City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

بي نام

(116 رای)


دومين رمان تاليف شده توسط جاشوا فريس نويسنده جوان آمريکايي و برنده جايزه پن با عنوان «بي‌نام» در ايران منتشر شد.

این مکان را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

 • بي نام
 • بي نام
بي نام بي نام مشاهده گالری

«نظرتون چیه؟»

1.هر روز چقدر از وقتت رو صرف مطالعه می کنی؟

 کمتر از نيم ساعت  بين نيم تا يک ساعت  بين يک تا دو ساعت  بيشتر از دو ساعت

2.چه نوع کتابهایی رو بیشتر دوست داری؟

 داستان و رمان  کتاب شعر  کتاباي تاريخي  کتاباي علمي  کتاباي عمومي  ساير

3.برای خرید کتاب سالیانه چقدر هزینه می کنی؟

 کمتر از 50 هزار تومان  بين 50 تا 150 هزار تومان  بين 150 تا 300 هزار تومان  بيشتر از 300 هزار تومان

4.هر روز چقدر از وقتت رو توی اینترنت می گذرونی؟

 کمتر از يک ساعت
 بين يک تا دو ساعت
 بين دو تا سه ساعت
 بين سه تا چهار ساعت
 بيشتر از چهار ساعت

«خیلی ممنون که نظرتون رو به ما گفتین»اثر تازه‌ای از جاشوا فریس نویسنده جوان آمریکایی با عنوان «بی‌نام» و با ترجمه لیلا نصیری‌ها از سوی نشر ماهی منتشر شد.

 • تاریخچه

  جاشوا فریس از نویسندگان جوان نسل نو ادبیات آمریکا است که با تالیف رمان «آنگاه به پایان رسیدم» که نخستین اثر وی نیز به شمار می‌آید، توانست جایزه «پن» آیالات متحده آمریکا در سال 2007 را که از سوی بنیاد همینگوی اهدا می‌شود، به دست آورد.
 • ویژگی ها

  او در این رمان به سراغ تناقضات موجود در زندگی انسان رفته که باعث از دست رفتن تمامی چهارچوب های زندگی وی می‌شود.
 • شرایط استفاده

  نشر ماهی رمان بی‌نام را در 307 صفحه با قیمت 16 هزار تومان منتشر کرده است.
 • سایر اطلاعات

  در بخشی از این رمان می‌خوانیم: داشت خانه و زندگی‌اش را از دست می‌داد، آن لذت ناب مام کردن را، آن قابلمه‌های مسی را که بالای سکوی وسط آشپزخانه آویزان بود، خانواده‌اش را- دوباره خانواده‌اش را از دست می‌داد. میان چهارچوب در ایستاد و به دقت همه چیز را ورانداز کرد. قدرشان را نداشته بود. چطور این اتفاق دوباره افتاده بود؟ به خودش قول داده بود قدر همه چیز را بداند و حالا لحظه‌ای را به یاد نمی‌آورد که این قول جایش را به روزمرگی داده بود. بعید بود در یک لحظه اتفاق افتاده باشد. کلیدهایش را انداخت روی میز کنسول و کفش‌هایش را بر خلاف عادت روی قالی کناره ایرانی در آورد، همانی که با جین در سفرشان به ترکیه خریده بودند. یک هفته‌ای را در ترکیه گذرانده بودند و یک هفته هم در مصر. همیشه لابه‌لای کارهایشان مسافرت هم می‌ىفتند. مقصد بعدی‌شان گشت و گذاری بود در دنیای وحش کنیا اما حالا مجبور بوند سفر را به تعویق بیاندازند.
  لازم به یادآوری است رمان «بی‌نام» دومین رمان تالیف شده از سوی این نویسنده است. پیش از این در ایران و با ترجمه علی فامیان رمان «آنگاه به پایان رسیدیم» از وی به انتشار رسیده است.

اماکن مرتبطتگ ها

رمان بي نام نشر ثالث نوبل رمان بي نام رمان نشر ثالث رمان نوبل بي نام رمان رمان نشر ثالث بي نام نوبل نشر ثالث رمان نشر ثالث بي نام نشر ثالث نوبل نوبل رمان نوبل بي نام نوبل نشر ثالث رمان بي نام نشر ثالث رمان بي نام نوبل رمان نشر ثالث بي نام رمان نشر ثالث نوبل رمان نوبل بي نام رمان نوبل نشر ثالث بي نام رمان نشر ثالث بي نام رمان نوبل بي نام نشر ثالث نوبل بي نام نشر ثالث رمان بي نام نوبل رمان بي نام نوبل نشر ثالث نشر ثالث رمان بي نام نشر ثالث رمان نوبل نشر ثالث بي نام رمان نشر ثالث بي نام نوبل نشر ثالث نوبل رمان نشر ثالث نوبل بي نام نوبل رمان بي نام نوبل رمان نشر ثالث نوبل بي نام رمان نوبل بي نام نشر ثالث نوبل نشر ثالث رمان نوبل نشر ثالث بي نام رمان بي نام نشر ثالث نوبل رمان نشر ثالث نوبل بي نام رمان نوبل بي نام نشر ثالث رمان نشر ثالث بي نام نوبل رمان نشر ثالث نوبل بي نام رمان بي نام نوبل نشر ثالث بي نام رمان نشر ثالث نوبل بي نام رمان نوبل نشر ثالث بي نام نشر ثالث نوبل رمان بي نام نشر ثالث رمان نوبل