از کجا بخریم

مشاهده همه
مجتمع تجاری و اداری پارسیان با 160 واحد تجاری و 72 واحد اداری، از جمله پاساژهای معروف کرج است که با زیربنای ناخالص تقریبی 20 هزار متر مربع در بلوار ملاصدرا کلانشهر کرج قرار گرفته است.
برج میلاد با چشم اندازی زیبا و کم نظیر از دامنه البرز در یکی از بهترین مناطق تجاری کلان شهر کرج و در ضلع شمال شرقی میدان آزادگان قرار گرفته است.این برج در 14 طبقه ساخته شده.
برج تجاری آموت از جمله مراکز خرید مدرن و شیک در شهر کرج است ک دارای 10 طبقه است. شش طبقه از مجتمع تجاری آموت به مرکز خرید اختصاص داده شده و همچنین یک شهر بازی مدرن در طبقه هفتم آن راه اندازی شده است.
مرکز خرید ملاصدرا یکی از مراکز خرید شیک و معروف کرج است که در رجایی شهر قرار دارد و در آن می توانید انواع کالاهای مورد نیازتون رو تامین کنید.
مجتمع تجاری و اداری یادمان کرج به یکی از بورس های پوشاک زنانه،‌ مردانه، بچه گانه، آرایشی و بهداشتی، دکوراسیون داخلی، مبلمان و عکاسی در کرج تبدیل شده است.
مرکز خرید مهستان از جمله پاساژها و مراکز تجاری کلانشهر کرج است که دارای 11 هزار متر مربع وسعت بوده و از ۴١٣ واحد تجاری و رستوران برخوردار است.
مرکز خرید مبنا به عنوان یک پاساژ، دارای امکاناتی کامل و درخور توجه است. در شهر کرج کلی بازار و مرکز خرید وجود دارد؛ اما این مجموعه از همه لحاظ بسیار معروف و محبوب شده است.
مجموعه "بازار مبل کوروش" در 7 طبقه با بیشترین تنوع از مطرح ترین برندها و با بهترین کیفیت با شرایط ویژه اقساط برای عموم و کارمندان محترم جهت سهولت در خرید قبل از مراجعه با شماره 09304517158 تماس...
نیکامال یکی از مراکز خرید کرج محسوب می شود که به عنوان بلندترین ساختمان البرز نیز شناخته می شود.مجتمع نیکامال در سال 1395 تاسیس شده است.
اکومال کرج یکی از بزرگترین مراکز خرید کرج به شمار می رود که در نزدیکی شهر فردیس قرار گرفته است.این مجموعه در سال 1392 تاسیس شده است.

البرز کجا بمونیم

شکم گردی البرز

پربازدید ترین ها

مجتمع تجاری و اداری پارسیان با 160 واحد تجاری و 72 واحد اداری، از جمله پاساژهای معروف کرج است که با زیربنای ناخالص تقریبی 20 هزار متر مربع در بلوار ملاصدرا کلانشهر کرج قرار گرفته است.
.زبان اصلی مردم روستای ارنگه و روستاهای منطقه زبان فارسی با لهجه خاصه این منطقه است. ارنگه شامل روستاهای: گوراب، ابهرک، سیجان، سرزیارت جی. چاران و خور می‌باشد.
روستا واريان از جاذبه هاي البرز مي باشد،بهترين زمان براي بازديد از اين جاذبه فصل بهار و تابستان مي باشد و براي بازديد از اين جاذبه بايد مجوز داشته باشيد يا يكي از اهالي روستا باشيد.
روستاي برغان يكي از جاذبه هاي استان البرز مي باشد. مردم برغان به زبان تاتی صحبت می‌کنند.بهترين زمان براي بازديد از اين جاذبه فصل بهار تا اواسط پاييز مي باشد.

نقشه گردی البرز

logo-samandehi