از کجا بخریم

مشاهده همه
مجتمع آسمان مشهد، از جمله مراکز تجاری و تفریحی استان خراسان رضوی در میدان هفده شهریور مشهد است که همه ساله مورد توجه بسیاری از بازدیدکنندگان قرار می گیرد.
مجتمع آرمان، از جاذبه های استان خراسان رضوی به شمار می رود که در نزدیکی حرم امام رضا (ع) واقع شده و می تواند محل مناسبی برای گذران اوقات فراغت تمامی سنین باشد.
مجتمع تجاری آلتون یا برج آلتون مشهد، از جمله جاذبه ها و مراکز خرید مدرن استان خراسان رضوی است که در خیابان دانشگاه قرار گرفته و نمای لوکس آن خودنمایی می کند.
مجتمع پروما یکی از پاساژها و مراکز خرید مدرن مشهد است که در میدان جانباز واقع است. مجتمع تجاری پروما مشهد عرضه‌کننده اقلام سوپر مارکت، میوه و سبزیجات، شیرینی، شکلات، اسباب‌بازی، لوازم آرایشی، زیورآلات...
مجتمع تجاری زیست خاور، از جمله مراکز خرید معروف استان خراسان رضوی و شهر مشهد به شمار می رود که با بازدید از آن شاهد معماریی خاص و تماشایی خواهید بود.
مرکز خرید کیان سنتر ، از جمله مراکز خرید موجود در استان خراسان رضوی است که در بلوار جانباز قرار گرفته و از پاساژهای اصلی شهر مشهد به شمار می رود.
مجتمع تجاری خورشید مشهد، از جمله مراکز خرید استان خراسان رضوی است که بنای آن ۴۹ واحد تجـاری در طبقات اول تا طـبقه دوم و ۳۳ واحد اداری در دیگر طبقات دارد.
مجتمع تجاری الماس شرق، از جمله جاذبه های معروف استان خراسان رضوی و شهر مشهد است که همه ساله، بازدید از آن مورد توجه بسیاری از زائران و مسافران قرار می گیرد.
مجتمع تجاری گوهرشاد، از جمله جاذبه ها و مراکز خرید استان خراسان رضوی به شمار می رود که در خیابان سازمان آب و نزدیک دیگر مراکز خرید اصلی مشهد قرار دارد.
بازار فردوسی مشهد، از جمله مراکز خرید مهم و معروف استان خراسان رضوی است که همه ساله، تنوع زیاد محصولات عرضه شده در آن مورد توجه بازدیدکنندگان قرار می گیرد.

خراسان رضوی کجا بمونیم

شکم گردی خراسان رضوی

پربازدید ترین ها

بانجی جامپینگ مجموعه تفریحی گردشگری چالیدره، از جمله جاذبه های جذاب و هیجانی انگیز موجود در استان خراسان رضوی است که آدرنالین خونتان را به نهایت ممکن می رساند.
شهربازی سرپوشیده قلعه سحر آمیز مشهد، از جمله جاذبه های تفریحی خراسان رضوی است که در آن دستگاه های برقی و وسایل بازی متعدد برای تمامی سنین وجود دارد.
شهربازی سرزمین خورشید مشهد، از جاذبه های گردشگری تفریحی استان خراسان رضوی است که محل مناسبی برای سرگرمی و گذران اوقات فراغت تمامی سنین خواهد بود.
دریاچه بزنگان سرخس، از جمله جاذبه های طبیعی استان خراسان رضوی است که با وسعتی حدود 500 هكتار و عمق متوسط 8 متر در 120 كیلومتری شرق مشهد قرار دارد.

نقشه گردی خراسان رضوی

logo-samandehi