0
از0 نظر

شهربازی سرزمین جاذبه سنندج

  140
  نمایش

  شهربازی سرپوشیده سرزمین جاذبه سنندج  Gravity land به عنوان اولین شهربازی سرپوشیده و مدرن در مرکز استان کردستان به شمار می رود که از دستگاه های بازی متنوعی برای استفاده کودکان و نوجوانان در سنین مختلف برخوردار است.

  warning icon
  اگر فکر میکنی این اطلاعات نیاز به اصلاح یا افزودن داره . روی دکمه زیر کلیک کن

  مشخصات شهربازی سرزمین جاذبه سنندج

  تجهیزات استفاده شده در سرزمین جاذبه سنندج به 3 دسته کلی تقسیم بندی می شوند: 1- تجهیزات شبیه ساز 2- تجهیزات تکان دهنده 3- تجهیزات حرکتی تجهیزات شبیه ساز جز بازیهای فوق العاده هیجان انگیز هستند که با کمترین امکانات(عینک یا دوربین مخصوص) در دنیایی مجازی حاضر می شوید، قهرمانی کنین، هیجانات خود را بروز دهید، و آنچه که در واقعیت قادر به انجام آن نیستید در دنیای بازیهای رایانه ای انجام دهید.ا شهربازی سرزمین جاذبه با بهره گیری از بروز ترین تجهیزات در زمینه بازیهای مجازی این افتخار را دارد که به عنوان اولین و تنها شهر بازی سرپوشیده در سنندج بافتخار خدمت رسانی به مشتریان عزیز را دارد. تجهیزات تکان دهنده بیشتر مختص کودکان بالای 3 سال تهیه شده و از تجهیزاتی استفاده شود که بیشترین نیازهای بازی آنها را برآورده نماید. البته سعی شده جهت رفاه حال کودکان عزیز از دستگاه های تکان دهنده مختص کودکان و بزرگسالان استفاده شده که کودکان بتوانند در کناز برزگترهایشان بازی کنند. تجهیزاتی که منجر به تحرک و فعالیت بدنی هستند، جز بازیهای بسیار پر طرفدار می باشند که موجب می شود همزمان از فکر و جسم برای انجام آنها بهره گرفت، علاوه بر آن هیجانی که در کنار خانواده و دوستان ایجاد می شود، منجر به افزایش سطح شادی در بدن می شوند.

  چه جوری برم ؟
  این نزدیکی چی بخوریم ؟
  این نزدیکی کجا بمونیم ؟
  این نزدیکی از کجا بخریم ؟

  امکانات و ویژگی‌ها

  امکانات کلی
  مناسب برای بانوان
  کارت خوان
  پارکینگ
  بوفه
  مناسب برای کهنسالان
  سرویس بهداشتی
  سرپوشیده
  محل استراحت
  مناسب برای کودکان
  آنتن دهی تلفن همراه
  تفریحات
  عکاسی
  شب گردی
  سختی مسیر
  آسان(راهپیمایی)
  نظر خودتو به دیگران بگو
  احساس , نقد و بررسی خودت از سفر به این مکان چیه؟
  ارسال عکس
  دنیا تجربه سفر به این مکان را از چشم تو می خواد ببینه.
  پاسخ سریع دریافت کن
  سوالات برتر تو از همسفران و کارشناسان ما بپرس .
  پرسش سوال
  Waves Waves Waves

  یه نقطه جدید معرفی کن

  اگر فکر می کنی که یه نقطه واسه بیرون زدن سراغ داری و ما معرفیش نکردیم . تو می تونی دس بکار شی و به هم دوستان معرفیش کنی. دمتم گرم

  logo-samandehi