فارس از کجا بخریم؟ فارس

نمایش روی نقشه

مجتمع تجاری تفریحی زیتون، با ۶۰,۰۰۰ متر مربع زیربنا یکی از بزرگ ترین مراکز خرید شیراز به شمار می رود که معماری فضای داخلی و خارجی آن چشم هر بیننده ای را خیره می کند.

6479 نمایش
3.1
(از 17 رای)
جزییات بیشتر

مجتمع تجاری تفریحی ستاره فارس، یکی از مراکز خرید شیراز به شمار می رود که با ۵۵۰۰ مترمربع مساحت در یکی از قدیمی ترین خیابان های شیراز، خیابان عفیف آباد قرار گرفته است.

5858 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

مجتمع تجاری ، تفریحی و توریستی و اقامتی خلیج فارس شیراز، سومین مال بزرگ ایران می باشد که با زیربنایی حدود ۵۰۰ هزار مترمربع در ابتدای ورودی شهر جدید صدرا قرار گرفته است.

12677 نمایش
2.5
(از 12 رای)
جزییات بیشتر

مجتمع تجاری حافظ، یکی از مراکز خرید شیراز به شمار می رود که با ۱۰۰۰۰ متر مربع زیر بنا در یکی از معروف ترین و قدیمی ترین محله های شهر شیراز، محله عفیف آباد قرار گرفته است.

5394 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

مجتمع تجاری سینا، یکی از معروفترین مراکز خرید شیراز به شمار می رود که معماری داخلی و خارجی منحصر به فرد این مرکز خرید چشم هر گردشگر و شهروندی را به خود جذب می کند.

7478 نمایش
3.3
(از 22 رای)
جزییات بیشتر

مجتمع تجاری اداری آفتاب فارس، با 33 هزار متر مربع زیر بنا یکی از شلوغ ترین مراکز خرید شیراز است که در محله معالی آباد قرار گرفته و جزو شش مرکز خرید این محله به حساب می آید.

3657 نمایش
2.8
(از 9 رای)
جزییات بیشتر

مجتمع تجاری تفریحی سعدی شیراز، از بلندترین مراکز خرید این شهر به شمار می رود که با ۶۰۷۷ متر مربع مساحت در یکی از بهترین محله های شهر، خیابان عفیف آباد قرار گرفته است.

6295 نمایش
2.5
(از 21 رای)
جزییات بیشتر

مجتمع تجاری سلطانیه شیراز، یکی از شیک ترین مراکز خرید این شهر به شمار می رود که با ۵۰۰۰ متر مربع زیر بنا در یکی از بهترین محله های شیراز، محله پاسداران قرار گرفته است.

5473 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

مجتمع تجاری الماس، از شیک ترین مراکز خرید شیراز به شمار می رود که در یکی از مناطق پر ازدحام شهر، چهار راه ملاصدرا قرار گرفته و هر روزه پذیرای مشتریان بسیاری می باشد.

5259 نمایش
2.7
(از 20 رای)
جزییات بیشتر

مجتمع تجاری ایران زمین شیراز، یکی از بهترین و مهم ترین مراکز خرید این شهر تاریخی به شمار می‌رود که تمام نیازهای شما برای خرید کالاها و اجناس متنوع برآورده خواهد کرد.

4917 نمایش
3.1
(از 16 رای)
جزییات بیشتر

مركز خريد الهيه شيراز، يكي از مراكز خريد اين شهر از نظر موقعيت در يكي از مناطق پر رفت و آمد شيراز، بلوار مطهري قرار گرفته و اجناس با كيفيت بالايي در اين مركز به فروش مي رسد.

10708 نمایش
3.3
(از 17 رای)
جزییات بیشتر

مجتمع تجاری سپهر شیراز، یکی از زیبا ترین و لوکس ترین مراکز خرید شیراز با مساحت 1200 متر مربع و 51 واحد تجاری در خیابان های پرتردد شیراز، خیابان عفیف آباد قرار گرفته است.

3984 نمایش
2.8
(از 15 رای)
جزییات بیشتر

مجتمع تجاری تفریحی هامون شیراز، یکی از پیشرفته ترین مراکز خرید این شهر در محله عفیف آباد و در یکی از لوکس ترین خیابان های شیراز، خیابان ستارخان قرار گرفته است.

5977 نمایش
3.3
(از 16 رای)
جزییات بیشتر

فروشگاه هایپر استار خلیج فارس، با 14000 متر مربع مساحت در یکی از بزرگترین مجتمع های شیراز، مجتمع تجاری، تفریحی و توریستی و اقامتی خلیج فارس قرار گرفته است.

3363 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

نقشه از کجا بخریم؟ فارس

از کجا بخریم؟ فارس