اصفهان

استان اصفهان، با مساحت حدودی ۱۰۷۰۲۷ کیلومتر مربع، به عنوان قطب تولید آهن، فولاد و صنایع دستی کشور معرفی می‌شود. این استان از شرق به یزد و خراسان شمالی، از شمال به سمنان، قم و مرکزی، از غرب به لرستان و چهارمحال و بختیاری، از جنوب به کهگیلویه و بویراحمد و فارس منتهی می‌شود.

از کجا بخریم

مشاهده همه
برای کسانی که ترجیح می دهند تمامی کالاها را یکجا در یک محل بیابند مرکز خرید اوسان اصفهان در کنار مجتمع پارک پیشنهادی است که ذائقه آن ها را پوشش می دهد.
مرکز خرید مهرسان یکی از بزرگترین، مجهزترین و مدرنترین مراکز خرید اصفهان است که در خیابان مبارزان این واقع شده است.
مجتمع تجاری مارتین اصفهان بورس لباس‌های مارک دار است و یکی از مراکز خرید اصلی اصفهان به شمار می رود.
مجتمع پارک اصفهان درست در اولین سال پیروزی انقلاب افتتاح شد و با فضای ۱۵ هزار متری یکی از بزرگترین پاساژهای اصفهان شد.
مجتمع تجاری و تفریحی جدید سیتی سنتر اصفهان در جنوب شهر واقع شده است و به عنوان یکی از مدرن ترین مراکز خرید اصفهان به شما می رود.
زاگرس اسپرت تولید کننده و عرضه کننده انواع پوشاک و لوازم کوهنوردی و سنگنوردی و گردشکری می باشد.
مجتمع تجاری تفریحی مدلند یکی از مراکز خرید شاهین شهر به شمار می رود که در محله حافظ قرار گرفته است.مساحت مجتمع تجاری تفریحی مدلند ۴۵۰۰ متر مربع است.
مرکز خرید جلفا اصفهان یکی از مراکز خرید اصفهان به شمار می رود که در یکی از پر رفت و آمد ترین خیابان های این شهر خیابان خاقانی واقع شده است.

پربازدید‌ترین‌ها

جزیره بازی اصفهان یکی از مراکز بازی ویژه کودکان در اصفهان است که با هدف ایجاد خلاقیت وپرورش فكری كودكان و رشد شخصیت فردی و اجتماعی آنها فعالیت می کند.
باغ خزندگان زنده اصفهان در پارک طبیعی ناژوان واقع شده و یکی از باغ وحش های اصفهان است که با هدف آشنایی شهروندان با انواع خزندگان و گونه های مختلف آن فعالیت می کند.
باغ نوش یكی از مراكز فرهنگی – تفریحی ویژه بانوان در اصفهان است که دارای امکانات متعدد و متنوعی برای استفاده زنان و دختران است.
برای کسانی که ترجیح می دهند تمامی کالاها را یکجا در یک محل بیابند مرکز خرید اوسان اصفهان در کنار مجتمع پارک پیشنهادی است که ذائقه آن ها را پوشش می دهد.

نقشه‌گردی اصفهان