City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

 

فيلم باشو غريبه کوچک

(97 رای)


 فيلم باشو غريبه کوچک (هنر و تجربه) به کارگرداني بهرام بيضايي در گروه سينماي هنر و تجربه اکران عموم مي شود.


این مکان را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

 • فيلم باشو غريبه کوچک
 • فيلم باشو غريبه کوچک
 • فيلم باشو غريبه کوچک
 • فيلم باشو غريبه کوچک
 فيلم باشو غريبه کوچک فيلم باشو غريبه کوچک فيلم باشو غريبه کوچک فيلم باشو غريبه کوچک مشاهده گالری

«نظرتون چیه؟»

1.از چه نوع فیلم هایی بیشتر خوشت میاد؟

 سينمايي ايران  سريال ايران  سينمايي خارجي  سريال خارجي

2.روزانه چقدر از وقتت رو صرف کارای فرهنگی و هنری می کنی؟

 کمتر از نيم ساعت  بين نيم تا يک ساعت  بين يک تا دو ساعت  بيشتر از دو ساعت

3.از چه جور برنامه های فرهنگی و هنری بیشتر خوشت میاد؟

 هنرهاي تجسمي  فيلم و سينمايي  نقاشي و عکاسي  موسيقي  ساير

4.به طور متوسط توی هر ماه چند تا فیلم می بینی؟

 کمتر از 2 فيلم  بين 3 تا 5 فيلم  بين 6 تا 12 فيلم  بيشتر از 12 فيلم

5.فیلم هایی که دوست داری رو چطوری تهیه می کنی؟

 خريد CD و DVD
 دانلود قانوني
 استفاده بدون کپي رايت

«خیلی ممنون که نظرتون رو به ما گفتین»خلاصه داستان: در یکى از بمباران‌های جنوب کشور در جریان جنگ ایران و عراق، پسرکى به نام «باشو» خود را به کامیونى در حالِ کوچ می‌اندازد و در آن خوابش می‌برد و زمانى که چشم می‌گشاید، کامیون به شمال کشور رسیده است. او می‌گریزد و در آن سوی جنگل، به مزرعه زنى به نام «نایى جان» میرسد که با دو فرزندش و در غیاب شوهری که برای کسب درآمد به سفر رفته، زندگى و کار می‌کنند. نایى جان به باشو نان و آب می‌دهد و می‌کوشد بداند کیست و زبان او را بفهمد. اما زبان پسرک جنوبى برای او قابل فهم نیست؛ همچنان که باشو هم نمی‌تواند زبان محلى او را دریابد. باشو در عوضِ محبتهای نایی‌جان می‌کوشد به او در کارها کمک کند و تصور می‌کند این خواستِ شویِ در سفرِ نایی‌جان هم هست؛ غاقل از آن که شوهر نایی‌جان با حضور او که غریبه‌ای بیش نیست، در خانه‌شان مخالف است. باشو با کشف این موضوع، از خانه می‌رود ولى نایى‌جان او را زیر باران می‌یابد و با کتک باز می‌آورد. کمى بعد، نایى‌جان بیمار مى‌شود و باشو به جای او، خانه را می‌گرداند و چون از بهبود نایى‌جان نگران است، برای او به شیوه جنوبى خودش، تشت مى‌زند. نایى‌جان در نامه‌ای به شوهرش می‌گوید باشو را به جای پسر پذیرفته و نان او را از غذای خود خواهد داد. روزی سرانجام شوهر باز مى‌گردد و باشو با او روبرو مى‌شود. پدر که دست راستش را در سفر از دست داده، مى‌پذیرد که باشو به جای دست او باشد و همه خانواده یک صدا مى‌روند که جانورانِ مزاحم محصول را برانند.

