خراسان رضوی

استان خراسان رضوی به مرکزیّت مشهد، از مهمترین مراکز و خاستگاه‌های تمدن ایرانی است. واژه رضوی در نام این استان، به مقبره علی بن موسی الرضا در مرکز آن اشاره دارد. مساحت استان خراسان رضوی ۱۱۸٬۸۵۱ کیلومتر مربع است که ۷٪ از کل مساحت ایران را در برمی‌گیرد.

از کجا بخریم

مشاهده همه
مجتمع آسمان مشهد، از جمله مراکز تجاری و تفریحی استان خراسان رضوی در میدان هفده شهریور مشهد است که همه ساله مورد توجه بسیاری از بازدیدکنندگان قرار می گیرد.
مجتمع آرمان، از جاذبه های استان خراسان رضوی به شمار می رود که در نزدیکی حرم امام رضا (ع) واقع شده و می تواند محل مناسبی برای گذران اوقات فراغت تمامی سنین باشد.
مجتمع تجاری آلتون یا برج آلتون مشهد، از جمله جاذبه ها و مراکز خرید مدرن استان خراسان رضوی است که در خیابان دانشگاه قرار گرفته و نمای لوکس آن خودنمایی می کند.
مجتمع پروما یکی از پاساژها و مراکز خرید مدرن مشهد است که در میدان جانباز واقع است. مجتمع تجاری پروما مشهد عرضه‌کننده اقلام سوپر مارکت، میوه و سبزیجات، شیرینی، شکلات، اسباب‌بازی، لوازم آرایشی، زیورآلات...
مرکز خرید کیان سنتر ، از جمله مراکز خرید موجود در استان خراسان رضوی است که در بلوار جانباز قرار گرفته و از پاساژهای اصلی شهر مشهد به شمار می رود.
مجتمع تجاری زیست خاور، از جمله مراکز خرید معروف استان خراسان رضوی و شهر مشهد به شمار می رود که با بازدید از آن شاهد معماریی خاص و تماشایی خواهید بود.
مجتمع تجاری خورشید مشهد، از جمله مراکز خرید استان خراسان رضوی است که بنای آن ۴۹ واحد تجـاری در طبقات اول تا طـبقه دوم و ۳۳ واحد اداری در دیگر طبقات دارد.
مجتمع تجاری الماس شرق، از جمله جاذبه های معروف استان خراسان رضوی و شهر مشهد است که همه ساله، بازدید از آن مورد توجه بسیاری از زائران و مسافران قرار می گیرد.
مجتمع تجاری گوهرشاد، از جمله جاذبه ها و مراکز خرید استان خراسان رضوی به شمار می رود که در خیابان سازمان آب و نزدیک دیگر مراکز خرید اصلی مشهد قرار دارد.
بازار فردوسی مشهد، از جمله مراکز خرید مهم و معروف استان خراسان رضوی است که همه ساله، تنوع زیاد محصولات عرضه شده در آن مورد توجه بازدیدکنندگان قرار می گیرد.

پربازدید‌ترین‌ها

بانجی جامپینگ مجموعه تفریحی گردشگری چالیدره، از جمله جاذبه های جذاب و هیجانی انگیز موجود در استان خراسان رضوی است که آدرنالین خونتان را به نهایت ممکن می رساند.
شهربازی سرپوشیده قلعه سحر آمیز مشهد، از جمله جاذبه های تفریحی خراسان رضوی است که در آن دستگاه های برقی و وسایل بازی متعدد برای تمامی سنین وجود دارد.
پارک ریحانه از بوستان های مخصوص بانوان در شهر مشهد مقدس است که در محل کمپ «بابا قدرت» سابق واقع شده است و بانوان می توانند با خیالی آسوده و بدون محدویت در آن تفریح و ورزش کنند و از فضای بوستان بانوان...
شهربازی سرزمین خورشید مشهد، از جاذبه های گردشگری تفریحی استان خراسان رضوی است که محل مناسبی برای سرگرمی و گذران اوقات فراغت تمامی سنین خواهد بود.

نقشه‌گردی خراسان رضوی