City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

هشتمين جشنواره انار در فرهنگسراي اشراق (1397/09/12)

مدير فرهنگي هنري منطقه چهار گفت: هشتمين جشنواره انار «صد دانه ياقوت» با شعار خانواده و سلامت در فرهنگسراي اشراق از 12 آذر به مدت 20 روز آغاز به کار مي‌کند
هشتمين جشنواره انار در فرهنگسراي اشراق

به گزارش بزنيم بيرون ، ازسازمان فرهنگي هنري شهرداري تهران، عليرضا زندوکيلي اظهار داشت: اين دوره از جشنواره انار بر اساس شعار سال با هدف حمايت از توليدکنندگان و صنعتگران ايراني و ترغيب شهروندان براي خريد کالاهاي داخلي برگزار مي‌شود.

رئيس فرهنگسراي اشراق افزود: جشنواره «صد دانه ياقوت» در بخش‌هاي سراي انار، سراي سوغات و صنايع دستي، سراي غذا و آشپزي و سراي کودک و در بخش صحنه‌اي با اجراي موسيقي اقوام و نمايش‌هاي آييني ميزبان علاقه‌مندان است.

زندوکيلي اظهارداشت: بازديدکنندگان از جشنواره فرصت دارند با حضور در سياه‌چادرهاي عشايري ضمن شناخت آداب و رسوم اقوام ايراني از انواع غذاهاي محلي بهره‌مند شوند و در سراي غذا و آشپزي با پخت انواع غذا با انار و فرآورده‌هاي آن آشنا شده و در مسابقات مختلف اين بخش با حضور سرآشپزان حرفه‌اي شرکت کنند.

هشتمين جشنواره انار از 12 آذر به مدت 20 روز هر روز از ساعت 10 تا 21 و در روزهاي پنجشنبه و جمعه از ساعت 10 تا 22 در فرهنگسراي اشراق واقع در فلکه دوم تهرانپارس، انتهاي خيابان جشنواره برگزار مي‌شود.

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذاریدتگ ها