خراسان رضوی از کجا بخریم؟ خراسان رضوی

نمایش روی نقشه

مجتمع پروما یکی از پاساژها و مراکز خرید مدرن مشهد است که در میدان جانباز واقع است. مجتمع تجاری پروما مشهد عرضه‌کننده اقلام سوپر مارکت، میوه و سبزیجات، شیرینی، شکلات، اسباب‌بازی، لوازم آرایشی، زیورآلات...

4210 نمایش
3.5
(از 10 رای)
جزییات بیشتر

مجتمع آرمان، از جاذبه های استان خراسان رضوی به شمار می رود که در نزدیکی حرم امام رضا (ع) واقع شده و می تواند محل مناسبی برای گذران اوقات فراغت تمامی سنین باشد.

5691 نمایش
3.1
(از 9 رای)
جزییات بیشتر

مجتمع تجاری زیست خاور، از جمله مراکز خرید معروف استان خراسان رضوی و شهر مشهد به شمار می رود که با بازدید از آن شاهد معماریی خاص و تماشایی خواهید بود.

3763 نمایش
3.2
(از 8 رای)
جزییات بیشتر

مجتمع تجاری الماس شرق، از جمله جاذبه های معروف استان خراسان رضوی و شهر مشهد است که همه ساله، بازدید از آن مورد توجه بسیاری از زائران و مسافران قرار می گیرد.

2167 نمایش
2.9
(از 7 رای)
جزییات بیشتر

بازار فردوسی مشهد، از جمله مراکز خرید مهم و معروف استان خراسان رضوی است که همه ساله، تنوع زیاد محصولات عرضه شده در آن مورد توجه بازدیدکنندگان قرار می گیرد.

1481 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

مجتمع تجاری خورشید مشهد، از جمله مراکز خرید استان خراسان رضوی است که بنای آن ۴۹ واحد تجـاری در طبقات اول تا طـبقه دوم و ۳۳ واحد اداری در دیگر طبقات دارد.

2471 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

مجتمع تجاری آلتون یا برج آلتون مشهد، از جمله جاذبه ها و مراکز خرید مدرن استان خراسان رضوی است که در خیابان دانشگاه قرار گرفته و نمای لوکس آن خودنمایی می کند.

4479 نمایش
2.9
(از 55 رای)
جزییات بیشتر

مجتمع آسمان مشهد، از جمله مراکز تجاری و تفریحی استان خراسان رضوی در میدان هفده شهریور مشهد است که همه ساله مورد توجه بسیاری از بازدیدکنندگان قرار می گیرد.

8368 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

مرکز خرید کیان سنتر ، از جمله مراکز خرید موجود در استان خراسان رضوی است که در بلوار جانباز قرار گرفته و از پاساژهای اصلی شهر مشهد به شمار می رود.

3774 نمایش
4.2
(از 5 رای)
جزییات بیشتر

مجتمع تجاری گوهرشاد، از جمله جاذبه ها و مراکز خرید استان خراسان رضوی به شمار می رود که در خیابان سازمان آب و نزدیک دیگر مراکز خرید اصلی مشهد قرار دارد.

1790 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

نقشه از کجا بخریم؟ خراسان رضوی

از کجا بخریم؟ خراسان رضوی