 • ویژگی ها

  نویسنده و کارگردان: بهرام بیضایى
  بازیگران: سوسن تسلیمى، عدنان عفراویان، پرویز پورحسینى، اعظم رهبر، محمد فراخواه، معزز بنى دخت، نعمت یمینى، خدیجه نجات، اکبر دودکار، فرخ لقا هوشمند، رضا هوشمند، ذبی حالله سلمانى، گلشن انوشه، لیلا سبحانى، محترم خوشرو، گلشن کلانتری
  تهیه کننده: علیرضا زرین
 • شرایط استفاده

  دوره اجرا: ۱۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۳۰ آبان ۱۳۹۴
 • سایر اطلاعات

  تدوین: بهرام بیضایى
  مدیر فیلم برداری: فیروز ملک زاده
  مدیر صدابرداری: جهانگیر میرشکاری، اصغر شاهوردی، بهروز معاونیان

اماکن مرتبطتگ ها

فيلم باشو غريبه کوچک (هنر و تجربه) فيلم تهران سينما فيلم باشو غريبه کوچک (هنر و تجربه) فيلم تهران فيلم باشو غريبه کوچک (هنر و تجربه) سينما فيلم باشو غريبه کوچک (هنر و تجربه) فيلم تهران فيلم باشو غريبه کوچک (هنر و تجربه) فيلم باشو غريبه کوچک (هنر و تجربه) سينما فيلم تهران سينما فيلم باشو غريبه کوچک (هنر و تجربه) سينما فيلم تهران سينما فيلم باشو غريبه کوچک (هنر و تجربه) فيلم تهران سينما فيلم باشو غريبه کوچک (هنر و تجربه) فيلم تهران سينما فيلم باشو غريبه کوچک (هنر و تجربه) فيلم تهران فيلم باشو غريبه کوچک (هنر و تجربه) سينما فيلم تهران فيلم باشو غريبه کوچک (هنر و تجربه) سينما فيلم باشو غريبه کوچک (هنر و تجربه) فيلم تهران فيلم باشو غريبه کوچک (هنر و تجربه) سينما فيلم تهران فيلم باشو غريبه کوچک (هنر و تجربه) سينما فيلم تهران فيلم باشو غريبه کوچک (هنر و تجربه) فيلم تهران سينما فيلم تهران سينما فيلم باشو غريبه کوچک (هنر و تجربه) فيلم تهران فيلم باشو غريبه کوچک (هنر و تجربه) فيلم تهران سينما سينما فيلم باشو غريبه کوچک (هنر و تجربه) فيلم تهران سينما فيلم باشو غريبه کوچک (هنر و تجربه) سينما فيلم تهران فيلم باشو غريبه کوچک (هنر و تجربه) سينما فيلم تهران سينما فيلم باشو غريبه کوچک (هنر و تجربه) سينما فيلم تهران فيلم باشو غريبه کوچک (هنر و تجربه) فيلم تهران فيلم باشو غريبه کوچک (هنر و تجربه) سينما فيلم تهران فيلم باشو غريبه کوچک (هنر و تجربه) فيلم تهران سينما سينما فيلم باشو غريبه کوچک (هنر و تجربه) سينما فيلم تهران فيلم باشو غريبه کوچک (هنر و تجربه) فيلم تهران سينما فيلم باشو غريبه کوچک (هنر و تجربه) سينما فيلم تهران فيلم باشو غريبه کوچک (هنر و تجربه) فيلم تهران سينما فيلم باشو غريبه کوچک (هنر و تجربه) سينما فيلم تهران فيلم باشو غريبه کوچک (هنر و تجربه) سينما فيلم تهران فيلم باشو غريبه کوچک (هنر و تجربه) فيلم تهران سينما فيلم تهران فيلم باشو غريبه کوچک (هنر و تجربه) سينما فيلم تهران فيلم باشو غريبه کوچک (هنر و تجربه) سينما فيلم تهران سينما فيلم باشو غريبه کوچک (هنر و تجربه) فيلم تهران سينما فيلم باشو غريبه کوچک (هنر و تجربه)