همدان گردشگری مذهبی همدان

نمایش روی نقشه

مسجد جامع همدان، از جمله جاذبه های مذهبی و مساجد تاریخی این استان است که قدمت بنای آن به دوران قاجاریه مربوط می شود و نام آن در فهرست آثار ملی ایران می درخشد.

652 نمایش
2.5
(از 4 رای)
جزییات بیشتر

مسجد جامع نهاوند همدان، از جمله جاذبه های مذهبی و مساجد تاریخی موجود در این استان است که از دوران صفویان به یادگار مانده و نام آن در فهرست آثار ملی ایران می درخشد.

596 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

آستان امامزاده اهل بن علی (ع)، از جمله جاذبه های مذهبی استان همدان به شمار می رود که قدمت آن به دوران صفویه بر میگردد. نام این امامزاده در فهرست آثار ملی ایران می درخشد.

1081 نمایش
4
(از 4 رای)
جزییات بیشتر

امامزاده یحیی، از جمله جاذبه های مذهبی تاریخی و امامزاده های استان همدان به شمار می رود که از دوران صفویه به یادگار مانده و نام آن در فهرست آثار ملی ایران به ثبت رسیده است.

3078 نمایش
3
(از 9 رای)
جزییات بیشتر

امامزاده محسن همدان یا امامزاده کوه، از جمله جاذبه های مذهبی این استان به شمار می رود که از دوران ایلخانی به یادگار مانده و نام آن در فهرست آثار تاریخی ایران می درخشد.

1340 نمایش
2.9
(از 8 رای)
جزییات بیشتر

امامزاده خضر همدان، از جمله جاذبه های مذهبی تاریخی این استان به شمار می رود که در مجاورت روستايي به همين نام قرار دارد. نام این جاذبه در فهرست آثار ملی ایران به ثبت رسیده است.

2610 نمایش
3
(از 7 رای)
جزییات بیشتر

امامزاده اظهر بن علی، از جمله جاذبه های مذهبی و بناهای تاریخی استان همدان به شمار می رود که در روستای درجزین واقع شده و مورد توجه بسیاری از گردشگران قرار می گیرد.

1718 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

امامزاده ازناو که با نام امامزاده عین نیز شناخته می شود، از جمله جاذبه های مذهبی و تاریخی همدان و شهرستان فامنین به شمار می رود که قدمت آن به دوره سلجوقیان بر می گردد.

1380 نمایش
3
(از 8 رای)
جزییات بیشتر

نقشه گردشگری مذهبی همدان

گردشگری مذهبی همدان