البرز از کجا بخریم؟ البرز

نمایش روی نقشه

مرکز خرید ملاصدرا یکی از مراکز خرید شیک و معروف کرج است که در رجایی شهر قرار دارد و در آن می توانید انواع کالاهای مورد نیازتون رو تامین کنید.

4225 نمایش
4
(از 4 رای)
جزییات بیشتر

مرکز خرید مبنا به عنوان یک پاساژ، دارای امکاناتی کامل و درخور توجه است. در شهر کرج کلی بازار و مرکز خرید وجود دارد؛ اما این مجموعه از همه لحاظ بسیار معروف و محبوب شده است.

2310 نمایش
3
(از 5 رای)
جزییات بیشتر

برج تجاری آموت از جمله مراکز خرید مدرن و شیک در شهر کرج است ک دارای 10 طبقه است. شش طبقه از مجتمع تجاری آموت به مرکز خرید اختصاص داده شده و همچنین یک شهر بازی مدرن در طبقه هفتم آن راه اندازی شده است.

4623 نمایش
1.3
(از 4 رای)
جزییات بیشتر

مجتمع تجاری و اداری یادمان کرج به یکی از بورس های پوشاک زنانه،‌ مردانه، بچه گانه، آرایشی و بهداشتی، دکوراسیون داخلی، مبلمان و عکاسی در کرج تبدیل شده است.

3099 نمایش
2.6
(از 9 رای)
جزییات بیشتر

مرکز خرید مهستان از جمله پاساژها و مراکز تجاری کلانشهر کرج است که دارای 11 هزار متر مربع وسعت بوده و از ۴١٣ واحد تجاری و رستوران برخوردار است.

2353 نمایش
3.3
(از 4 رای)
جزییات بیشتر

مجتمع تجاری و اداری پارسیان با 160 واحد تجاری و 72 واحد اداری، از جمله پاساژهای معروف کرج است که با زیربنای ناخالص تقریبی 20 هزار متر مربع در بلوار ملاصدرا کلانشهر کرج قرار گرفته است.

22112 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

برج میلاد با چشم اندازی زیبا و کم نظیر از دامنه البرز در یکی از بهترین مناطق تجاری کلان شهر کرج و در ضلع شمال شرقی میدان آزادگان قرار گرفته است.این برج در 14 طبقه ساخته شده.

5532 نمایش
4
(از 3 رای)
جزییات بیشتر

نقشه از کجا بخریم؟ البرز

از کجا بخریم؟ البرز