City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

مجموعه تفريحي گاوازانگ

(44 رای)


مجموعه تفريحي و کوهستاني ايل داغي زنجان يا مجموعه تفريحي گاوه‌زنگ زنجان يکي از مراکز تفريحي و گردشگري زنجان است. مجتمع ايل داغي در شمالي‌ترين نقطه زنجان و در دامنه کوه گاوازنگ قرار دارد.


این مکان را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

 • مجموعه تفريحي گاوازانگ
 • مجموعه تفريحي گاوازانگ
 • مجموعه تفريحي گاوازانگ
 • مجموعه تفريحي گاوازانگ
مجموعه تفريحي گاوازانگ مجموعه تفريحي گاوازانگ مجموعه تفريحي گاوازانگ مجموعه تفريحي گاوازانگ مشاهده گالری

اطلاعات تماس

 • قیمت : رایگان
 • آدرس : زنجان- بلوار22بهمن- جاده گاوازانگ-کوه گاوازانگ

«نظرتون چیه؟»

1.توی روز چقدر وقت آزاد برای تفریح داری؟

 کمتر از يک ساعت  بين يک تا دو ساعت  بين دو تا سه ساعت  بين سه تا چهار ساعت  بيشتر از چهار ساعت

2.توی وقت آزادت چی کار می کنی؟

 خونه مي مونم  مي زنم بيرون  برنامه اي ندارم

3.روزانه چند ساعت برای تفریح از خونه می زنی بیرون؟

 کمتر از يک ساعت  بين يک تا دو ساعت  بين دو تا سه ساعت  بين سه تا چهار ساعت  بيشتر از چهار ساعت

4.وقتی از خونه می زنی بیرون، دوست داری چی کار کنی؟

 پياده روي
 دور دور با ماشين
 برم کلاس هاي ورزشي
 برم کلاس هاي فرهنگي و هنري
 با دوستام جمع شيم يه جا
 پاساژ گردي
 شکم گردي
 ساير

«خیلی ممنون که نظرتون رو به ما گفتین»گاوازنگ و مجموعه تفریحی و فرهنگی ائل‌داغی زنجان مملو از گردشگران و مهمانان است و با توجه به دمای مطبوع هوا، استقبال از این منطقه افزایش یافته است.این مجموعه در کمترین فاصله از مرکز شهر زنجان قرار داشته و راه دسترسی به تمام امکانات رفاهی را نیز دارد..

 • ویژگی ها

  مجموعه گاوازنگ زنجان پرطرفدارترین تفریحگاه مردم زنجان است که در ایام تعطیل به خاطر ازدحام بیش از اندازه مسیر آن با ترافیک روبه‌رو می‌شود، روزهای تعطیل به ویژه جمعه‌ها کوه‌پیمایی در گاوازنگ رنگ و بوی دیگری دارد و نزدیکی به شهر و زیبایی‌های خاص طبیعی این مجموعه و جاده آسفالته آن موجب توجه اهالی منطقه و مسئولان به این مکان تفریحی شده است.
 • سیمای عمومی

  استقرار بام شهر زنجان در سد گاوازنگ طرحی دیگری به این مجموعه بخشیده و مسافران نوروزی با استفاده از این فضای دلنشین اوقات خوبی را برای خود رقم می‌زنند، قایق‌سواری، استفاده از طبیعت،پرواز در هوای پاک و بی‌نظیر این منطقه، ادای احترام به شهدای گمنام این منطقه در تپه نور ، پهن کردن چادرهای مسافرتی و روشن کردن آتش و منقل کباب صحنه‌های دیگری است که در این مجموعه هر روز مشاهده می‌شود.
  سد گاوازنگ زنجان تفرجگاهی برای مردم زنجان و مسافران است که در مجموعه ائل‌داغی زنجان چشم‌انداز بسیار زیبایی به این منطقه بخشیده است،به جز سد خاکی موجود در منطقه گاوازنگ،مطالعه دریاچه دوم منطقه گاوازنگ در ارتفاعات مشرف به این سد آغاز شده و با ذخیره آب این دریاچه، آب سد خاکی نیز تقویت می‌شود.
 • زمان مناسب بازدید

