City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

بيست و سه

(87 رای)


تازه‌ترين مجموعه داستان آرش سالاري با عنوان «بيست و سه» از سوي نشر آرما منتشر شد.

این مکان را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

 • بيست و سه
 • بيست و سه
بيست و سه بيست و سه مشاهده گالری

«نظرتون چیه؟»

1.هر روز چقدر از وقتت رو صرف مطالعه می کنی؟

 کمتر از نيم ساعت  بين نيم تا يک ساعت  بين يک تا دو ساعت  بيشتر از دو ساعت

2.چه نوع کتابهایی رو بیشتر دوست داری؟

 داستان و رمان  کتاب شعر  کتاباي تاريخي  کتاباي علمي  کتاباي عمومي  ساير

3.برای خرید کتاب سالیانه چقدر هزینه می کنی؟

 کمتر از 50 هزار تومان  بين 50 تا 150 هزار تومان  بين 150 تا 300 هزار تومان  بيشتر از 300 هزار تومان

4.هر روز چقدر از وقتت رو توی اینترنت می گذرونی؟

 کمتر از يک ساعت
 بين يک تا دو ساعت
 بين دو تا سه ساعت
 بين سه تا چهار ساعت
 بيشتر از چهار ساعت

«خیلی ممنون که نظرتون رو به ما گفتین»دومین مجموعه داستان آرش سالاری با عنوان «بیست و سه» از سوی موسسه نشر آرما منتشر شد. این کتاب، مجموعه 11 داستان کوتاه است با عناوین پسرخاله‌ها، شش و سی دقیقه عصر، برادرها، مصطفی، بدو.بدو، گفتگو، قطع و وصل، آن روز که ما تنها بودیم بد می‌وزید باد باد، مرگ بانو، خیلی فوری و مهم درخواستی از سوی یک شاهزاده لطفا حتما بخوانید و قصه آرمان.

 • تاریخچه

  سالاری پیش از این نیز مجموعه داستان نوزده را از سوی انتشارات کتاب نیستان منتشر کرده بود. کتابی که داستان‌هایش همگی با تم و محوریت دینی نوشته ‌شده است و سعی دارد نگاهی مدرن به سنتی‌ترین بخش از زندگی خانواده‌های ایرانی بیندازد و دریچه‌ای نو در زندگی مبتنی بر دین خلق کند.
 • ویژگی ها

  نکته قابل توجه در داستان‌های مجموعه اخیر این است که در فضای طلبگی می‌گذرند و حضور چند شخصیت طلبه در بیشتر داستان‌های این مجموعه فضایی بکر به آنها بخشیده است. فضای داستانی تجربه نشده برای مخاطبان در داستان‌های این مجموعه به ویژه با طرح موضوعاتی چون تشییع جنازه همسر یک عالم بزرگ، فضای درونی یک حوزه، روابط دوستانه و نزدیک دو طلبه هم حجره‌ای، زندگی و کنش‌ها و واکنش‌های شخصی این قشر در برخورد با مردم و اعضای خانواده و مسئله ازدواج، از جمله موضوعاتی است که در این کتاب مورد توجه قرار گرفته است.
 • سیمای عمومی

  در یکی از داستان‌های کوتاه این مجموعه می‌خوانیم:

 • شرایط استفاده

  مجموعه داستان بیست و سه در 115 صفحه با شمارگان هزار نسخه و قیمت 6500 تومان منتشر شده است.
 • سایر اطلاعات

  خیلی فرقی نکرده است با آخرین باری که دیدمش، حدود یک سال پیش. فقط کلاً سیاه است. پیراهن و شلوار سیاه به تن و کلاه سیاه هم به سر. «سلام محمد». با نهایت استیصال و اضطراب و اندوه و چند حس مشابه دیگر و با صدایی که سعی می‌کنم هیچ کدام از اینها را نشان ندهد، می‌گویم: «سلام پسرخاله، چه عجب از این ورها!» و بعد از روی صندلی‌ام بلند می‌شوم و به طرفش می‌روم. «مزاحم که نشدم؟»، «نه بابا این چه حرفی است؟ خیلی هم خوش آمدی بعد از این همه وقت». و این جمله بلند یعنی چرا. خیلی هم مزاحم شدی ولی نمی‌فهمد. چون قرار هم نیست بفهمد. هر دو لبخند می‌زنیم. در واقع هر سه به اضافه علی که پشت سر او وارد اتاق می‌شود، و بعد دست می‌دهیم و روبوسی می‌کنیم... ازش می‌پرسم که چرا لباس سیاه پوشیده است و خدای نکرده آیا کسی از نزدیکانشان چیزی‌اش شده؟ و او کمی متعجب و کمی درهم، پاسخ می‌دهد که نه به خاطر محرم پوشیده و مگر من نمی‌دانم هنوز محرم است. یا اینکه مگر من کل محرم را لباس سیاه نمی‌پوشم؟ دوگانه‌ای که مثل دام توش گیر می‌کنم و لال می‌شوم که هر کدام از طرفینش از دیگری بدتر و مرگبارتر است. برای طلبه‌ای که من باشم و برای کل خانواده‌مان که خانواده امام جمعه باشد.

اماکن مرتبطتگ ها

تازه هاي نشر بيست و سه آرش سالاري نشر آزما تازه هاي نشر بيست و سه تازه هاي نشر آرش سالاري تازه هاي نشر نشر آزما بيست و سه تازه هاي نشر تازه هاي نشر آرش سالاري بيست و سه نشر آزما آرش سالاري تازه هاي نشر آرش سالاري بيست و سه آرش سالاري نشر آزما نشر آزما تازه هاي نشر نشر آزما بيست و سه نشر آزما آرش سالاري تازه هاي نشر بيست و سه آرش سالاري تازه هاي نشر بيست و سه نشر آزما تازه هاي نشر آرش سالاري بيست و سه تازه هاي نشر آرش سالاري نشر آزما تازه هاي نشر نشر آزما بيست و سه تازه هاي نشر نشر آزما آرش سالاري بيست و سه تازه هاي نشر آرش سالاري بيست و سه تازه هاي نشر نشر آزما بيست و سه آرش سالاري نشر آزما بيست و سه آرش سالاري تازه هاي نشر بيست و سه نشر آزما تازه هاي نشر بيست و سه نشر آزما آرش سالاري آرش سالاري تازه هاي نشر بيست و سه آرش سالاري تازه هاي نشر نشر آزما آرش سالاري بيست و سه تازه هاي نشر آرش سالاري بيست و سه نشر آزما آرش سالاري نشر آزما تازه هاي نشر آرش سالاري نشر آزما بيست و سه نشر آزما تازه هاي نشر بيست و سه نشر آزما تازه هاي نشر آرش سالاري نشر آزما بيست و سه تازه هاي نشر نشر آزما بيست و سه آرش سالاري نشر آزما آرش سالاري تازه هاي نشر نشر آزما آرش سالاري بيست و سه تازه هاي نشر بيست و سه آرش سالاري نشر آزما تازه هاي نشر آرش سالاري نشر آزما بيست و سه تازه هاي نشر نشر آزما بيست و سه آرش سالاري تازه هاي نشر آرش سالاري بيست و سه نشر آزما تازه هاي نشر آرش سالاري نشر آزما بيست و سه تازه هاي نشر بيست و سه نشر آزما آرش سالاري بيست و سه تازه هاي نشر آرش سالاري نشر آزما بيست و سه تازه هاي نشر نشر آزما آرش سالاري بيست و سه آرش سالاري نشر آزما تازه هاي نشر بيست و سه آرش سالاري تازه هاي نشر نشر آزما