City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

عشق تابستاني

(64 رای)


کتاب «عشق تابستاني» داستاني از جويس کرول اوتس نويسنده آمريکايي با ترجمه خجسته کيهان توسط بنگاه ترجمه و نشر کتاب پارسه، وارد بازار کتاب شد.


این مکان را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

  • عشق تابستاني
عشق تابستاني مشاهده گالری

«نظرتون چیه؟»

1.هر روز چقدر از وقتت رو صرف مطالعه می کنی؟

 کمتر از نيم ساعت  بين نيم تا يک ساعت  بين يک تا دو ساعت  بيشتر از دو ساعت

2.چه نوع کتابهایی رو بیشتر دوست داری؟

 داستان و رمان  کتاب شعر  کتاباي تاريخي  کتاباي علمي  کتاباي عمومي  ساير

3.برای خرید کتاب سالیانه چقدر هزینه می کنی؟

 کمتر از 50 هزار تومان  بين 50 تا 150 هزار تومان  بين 150 تا 300 هزار تومان  بيشتر از 300 هزار تومان

4.هر روز چقدر از وقتت رو توی اینترنت می گذرونی؟

 کمتر از يک ساعت
 بين يک تا دو ساعت
 بين دو تا سه ساعت
 بين سه تا چهار ساعت
 بيشتر از چهار ساعت

«خیلی ممنون که نظرتون رو به ما گفتین»بنگاه ترجمه و نشر کتاب پارسه، به تازگی داستان بلند «A Fair Maiden» را با نام «عشق تابستانی» منتشر کرده است. اوتس در این کتاب، دو مضمون خشونت و جنسیت را دستمایه داستانی بلند و پرکشش قرار داده است. داستان نه دارای تفکر جنسیتی و نه ترسیم‌گر خشونتی فراگیر است و نویسنده در نگاهی اسطوره ای - و شاید شرقی - به مقوله مرگ به سراغ شخصیت هایی رفته که هر یک تفکر یا کهن الگویی جهانشمول را نمایندگی می کنند.

  • تاریخچه

    جويس کرول اوتس نويسنده، نمايشنامه‌‌نويس و منتقد امریکایی، متولد ۱۹۳۸ در روستايی در نزديکی نيويورک است. اولین رمانش را در سال ۱۹۶۴‌ نوشت و همان سال جایزه داستان نویسی دوشیزگان را از آن خود کرد. اوتس پس از کسب فوق لیسانس ادبیات مدرس دانشگاه شد و در سال ۱۹۷۶ برای تدریس رشته ادبیات خلاقه در دانشگاه پرینستون راهی نیوجرسی شد. وی در حوزه های رمان، داستان کوتاه، شعر، مقاله، نمايشنامه و حتی اپرا فعالیت کرده و جوایز ادبی متعددی را کسب کرده است.

    «جانورها»، «دختر گور كن»، «آن‌ها»، «موطلايی»، «يک دوشيزه‌ زيبا»، «پرنده‌‌ کوچک در بهشت»، «شب‌های وحشی»، «برای چی دوستت داشتم»، «عروس بيوه» و «سیاهاب» عناوین برخی از کتاب های او هستند.
  • ویژگی ها

    در این داستان، کاتیا اسپیواک دختری نوجوان با مارکوس کیدر نویسنده و تصویرگر کتاب که از او بسیار مسن‌تر است آشنا می شود. وضعیت کیدر با زندگی کسالت بار و کارگری او تفاوت بسیار دارد، یا می توان گفت هیجان انگیزتر است. اما خانه مجلل و سرشار از موسیقی زنده و هدایای گران‌قیمت آقای کیدر، گویی باطنی شوم را از کاتیا پنهان می کنند. پس از چند دیدار، همه چیز رفته رفته تغییر می کند و مدل شدن کاتیا برای نقاشی تازه کیدر مثل گذشته شادی‌بخش نیست. او می خواهد پی ببرد که مرد از او چه می خواهد و آیا در اندیشه تصاحب اوست یا...

اماکن مرتبطتگ ها