City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

فرشته ها با هم مي آيند

(72 رای)


«فرشته‌ها با هم مي‌آيند» فيلمي به کارگرداني و نويسندگي حامد محمدي محصول سال ۱۳۹۲ است که از آذر ماه سال 93 در شبکه نمايش خانگي توزيع شد.


این مکان را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

 • فرشته ها با هم مي آيند
 • فرشته ها با هم مي آيند
 • فرشته ها با هم مي آيند
 • فرشته ها با هم مي آيند
فرشته ها با هم مي آيند فرشته ها با هم مي آيند فرشته ها با هم مي آيند فرشته ها با هم مي آيند مشاهده گالری

«نظرتون چیه؟»

1.از چه نوع فیلم هایی بیشتر خوشت میاد؟

 سينمايي ايران  سريال ايران  سينمايي خارجي  سريال خارجي

2.به طور متوسط توی هر ماه چند تا فیلم می بینی؟

 کمتر از 2 فيلم  بين 3 تا 5 فيلم  بين 6 تا 12 فيلم  بيشتر از 12 فيلم

3.فیلم هایی که دوست داری رو چطوری تهیه می کنی؟

 خريد CD و DVD
 دانلود قانوني
 استفاده بدون کپي رايت

«خیلی ممنون که نظرتون رو به ما گفتین»فیلم فرشته‌ها با هم می ‌آیند روایت کودکان، یا به عبارتی فرشتگانی است که به یک باره وارد زندگی یک روحانی جوان به نام احمد (جواد عزتی) و همسرش لیلا (نازنین بیاتی) می شوند. این درحالی است که اوضاع زندگی این زوج خوب نیست و روزگار را با تنگدستی سپری می کنند. احمد با شغل برقکاری و داشتن خانه اجاره ای نمیتواند با شرایط موجود وفق پیدا کند و ناگهان با مشکل حادتری مواجه میشود: یکی از سه فرزندش دچار بیماری خاصی شده و ....

 • تاریخچه

  ساخت فیلم فرشته ها با هم می آیند مربوط به سال 92 میشود. این فیلم در تابستان سال 93 اکران شده و از آذرماه همین سال در شبکه نمایش خانگی توزیع شد.
 • ویژگی ها

  فیلم فرشته ها با هم می آیند تولید مشترک حوزه هنری و منوچهر محمدی است. محمدی به عنوان یکی از تهیه کنندگان شاخص سینمای ایران، پیشتر فیلم‌های سینمایی « مارمولک »، « بازمانده »، « بوسیدن روی ماه »، « حوض نقاشی »، « مهمان داریم » و … را نیز تهیه کرده است.
 • شرایط استفاده

  با تهیه نسخه ارجینال این فیلم هم از مشاهده نسخه با کیفیت آن لذت برده و هم قدردان زحمات مسئولین این فیلم باشیم.
 • سایر اطلاعات

  بازیگران : جواد عزتی ، نازنین بیاتی ، رضا ناجی و بهاره ریاحی

  نویسنده و کارگردان : حامد محمدی
  تهیه‌کننده : منوچهر محمدی
  مشاور کارگردان : همایون اسعدیان
  برنامه‌ ریز و دستیار کارگردان : مریم هژیروند
  دستیار دوم کارگردان : نگار جنیدی
  دستیار برنامه ریز : امید جزینی
  منشی صحنه : ندا آصف
  مدیرتولید : مجید کریمی
  دستیار مدیر تولید : مهدی عراقی
  مدیر تدارکات : سجاد رحیمی
  دستیار محمد ابراهیمی
  طراح صحنه و لباس : حسین مجد
  دستیار صحنه و لباس : داوود امیر بهادری
  مدیر صحنه : احمد عبدالهی
  دستیار لباس: زهرا موسوی
  مدیرفیلمبرداری : فرشاد محمدی
 • نقاط مثبت

  امتیازات فیلم را میتوان جمع و جور بودن فیلم و داشتن فضای صمیمانه در زندگی دو شخصیت اصلی فیلم دانست که البته بازی خوب جواد عزتی و نازنین بیاتی نیز روند فیلم را لذت بخش تر کرده است. یکی از واقعیت های دلنشین این فیلم فعال بودن روحانی آن است که چهره ای برخلاف روحانیان دیگر فیلم ها را به تصویر کشیده و وجهه ملموس تری به آنان داده است.

اماکن مرتبطتگ ها

تفريح سرگرمي چي ببينم حامد محمدي فرشته ها با هم مي آيند تفريح سرگرمي چي ببينم تفريح سرگرمي حامد محمدي تفريح سرگرمي فرشته ها با هم مي آيند چي ببينم تفريح سرگرمي تفريح سرگرمي حامد محمدي چي ببينم فرشته ها با هم مي آيند حامد محمدي تفريح سرگرمي حامد محمدي چي ببينم حامد محمدي فرشته ها با هم مي آيند فرشته ها با هم مي آيند تفريح سرگرمي فرشته ها با هم مي آيند چي ببينم فرشته ها با هم مي آيند حامد محمدي تفريح سرگرمي چي ببينم حامد محمدي تفريح سرگرمي چي ببينم فرشته ها با هم مي آيند تفريح سرگرمي حامد محمدي چي ببينم تفريح سرگرمي حامد محمدي فرشته ها با هم مي آيند تفريح سرگرمي فرشته ها با هم مي آيند چي ببينم تفريح سرگرمي فرشته ها با هم مي آيند حامد محمدي چي ببينم تفريح سرگرمي حامد محمدي چي ببينم تفريح سرگرمي فرشته ها با هم مي آيند چي ببينم حامد محمدي فرشته ها با هم مي آيند چي ببينم حامد محمدي تفريح سرگرمي چي ببينم فرشته ها با هم مي آيند تفريح سرگرمي چي ببينم فرشته ها با هم مي آيند حامد محمدي حامد محمدي تفريح سرگرمي چي ببينم حامد محمدي تفريح سرگرمي فرشته ها با هم مي آيند حامد محمدي چي ببينم تفريح سرگرمي حامد محمدي چي ببينم فرشته ها با هم مي آيند حامد محمدي فرشته ها با هم مي آيند تفريح سرگرمي حامد محمدي فرشته ها با هم مي آيند چي ببينم فرشته ها با هم مي آيند تفريح سرگرمي چي ببينم فرشته ها با هم مي آيند تفريح سرگرمي حامد محمدي فرشته ها با هم مي آيند چي ببينم تفريح سرگرمي فرشته ها با هم مي آيند چي ببينم حامد محمدي فرشته ها با هم مي آيند حامد محمدي تفريح سرگرمي فرشته ها با هم مي آيند حامد محمدي چي ببينم تفريح سرگرمي چي ببينم حامد محمدي فرشته ها با هم مي آيند تفريح سرگرمي حامد محمدي فرشته ها با هم مي آيند چي ببينم تفريح سرگرمي فرشته ها با هم مي آيند چي ببينم حامد محمدي تفريح سرگرمي حامد محمدي چي ببينم فرشته ها با هم مي آيند تفريح سرگرمي حامد محمدي فرشته ها با هم مي آيند چي ببينم تفريح سرگرمي چي ببينم فرشته ها با هم مي آيند حامد محمدي چي ببينم تفريح سرگرمي حامد محمدي فرشته ها با هم مي آيند چي ببينم تفريح سرگرمي فرشته ها با هم مي آيند حامد محمدي چي ببينم حامد محمدي فرشته ها با هم مي آيند تفريح سرگرمي چي ببينم حامد محمدي تفريح سرگرمي فرشته ها با هم مي آيند