City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

لالان

(68 رای)


لالان روستايي بسيار زيبا و ديدني است با هواي فوق العاده در منطقه کوهستاني. اين روستا در ۴۵کيلو متري شمال تهران، بخش رودبارقصران، دهستان رودبارقصران واقع شده است.


این مکان را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

 • لالان
 • لالان
 • لالان
 • لالان
لالان لالان لالان لالان مشاهده گالری

اطلاعات تماس

 • قیمت : رایگان
 • آدرس : جاده فشم، مسیر زاگون، روستای لالان

«نظرتون چیه؟»

1.توی هر فصل چند تا سفر می ری؟

 اصلا نمي رم  بين 1 تا 2 سفر  بين 3 تا 5 سفر  بيشتر از 5 سفر

2.چه تیپ سفرهایی رو بیشتر از همه دوست داری؟

 طبيعتگردي  تاريخ گردي  شهرگردي  ساير

3.با کی بیشتر از همه سفر می ری؟

 خونواده ام  دوستام  تورهاي گردشگري  ساير

4.توی هر فصل به طور متوسط چقدر برای سفر کردن هزینه می کنی؟

 کمتر از 100 هزار تومن  بين 100 تا 200 هزار تومن  بين 200 تا 400 هزار تومن  بيشتر از 400 هزار تومن

5.توی طبیعتگردی کدوم یکی رو بیشتر از همه دوست داری؟

 جنگل نوردي  کوهنوردي  کويرنوردي  غارنوردي  دره نوردي  آبشارگردي  درياچه گردي  ساير

6.چه سبک سفری رو بیشتر دوست داری؟

 کمپينگ
 کوله کشي و سفرهاي سنگين
 گلگشت و پياده روي سبک
 ماجراجويانه
 آفرود
 پرنده نگري
 ماهيگيري و شکار
 ساير

«خیلی ممنون که نظرتون رو به ما گفتین»اگر ساکن تهران هستید یا مهمان این کلان شهر شده اید، توصیه می کنیم که سری به اطراف این پایتخت پر از دود و غبار و ترافیك بزنید تا باور کنید در همین شهر هم نقاطی وجود دارند كه بتوان در آنها به راحتی تنفس كرد و از طبیعت لذت برد. ما در این زمینه به شما پیشنهاد سفر یک روزه به روستای لالان را می دهیم. آب و هوای این روستا بسیار دلچسب است. در زمستان ها می توانید لالان را پوشیده از برف با زیبایی وصف نشدنی اش ببینید و در تابستان با هوای خنک و ییلاقی اش.

 • ویژگی ها

  لالان در واقع كوهستانی از لاله‌هاست، لاله‌هایی زرد و سرخ و زنبق‌هایی بنفش. بنابراین بهترین گزینه برای کسانی است که برای رهایی از هیاهوی شهر و آلودگی، به دنبال فرصتی هستند تا بتوانند در دل طبیعت پیاده روی کنند یا لذت کوهنوردی و دیدن مناظرچشم نوازی مثل چشمه های زیبا، کوچه باغ های باصفا و آبشار را ببرند. در این مسیر نمای زیبایی از کوه ها و قله ها به چشم می خورد که چهچه پرندگان آوازخوان و صدای جویبار و بالا پایین پریدن پرندگانی که به آنها بادخورک گفته می شود زیبایی آن را چند برابرکرده است.
 • پیشنهاد ویژه

  از مکان های دیدنی لالان می توان به تنگه لالان، چشمه های فراوان به خصوص چشمه آب معدنی تلخ آب، رودخانه لالان، آبشار زیبای خُل نو اشاره کرد.
 • مسیر پیاده روی برای رسیدن به طبیعت بکر، چند دقیقه ای پیاده روی کافی است. پس از طی مسیری که تقریبا 15 تا 20 دقیقه زمان می برد، به تنگه لالان می رسیم. اما برای رسیدن به چشمه « تلخ آب » لازم است که حدودا 40 تا 50 دقیقه دیگر پیاده روی کنیم.
 • مسیر خودروی شخصی مسیر رسیدن به لالان از تهران جاده فشم است. به دو راهی فشم که رسیدید سمت راست به سمت زاگون و گرمابدر ادامه مسیر می دهید. در زاگون سمت چپ جاده باریکی قرار دارد که شما را تا لالان هدایت می کند.

اماکن مرتبطتگ ها

لالان روستا لالون طبيعت گردي لالان روستا لالان لالون لالان طبيعت گردي روستا لالان لالان لالون روستا طبيعت گردي لالون لالان لالون روستا لالون طبيعت گردي طبيعت گردي لالان طبيعت گردي روستا طبيعت گردي لالون لالان روستا لالون لالان روستا طبيعت گردي لالان لالون روستا لالان لالون طبيعت گردي لالان طبيعت گردي روستا لالان طبيعت گردي لالون روستا لالان لالون روستا لالان طبيعت گردي روستا لالون طبيعت گردي روستا لالون لالان روستا طبيعت گردي لالان روستا طبيعت گردي لالون لالون لالان روستا لالون لالان طبيعت گردي لالون روستا لالان لالون روستا طبيعت گردي لالون طبيعت گردي لالان لالون طبيعت گردي روستا طبيعت گردي لالان روستا طبيعت گردي لالان لالون طبيعت گردي روستا لالان طبيعت گردي روستا لالون طبيعت گردي لالون لالان طبيعت گردي لالون روستا لالان روستا لالون طبيعت گردي لالان لالون طبيعت گردي روستا لالان طبيعت گردي روستا لالون لالان لالون روستا طبيعت گردي لالان لالون طبيعت گردي روستا لالان روستا طبيعت گردي لالون روستا لالان لالون طبيعت گردي روستا لالان طبيعت گردي لالون روستا لالون طبيعت گردي لالان روستا لالون لالان طبيعت گردي