که پای او را به کشورهای اسپانیا، آمریکا، چین، ایران، شوروی سابق، کره شمالی، اندونزی و فرانسه کشانده بود.

 • تاریخچه

  یوناس یوناسون، متولد ۱۹۶۱، نویسنده و روزنامه‌نگار سوئدی است که تاکنون چهار رمان پرفروش با مضامینی طنز را در کارنامه‌ی کاری خود ثبت کرده است: پیرمرد صد ساله‌ای که از پنجره بیرون رفت و ناپدید شد (۲۰۰۹)، دختری که پادشاه سوئد را نجات داد (۲۰۱۳)، آندرس قاتل و معنای همه چیز (۲۰۱۵) و دیگر ماجراهای اتفاقی پیرمرد صد ساله (۲۰۱۸).

  دکتر کیهان بهمنی، متولد ۱۴ بهمن ۱۳۵۰، دارای دکترای زبان انگلیسی، استاد دانشگاه است و از او این آثار در نشر آموت منتشر شده است: خدمتکار و پروفسور/ دختری که پادشاه سوئد را نجات داد/ پیرزنی که تمام قوانین را زیر پا گذاشت/ پیرزن دوباره شانس می‌آورد/ انتقام/ من از گردنم بدم میاد/ کشتن عمه‌خانم و پلیس حافظه.
 • ویژگی ها

  نویسنده، در چنین جغرافیای پهناوری با استفاده از اطلاعات تاریخی خود در مقام خبرنگار، تصویری فانتزی و طنز از تاریخ معاصر جهان ارائه داده است. حضور شخصیت‌های تاریخی و شرح تاریخ تحولات قرن بیستم از نقاط قوت و به‌یادماندنی این اثر است.
 • منبع

  وب‌سایت نشر آموت


تگ ها