از کجا بخریم

مشاهده همه
خیابان فردوسی از جمله خیابان‌های شلوغ و پرتردد است که در هر گوشه از آن یک مرکز خرید به چشم می‌خورد. این بازار از جمله مراکز خرید لوکس و البته شلوغ ایلام به حساب می‌آید.
پاساژ ارغوان ازدیگر مراکز خرید ایلام است که در خیابان فردوسی و در نزدیکی میدان بهمن ایلام قرار گرفته است.
مرکز خرید رازان ایلام از جمله مراکز خرید مشهور این شهر است که در آن می توانید انواع لباس و پوشاک، کیف و کشف و کالاهای مورد نیاز خودتون رو تهیه کنید.
مرکز خرید کیان نور زاگرس از دیگر پاساژهای معروف ایلام است که در تقاطع خیابان نوروزآباد با خیابان اشرفی اصفهانی این شهر قرار گرفته است.
مجتمع تجاری تفریحی آفتاب ایلام یکی از مراکز خرید ایلام به شمار می رود که در بلوار آزادی این شهر واقع شده است.
مجتمع تجاری الماس یکی از مراکز خرید ایلام به شمار می رود که از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی قلعه و مسجد والی قرار گرفته است.
نمایندگی زارا یکی از نمایندگی های این برند می باشد که در مرکز خرید تیروژ قرار گرفته است.
پوشاک مامان گل یکی از فروشگاه های پوشاک بچه گانه دهلران به شمار می رود که در بلوار بهشتی قرار گرفته است.

ايلام کجا بمونیم

شکم گردی ايلام

پربازدید ترین ها

منطقه بیابانی ابو غویر که به کویر ابو غویر شهرت دارد در جنوبی ترین قسمت استان ایلام و در نزدیکی مرز استانی خوزستان و کشور عراق قرار دارد.این منطقه در غرب روستایی به همین نام واقع شده است.
پشته لارت (لرگ) یکی از جاذبه های استان ایلام است. این منطقه در روستای آبهر پایین شهرستان بدره استان ایلام قرار دارد.قدمت آن به دوران ساسانیان باز می گردد.
تنگه باستاني بهرام چوبين يكي از جاذبه هاي استان ايلام مي باشد.اين جاذبه بنا به روایتی مکان پناه گرفتن بهرام چوبین در زمان شورش علیه خسروپرویز بوده است.
تنگ وویله دهلران، از جمله جاذبه های گردشگری استان لرستان است که دربین دو رودخانه در دامنه کوه های تخت پیران و تخت نیله در شمال شرقی زرین آباد قرار دارد.

نقشه گردی ايلام

logo-samandehi