City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

دوستان قديمي

(49 رای)


رمان «دوستان قديمي» نوشته استفن ديکسون با ترجمه ميترا هوشيار توسط انتشارات افق منتشر و راهي کتابفروشي ها شد.


این مکان را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

 • دوستان قديمي
دوستان قديمي مشاهده گالری

«نظرتون چیه؟»

1.هر روز چقدر از وقتت رو صرف مطالعه می کنی؟

 کمتر از نيم ساعت  بين نيم تا يک ساعت  بين يک تا دو ساعت  بيشتر از دو ساعت

2.چه نوع کتابهایی رو بیشتر دوست داری؟

 داستان و رمان  کتاب شعر  کتاباي تاريخي  کتاباي علمي  کتاباي عمومي  ساير

3.برای خرید کتاب سالیانه چقدر هزینه می کنی؟

 کمتر از 50 هزار تومان  بين 50 تا 150 هزار تومان  بين 150 تا 300 هزار تومان  بيشتر از 300 هزار تومان

4.هر روز چقدر از وقتت رو توی اینترنت می گذرونی؟

 کمتر از يک ساعت
 بين يک تا دو ساعت
 بين دو تا سه ساعت
 بين سه تا چهار ساعت
 بيشتر از چهار ساعت

«خیلی ممنون که نظرتون رو به ما گفتین»در رمان «دوستان قدیمی»، نویسنده ای تنبل با نویسنده دیگری که زندگی اش سروسامان ندارد، آشنا می شود و اتفاقات پرحاشیه ناشی از این آشنایی، گاه پرشور و خنده دار و گاه دردناک و اندوه بار، در خلال داستان روایت می شود. این رمان با طنز و نگاه بی تعارف، مسائل اجتماعی جامعه آمریکا را نشان می دهد. استفن دیکسون شیوه نگارشی خود در این رمان را، «نگارش یک پارگراف و یک نقطه» نامیده است.

 • تاریخچه

  استفن دیکسون متولد سال ۱۹۳۶ در نیویورک است و مدت ۳۵ سال مشغول تدریس داستان نویسی خلاق در دانشگاه جان هاپکینز آمریکا بوده است.
  از این نویسنده تا به حال ۲۳ کتاب منتشر شده است. به علاوه داستان های کوتاه زیادی از دیکسون در مجلات و مطبوعات انگلیسی زبان درج شده است.
 • شرایط استفاده

  این کتاب با ۲۰۰ صفحه، شمارگان هزار و ۱۰۰ نسخه و قیمت ۱۱ هزار تومان منتشر شده است.
 • سایر اطلاعات

  در قسمتی از این رمان می خوانیم:
  «من نظر مثبتی روی این نویسنده ندارم. رمان هایش دلسردکننده هستند و خواننده را جذب داستان نمی کنند و این علت اصلی بی میلی خودم است، اما خواهش می کنم بنده را برای نویسنده های دیگری که در آینده قصد معرفی کردن شان را دارید از یاد نبرید.»
  «اگر قول بدهید بین خودمان بماند، نظرم را در مورد این رمان و برخی از چیزهای قبلی منتشرشده از این نویسنده می گویم. اگر بفهمد حتما با لحنی عصبی و با نوشتن مطالب پرطعنه و نیش دار و نامه های تهدیدآمیز به ناشرهایی که رمانش را پس داده اند، ادامه می دهد و حتی به منزل شان تلفن می زند، بنابراین زبانم را نگه می دارم. هفته ی دیگر برای ناهار خوب است؟»
  نمی دانم آخرین سردبیر این چیزها را در مورد من از کجا آورده است.
  هیچ وقت انتظار چاپ شدن مطالبم را حتی در مجله های کوچک نداشتم و بیشتر از چند بر به آژانس گفته بودم اسمم را از لیست حذف کند، چون پولی که بابت کارهایم نصیبش می شود، به سختی مخارج عرضه ی کتاب را تامین می کند. بگذریم، بهترین چیزی که قبول نشدن رمانم برای چاپ داشت، این بود که زحمت رفت و آمدم به چاپخانه و دوباره خوانی پانصد صفحه دست نوشته ی ادیت شده و سروکله زدن با نُه صفحه خط خطی از هر ده صفحه (اغلب به پیشنهاد ویراستارها) و دوباره نوشتن و بی خوابی های شبانه را کم کرد. اما درباره لورتا: عفونت داخلی جدی دیگری را پشت سر می گذارد و به نظر می رسد آنتی بیوتیک ها کمکش می کنند، اما سیستم گوارشی اش را به هم ریخته اند...

اماکن مرتبطتگ ها

نمايشنامه کتاب تازه هاي نشر نويسنده نمايشنامه کتاب نمايشنامه تازه هاي نشر نمايشنامه نويسنده کتاب نمايشنامه نمايشنامه تازه هاي نشر کتاب نويسنده تازه هاي نشر نمايشنامه تازه هاي نشر کتاب تازه هاي نشر نويسنده نويسنده نمايشنامه نويسنده کتاب نويسنده تازه هاي نشر نمايشنامه کتاب تازه هاي نشر نمايشنامه کتاب نويسنده نمايشنامه تازه هاي نشر کتاب نمايشنامه تازه هاي نشر نويسنده نمايشنامه نويسنده کتاب نمايشنامه نويسنده تازه هاي نشر کتاب نمايشنامه تازه هاي نشر کتاب نمايشنامه نويسنده کتاب تازه هاي نشر نويسنده کتاب تازه هاي نشر نمايشنامه کتاب نويسنده نمايشنامه کتاب نويسنده تازه هاي نشر تازه هاي نشر نمايشنامه کتاب تازه هاي نشر نمايشنامه نويسنده تازه هاي نشر کتاب نمايشنامه تازه هاي نشر کتاب نويسنده تازه هاي نشر نويسنده نمايشنامه تازه هاي نشر نويسنده کتاب نويسنده نمايشنامه کتاب نويسنده نمايشنامه تازه هاي نشر نويسنده کتاب نمايشنامه نويسنده کتاب تازه هاي نشر نويسنده تازه هاي نشر نمايشنامه نويسنده تازه هاي نشر کتاب نمايشنامه کتاب تازه هاي نشر نويسنده نمايشنامه تازه هاي نشر نويسنده کتاب نمايشنامه نويسنده کتاب تازه هاي نشر نمايشنامه تازه هاي نشر کتاب نويسنده نمايشنامه تازه هاي نشر نويسنده کتاب نمايشنامه کتاب نويسنده تازه هاي نشر کتاب نمايشنامه تازه هاي نشر نويسنده کتاب نمايشنامه نويسنده تازه هاي نشر کتاب تازه هاي نشر نويسنده نمايشنامه کتاب تازه هاي نشر نمايشنامه نويسنده