البرز

استان البرز با مساحت ۵۸۳۳ کیلومتر مربع، از شمال به استان مازندران، از غرب به استان قزوین، از شرق به استان تهران و از جنوب به استان مرکزی منتهی می‌شود. بخش مهم رشته کوه البرز از شمال این استان عبور می‌کند و به همین دلیل نام این استان از آن الهام گرفته شده‌ است.

از کجا بخریم

مشاهده همه
مجتمع تجاری و اداری پارسیان با 160 واحد تجاری و 72 واحد اداری، از جمله پاساژهای معروف کرج است که با زیربنای ناخالص تقریبی 20 هزار متر مربع در بلوار ملاصدرا کلانشهر کرج قرار گرفته است.
برج میلاد با چشم اندازی زیبا و کم نظیر از دامنه البرز در یکی از بهترین مناطق تجاری کلان شهر کرج و در ضلع شمال شرقی میدان آزادگان قرار گرفته است.این برج در 14 طبقه ساخته شده.
برج تجاری آموت از جمله مراکز خرید مدرن و شیک در شهر کرج است ک دارای 10 طبقه است. شش طبقه از مجتمع تجاری آموت به مرکز خرید اختصاص داده شده و همچنین یک شهر بازی مدرن در طبقه هفتم آن راه اندازی شده است.
مرکز خرید ملاصدرا یکی از مراکز خرید شیک و معروف کرج است که در رجایی شهر قرار دارد و در آن می توانید انواع کالاهای مورد نیازتون رو تامین کنید.
مجتمع تجاری و اداری یادمان کرج به یکی از بورس های پوشاک زنانه،‌ مردانه، بچه گانه، آرایشی و بهداشتی، دکوراسیون داخلی، مبلمان و عکاسی در کرج تبدیل شده است.
مرکز خرید مهستان از جمله پاساژها و مراکز تجاری کلانشهر کرج است که دارای 11 هزار متر مربع وسعت بوده و از ۴١٣ واحد تجاری و رستوران برخوردار است.
مرکز خرید مبنا به عنوان یک پاساژ، دارای امکاناتی کامل و درخور توجه است. در شهر کرج کلی بازار و مرکز خرید وجود دارد؛ اما این مجموعه از همه لحاظ بسیار معروف و محبوب شده است.

پربازدید‌ترین‌ها

مجتمع تجاری و اداری پارسیان با 160 واحد تجاری و 72 واحد اداری، از جمله پاساژهای معروف کرج است که با زیربنای ناخالص تقریبی 20 هزار متر مربع در بلوار ملاصدرا کلانشهر کرج قرار گرفته است.
.زبان اصلی مردم روستای ارنگه و روستاهای منطقه زبان فارسی با لهجه خاصه این منطقه است. ارنگه شامل روستاهای: گوراب، ابهرک، سیجان، سرزیارت جی. چاران و خور می‌باشد.
مرکز حیات وحش البرز که از اون با عنوان باغ وحش ایثار کرج نام برده می شه دارای بیش از 100 گونه از جانداران ایرانی و بعضاً خارجی است.
روستا واريان از جاذبه هاي البرز مي باشد،بهترين زمان براي بازديد از اين جاذبه فصل بهار و تابستان مي باشد و براي بازديد از اين جاذبه بايد مجوز داشته باشيد يا يكي از اهالي روستا باشيد.

نقشه‌گردی البرز