اقامتگاه بومگردی چهل پنجره

  ( از 0 نقد و بررسی )
  0

  درباره اقامتگاه بومگردی چهل پنجره

  اقامتگاه بومگردی چهل پنجره یزد خانه ای بزرگ و سنتی دارای قدمتی ۷۰ ساله و مربوط به دوره پهلوی می باشد.با ورود به عمارت سنتی چهل پنجره یزد حیاطی بزرگ را می بینید که حوض گرد آن در بین باغچه های پر گل و رنگارنگ، زیبایی و نشاطی خاص به خانه بخشیده است. گویا مادربزرگ بر لب تالار نشسته و با صدای قل قل سماور همیشه جوشانش شما را صدا می زند.این صحنه زیبا آدمی را به هوس می اندازد تا فواره حوض را باز کرده، شلنگ آب را برداشته و حیاط را آب پاشی کند و به همراه گل های سرخ حیاط، خنده های شورانگیز کودکانه سر دهد و به آن ایام شیرین برود

  • تعداد بازدید

   13

  • موقعیت

   یزد

  • تعداد طبقه

  • تعداد اتاق

  • تحویل اتاق

  • تخلیه اتاق

  • پیشنهاد کاربران

   %100 از 4 رای

  میانگین نظر بقیه نسبت به اقامتگاه بومگردی چهل پنجره

  مشخصات

  اقامتگاه بومگردی چهل پنجره یزد دارای ۶ باب اتاق رنگین تر از حیاط است. اتاق های سنتی که به لطف ذوق صاحبخانه اش با پرده و روتختی های گلدار و شادی بخش تزیین شده و با ورود به آن، لبخندی از شادی بر لبانتان می نشیند. دو باب از اتاق های اقامتگاه بومگردی چهل پنجره یزد ؛ دو تخته، دو باب آن چهار تخته و دو باب دیگر پنج تخته می باشد. به طور کلی این خانه، ۲۲ عدد تخت و ۱۳ کف خواب دارد.

  امکانات ویژه

  اقامتگاه چهل پنجره یزد دارای امکانات عالی نظیر اینترنت، صبحانه، حمام و سرویس ایرانی و فرنگی داخل اتاق، سرویس بهداشتی عمومی، تلویزیون، تاکسی سرویس، سیستم اطفاء حریق، سیستم گرمایشی و سرمایشی و … می باشد.

  نکات مثبت

  از جمله جاذبه های گردشگری و اماکن پربازدید نزدیک به اقامتگاه بوم گردی چهل پنجره یزد شامل مجموعه امیر چخماق ،بازارهای سنتی یزد ،مجموعه خان ، موزه آب و … می شوند. همچنین اگر برای دریافت خدمات پزشکی به یزد سفر می کنید؛ انتخاب اقامتگاه سنتی چهل پنجره یزد که در نزدیکی مراکز درمانی و بیمارستان های یزد نظیر بیمارستان شهید رهنمون یزد ، مجموعه مطب پزشکان کوچه برخورداری و … قرار دارد، گزینه مناسبی به شمار می رود.
  چه جوری برم ؟

  افزودن راهنمایی مسیر :

  این نزدیکی چی بخوریم ؟
  این نزدیکی از کجا بخریم ؟
  این نزدیکی کجا بگردیم ؟
  نظر خودتو به دیگران بگو
  تجربه و نظر خودت از سفر رو با ما به اشتراک بذار
  ارسال عکس
  تجربه خودت از سفر رو به بقیه هم نشون بده
  پاسخ سریع دریافت کن
  سوال‌های خودت رو از همسفران و کارشناسان ما بپرس
  پرسش سوال

  یه نقطه جدید معرفی کن

  اگر فکر می کنی که یه مورد واسه کجا‌بمونیم سراغ داری و ما معرفیش نکردیم . تو می تونی دس بکار شی و به همه دوستان معرفیش کنی. دمتم گرم

  معرفی یه کجا‌بمونیم جدید