کهگيلويه و بويراحمد گردشگری مذهبی کهگيلويه و بويراحمد

نمایش روی نقشه

بنای مسجد چهل ستون (مسجد امام حسین(ع)) نیز در شمال بافت تاریخی دهدشت و احتمالا در محل یكی از دروازه‌های اصلی ورودی شهر ساخته شده است.

1452 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

مسجد جامع دهدشت در شرق بافت تاریخی دهدشت و به فاصله اندكی از امامزاده معصوم(ع) واقع شده است. بنا از آثار شهر دوره اسلامی و صفوی دهدشت است كه در دو طبقه متر ساخته شده است.

397 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

آرامگاه بی بی حکیمه (س)، خواهر امامرضا(ع)، که در 80 کیلومتری جنوب شهر گچساران قرار دارد، سالانه میزبان هزاران عاشق اهل بیت عصمت و طهارت از سراسر ایران و کشورهای حاشیه خلیج فارس است.

316 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

امامزاده میرسالار (ع) از نوادگان امام موسی کاظم «ع»، از جمله این تبعید شدگان حکومت‌های بنی‌عباس بوده که وجود مبارک ایشان از سویی مورد استقبال ایرانیان و بعدها مایه خیر و برکت معنوی و مذهبی برای مردمان...

594 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

در شمال غرب یاسوج در روستای گوشه بقعه ساده ای وجود دارد که به اعتقاد مردم مدفن امام زاده قاسم است که در 15 ‏کیلومتری یاسوج به بابا میدان و درکنار رودخانه در زیر درخت بلوطی از نظر ناپدید شده است. ‏نقطه...

1739 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

امامزاده عبدالله یکی از جاذبه های مذهبی یاسوج است. این امامزاده در روستایی نزدیک یاسوج به نام نقاره‌خانه قرار دارد و اطراف آن پر از مزارهایی است که بسیاری از آن‌ها قدمت بسیار زیادی دارد.

998 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

بقعه متبرکه امامزاده شهسوار غیب، ضلع غربی روستای جاورده چاروسا از توابع شهرستان کهگیلویه، در فاصله 12 کیلومتری قلعه رئیسی و 60 کیلومتری شهر دهدشت قرار دارد.

2204 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

نقشه گردشگری مذهبی کهگيلويه و بويراحمد

گردشگری مذهبی کهگيلويه و بويراحمد