  این کوه از ارتفاعات مهم شهر زنجان است که دوستداران طبیعت با آغاز فصل بهار بیشتر از این منطقه گردشگری و طبیعی استفاده می‌کنند.
  ین سد در فصول گرم سال محلی مناسب برای تفریحات سالم از جمله ماهی‌گیری و قایقرانی است.
  این مجموعه تفریحی در ایام عید آماده پذیرایی از گردشگران است،مجموعه تفریحی و کوهستانی ائل‌داغی یا مجموعه گاوا‌زنگ یکی از مراکز تفریحی و گردشگری زنجان است.
 • پیشنهاد ویژه

  وجود مزار شهدای گمنام در تپه نور بر ارزش معنوی این منطقه افزوده است که برنامه‌های مختلفی از جمله زیارت عاشورا، دعای تحویل سال،دعای عهد در آن قرائت می‌شود.

  از جمله امکانات دیگر این منطقه وجود نمایشگاه بین‌المللی کاسپین در کنار این مجموعه است که موجب رشد و ترقی این منطقه شده است،برگزاری جشنواره و نمایشگاه‌های مختلف موجب می‌شود تا شمار بازدیدکنندگان از این مجموعه تفریحی افزایش یابد.
 • امکانات ویژه

  آلاچیق‌های چوبی
  رستوران
  آسیاب
  آبشار مصنوعی
  نمایشگاه بین المللی کاسپین
  سفره‌خانه‌های سنتی
  آمفی‌تئاتر
  رستوران پذیرایی
  مجموعه بازی و تفریحی روباز
  پارکینگ
  مجموعه ورزشی
  پیست دوچرخه‌سواری
  سینمای پنج بعدی
  سد خاکی
 • سایر اطلاعات

  ارتفاع پایه این کوه یک‌هزار و 850 و قله آن 2 هزار و 15 متر است.
 • نظر مهدیه
  دوشنبه 02 فروردين 1395

  یه زنجانه و یه گاوازنگ. جمعه حوصلمون سر رفته کجا بریم؟ گاوازنگ. بریم یه جا تفریح کنیم کجا بریم؟ گاوازنگ. بریم یه دو بزنیم کجا بریم؟ گاوازنگ! :)

اماکن مرتبطتگ ها

ايل داغي تفريحي گاوازانگ زنجان ايل داغي تفريحي ايل داغي گاوازانگ ايل داغي زنجان تفريحي ايل داغي ايل داغي گاوازانگ تفريحي زنجان گاوازانگ ايل داغي گاوازانگ تفريحي گاوازانگ زنجان زنجان ايل داغي زنجان تفريحي زنجان گاوازانگ ايل داغي تفريحي گاوازانگ ايل داغي تفريحي زنجان ايل داغي گاوازانگ تفريحي ايل داغي گاوازانگ زنجان ايل داغي زنجان تفريحي ايل داغي زنجان گاوازانگ تفريحي ايل داغي گاوازانگ تفريحي ايل داغي زنجان تفريحي گاوازانگ زنجان تفريحي گاوازانگ ايل داغي تفريحي زنجان ايل داغي تفريحي زنجان گاوازانگ گاوازانگ ايل داغي تفريحي گاوازانگ ايل داغي زنجان گاوازانگ تفريحي ايل داغي گاوازانگ تفريحي زنجان گاوازانگ زنجان ايل داغي گاوازانگ زنجان تفريحي زنجان ايل داغي تفريحي زنجان ايل داغي گاوازانگ زنجان تفريحي ايل داغي زنجان تفريحي گاوازانگ زنجان گاوازانگ ايل داغي زنجان گاوازانگ تفريحي ايل داغي تفريحي گاوازانگ زنجان ايل داغي گاوازانگ زنجان تفريحي ايل داغي زنجان تفريحي گاوازانگ ايل داغي گاوازانگ تفريحي زنجان ايل داغي گاوازانگ زنجان تفريحي ايل داغي تفريحي زنجان گاوازانگ تفريحي ايل داغي گاوازانگ زنجان تفريحي ايل داغي زنجان گاوازانگ تفريحي گاوازانگ زنجان ايل داغي تفريحي گاوازانگ ايل داغي زنجان