فارس

استان فارس به مرکزیت شیراز و با مساحتی حدود ۱۲۲٬۶۰۸ کیلومتر مربع، چهارمین استان بزرگ ایران است. آب و هوای آن در نقاط مختلف به سه گونه کوهستانی، معتدل و گرم تقسیم می‌شود. همچنین، استان فارس با وجود جاذبه‌های متعدد فرهنگی، تاریخی، طبیعی و مذهبی، از مهم‌ترین قطب‌های گردشگری ایران به شمار می‌رود.

از کجا بخریم

مشاهده همه
مجتمع تجاری ، تفریحی و توریستی و اقامتی خلیج فارس شیراز، سومین مال بزرگ ایران می باشد که با زیربنایی حدود ۵۰۰ هزار مترمربع در ابتدای ورودی شهر جدید صدرا قرار گرفته است.
مركز خريد الهيه شيراز، يكي از مراكز خريد اين شهر از نظر موقعيت در يكي از مناطق پر رفت و آمد شيراز، بلوار مطهري قرار گرفته و اجناس با كيفيت بالايي در اين مركز به فروش مي رسد.
مجتمع تجاری سینا، یکی از معروفترین مراکز خرید شیراز به شمار می رود که معماری داخلی و خارجی منحصر به فرد این مرکز خرید چشم هر گردشگر و شهروندی را به خود جذب می کند.
مجتمع تجاری تفریحی زیتون، با ۶۰,۰۰۰ متر مربع زیربنا یکی از بزرگ ترین مراکز خرید شیراز به شمار می رود که معماری فضای داخلی و خارجی آن چشم هر بیننده ای را خیره می کند.
مجتمع تجاری تفریحی سعدی شیراز، از بلندترین مراکز خرید این شهر به شمار می رود که با ۶۰۷۷ متر مربع مساحت در یکی از بهترین محله های شهر، خیابان عفیف آباد قرار گرفته است.
مجتمع تجاری تفریحی هامون شیراز، یکی از پیشرفته ترین مراکز خرید این شهر در محله عفیف آباد و در یکی از لوکس ترین خیابان های شیراز، خیابان ستارخان قرار گرفته است.
مجتمع تجاری تفریحی ستاره فارس، یکی از مراکز خرید شیراز به شمار می رود که با ۵۵۰۰ مترمربع مساحت در یکی از قدیمی ترین خیابان های شیراز، خیابان عفیف آباد قرار گرفته است.
مجتمع تجاری سلطانیه شیراز، یکی از شیک ترین مراکز خرید این شهر به شمار می رود که با ۵۰۰۰ متر مربع زیر بنا در یکی از بهترین محله های شیراز، محله پاسداران قرار گرفته است.
مجتمع تجاری حافظ، یکی از مراکز خرید شیراز به شمار می رود که با ۱۰۰۰۰ متر مربع زیر بنا در یکی از معروف ترین و قدیمی ترین محله های شهر شیراز، محله عفیف آباد قرار گرفته است.
مجتمع تجاری الماس، از شیک ترین مراکز خرید شیراز به شمار می رود که در یکی از مناطق پر ازدحام شهر، چهار راه ملاصدرا قرار گرفته و هر روزه پذیرای مشتریان بسیاری می باشد.

پربازدید‌ترین‌ها

باغ وحش شیراز، از قدیمی ترین باغ وحش های این شهر است كه توسط یکی از پهلوانان شیراز، سیروس قهرمانی، در سال 1327 برای نگهداری حیواناتی چون شیر، فیل و میمون راه اندازی شد.
پارك رويا شيراز، از جمله جاذبه هاي تفريحي استان فارس است كه فضاي آرام، سرسبز و زیباي آن مي تواند به عنوان محل مناسبي براي گذران اوقات فراغت شهروندان و مسافران انتخاب شود.
دهستان سیاخ دارنگون، از جمله جاذبه هاي طبيعي استان فارس است كه در بخش مرکزی شهرستان شیراز قرار گرفته و مي تواند محل مناسبي براي استراحت به دور از شلوغي هاي شهر باشد.
بلوار چمران، از جمله خیابان های معروف و حائز اهمیت شیراز به شمار می رود که در واقع یک شاهراه ارتباطی، سیاسی، تجاری، گردشگری، درمانی و ورزشی در این شهر محسوب می شود.

نقشه‌گردی فارس