City Id =8

انتخاب استان

برنامه ریز

چقدر میخوای خرج کنی؟! (قیمت ها به تومان است) چیکار می خوای بکنی ؟ چقدر وقت داری؟!

راپ سوئينگ

(211 رای)


اگر دلتان هوس يک ورزش ماجراجويانه در ميان دره هاي اطراف استان تهران را کرده است، پرش از ارتفاع به وسيله طناب مي تواند گزينه خوبي پيش روي شما باشد.  در راپ سوئينگ چند رشته طناب اصلي به قسمت مرتفع کوه‌هاي دو طرف دره وصل شده است و شما از ارتفاع 100 متري مثل آونگ روي اين طناب معلق خواهيد بود.


این مکان را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

 • راپ سوئينگ
 • راپ سوئينگ
 • راپ سوئينگ
 • راپ سوئينگ
راپ سوئينگ راپ سوئينگ راپ سوئينگ راپ سوئينگ مشاهده گالری

اطلاعات تماس

 • تلفن تماس : 66741390
 • قیمت : بالا
 • آدرس : رودبار قصران، جاده شمشک، بعد از شهر میگون، دره هملون، بالاتر از مدرسه یخ نوردی میگون

«نظرتون چیه؟»

1.توی هر فصل چند تا سفر می ری؟

 اصلا نمي رم  بين 1 تا 2 سفر  بين 3 تا 5 سفر  بيشتر از 5 سفر

2.چه تیپ سفرهایی رو بیشتر از همه دوست داری؟

 طبيعتگردي  تاريخ گردي  شهرگردي  ساير

3.با کی بیشتر از همه سفر می ری؟

 خونواده ام  دوستام  تورهاي گردشگري  ساير

4.توی هر فصل به طور متوسط چقدر برای سفر کردن هزینه می کنی؟

 کمتر از 100 هزار تومن  بين 100 تا 200 هزار تومن  بين 200 تا 400 هزار تومن  بيشتر از 400 هزار تومن

5.توی طبیعتگردی کدوم یکی رو بیشتر از همه دوست داری؟

 جنگل نوردي  کوهنوردي  کويرنوردي  غارنوردي  دره نوردي  آبشارگردي  درياچه گردي  ساير

6.چه سبک سفری رو بیشتر دوست داری؟

 کمپينگ
 کوله کشي و سفرهاي سنگين
 گلگشت و پياده روي سبک
 ماجراجويانه
 آفرود
 پرنده نگري
 ماهيگيري و شکار
 ساير

«خیلی ممنون که نظرتون رو به ما گفتین»راپ سوئینگ یا پرش با طناب یکی از ورزش های مهیج است که بدون شک می تواند آدرنالین خون شما را به اوج برساند. هم اکنون این ورزش برای نخستین بار در منطقه دوبار قصران میگون در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است.

 • ویژگی ها

  این ورزش برای نخستین بار در دره هملون و در محدوده لالان ( رودبار قصران) اجرایی می شود. برگزارکنندگان این ورزش پیش از پریدن ورزشکاران از محکم بودن طناب‌ها و اتصال‌ها اطمینان پیدا می‌کنند بنابر این نباید نگرانی از بابت ایمنی این ورزش داشته باشید، تنها کافی است دل به دریا بزنید و یک اتفاق ماجراجویانه خاص را در دل صخره های دره هملون تجربه کنید. همچنین پس از پایان پرش لازم نیست نگران باشید چرا که شما بین زمین و هوا معلق نخواهید ماند! بعد از پایان حرکت، ورزشکار با کمک ناظران به نقطه‌ای در پایین دره هدایت می‌شود.
 • پیشنهاد ویژه

  برخی از ورزشکاران با تجربه برای ادامه پیدا کردن این حرکت ضرباتی را توسط پا به دیواره های کوه وارد می‌کنند. این کار می تواند لذت پرش شما را دو چندان کند اما پیشنهاد می کنیم پیش از اقدام برای این کار، آموزش های لازم را فراگیرید.
 • شرایط استفاده

  برای استفاده از این ورزش باید هماهنگی های لازم را با باشگاه انجام دهید.
  شماره تماس: 66741390
  شماره همراه: 09362751061
  اگر می خواهید یک تجربه ماجراجویانه جدید داشته باشید باید هزینه آن را هم پرداخت کنید. هم اکنون هزینه پکیج پرش به همراه امکانات جانبی و تجهیزات مورد نیاز 120 هزار تومان است.
 • سایر اطلاعات

  برنامه پرش در صورت وزش باد و خرابی هوا کنسل خواهد شد .
 • نقاط مثبت

  شما در طول پرش از طناب بیمه خواهید بود.
 • منبع

  عکس ها: حمید رضا درجاتی
 • نظر بهار
  جمعه 07 خرداد 1395

  قیمت هر پرش از روی دره چقدره؟

 • نظر
  شنبه 15 فروردين 1394

  وااای ... خیلی هیجان انگیزه

 • نظر آزاده
  شنبه 25 دي 1395

  این راپ سوئیگ هر هفته برگزار می شه؟ قیمتش چقدره؟

 • نظر
  يكشنبه 26 ارديبهشت 1395

  امکان داره اطلاعات بیشتری از قبیل عکس و فیلم بزارید. ممنون

اماکن مرتبطتگ ها

راپ سوئينگ حميد درجاتي پرش از طناب لالان راپ سوئينگ حميد درجاتي راپ سوئينگ پرش از طناب راپ سوئينگ لالان حميد درجاتي راپ سوئينگ راپ سوئينگ پرش از طناب حميد درجاتي لالان پرش از طناب راپ سوئينگ پرش از طناب حميد درجاتي پرش از طناب لالان لالان راپ سوئينگ لالان حميد درجاتي لالان پرش از طناب راپ سوئينگ حميد درجاتي پرش از طناب راپ سوئينگ حميد درجاتي لالان راپ سوئينگ پرش از طناب حميد درجاتي راپ سوئينگ پرش از طناب لالان راپ سوئينگ لالان حميد درجاتي راپ سوئينگ لالان پرش از طناب حميد درجاتي راپ سوئينگ پرش از طناب حميد درجاتي راپ سوئينگ لالان حميد درجاتي پرش از طناب لالان حميد درجاتي پرش از طناب راپ سوئينگ حميد درجاتي لالان راپ سوئينگ حميد درجاتي لالان پرش از طناب پرش از طناب راپ سوئينگ حميد درجاتي پرش از طناب راپ سوئينگ لالان پرش از طناب حميد درجاتي راپ سوئينگ پرش از طناب حميد درجاتي لالان پرش از طناب لالان راپ سوئينگ پرش از طناب لالان حميد درجاتي لالان راپ سوئينگ حميد درجاتي لالان راپ سوئينگ پرش از طناب لالان حميد درجاتي راپ سوئينگ لالان حميد درجاتي پرش از طناب لالان پرش از طناب راپ سوئينگ لالان پرش از طناب حميد درجاتي راپ سوئينگ حميد درجاتي پرش از طناب لالان راپ سوئينگ پرش از طناب لالان حميد درجاتي راپ سوئينگ لالان حميد درجاتي پرش از طناب راپ سوئينگ پرش از طناب حميد درجاتي لالان راپ سوئينگ پرش از طناب لالان حميد درجاتي راپ سوئينگ حميد درجاتي لالان پرش از طناب حميد درجاتي راپ سوئينگ پرش از طناب لالان حميد درجاتي راپ سوئينگ لالان پرش از طناب حميد درجاتي پرش از طناب لالان راپ سوئينگ حميد درجاتي پرش از طناب راپ سوئينگ لالان