بوشهر از کجا بخریم؟ بوشهر

نمایش روی نقشه

بازار قدیم بوشهر یکی از مراکز خرید معروف و البته تاریخی بندر بوشهر است که قدمت آن به دوره قاجار می رسد. بازار قدیم بوشهر یکی از زیباترین و پر رفت و آمدترین قسمت داد و ستد و خرید و فروش اجناس مختلف بود...

754 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

بازار صفا بوشهر یکی دیگر از بازار های قدیمی و البته دیدنی بندر بوشهر است که در آن می توانید انواع مواد غذایی، اقلام خوراکی و کالاهای مورد نیازتان را با قیمتی مناسب پیدا کنید.

1594 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

بازار ماهی فروشان بوشهر در سال ۱۳۴۵ خورشیدی ساخته شده است بازارچه قدیمی عرضه ماهی و میگوی شهر بوشهر از قطب های تولید و پرورش آبزیان می باشد که در خیابان شهداء، بازار روز واقع شده است.

769 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

پاساژ لیان بوشهر از جمله مراکز خرید در این شهر بندری است که می توانید کالاهای مختلف مورد نیاز خود را در آن پیدا کنید. پاساژ لیان در نزدیکی میدان معلم و در مجاورت چند مرکز خرید از جمله پاساژ آزادگان و...

2104 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

مرکز خرید زیتون بوشهر از مراکز خرید معروف بندر بوشهر به شمار می رود که در محدوده خیابان مطهری بوشهر قرار دارد و در طبقات مختلف آن می توانید کالاهای مورد نیازتان را پیدا کنید.

1665 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

مرکز خرید آزادی بوشهر یکی از پاساژهای معروف این شهر است که در خیابان شهدا بوشهر قرار دارد و می توانید کالاهای مختلف مورد نیازتان را از مغازه های آن خریداری کنید.

1346 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

بازار سیف یکی از معروفترین بازارهای بندر گناوه به شمار می رود که سالانه گردشگران زیادی برای خرید و حتی تفریح به این بازار سر می زنند.

1581 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

بازار سیراف در بلوار خلیج فارس شهرستان کنگان قرار دارد و از مغازه‌های کوچک و بزرگ که به صورت ردیفی در کنار هم هستند، تشکیل شده است. اگر سراغ قدیمی‌ترین بازارهای جنوب ایران را می‌گیرید، باید به بازار س...

0 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

ناکوکالا یکی از فروشگاه های اینترنتی بندرگناوه به شمار می رود که چند سالی است رونق خوبی گرفته است.

406 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

نقشه از کجا بخریم؟ بوشهر

از کجا بخریم؟ بوشهر