خراسان رضوی گردشگری ورزشی خراسان رضوی

نمایش روی نقشه

پینت بال مجتمع تفریحی جام جم مشهد، از جمله حاذبه های تفریحی خراسان رضوی است که بازدیدکنندگان می توانند اوقات هیجان انگیزی را در آن سپری کنند.

14278 نمایش
3.4
(از 3 رای)
جزییات بیشتر

باشگاه پینت بال آدرنالین، از جمله جاذبه های گردشگری تفریحی استان خراسان رضوی است که به عنوان اولين باشگاه سرپوشيده مشهد مورد توجه بازدیدکنندگان قرار می گیرد.

3741 نمایش
3.5
(از 9 رای)
جزییات بیشتر

باشگاه پینت بال number one، از جمله جاذبه های گردشگری تفریحی استان خراسان رضوی و شهر مشهد است که همه ساله مورد توجه بسیاری از بازدیدکنندگان قرار می گیرد.

6604 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

سالن بولینگ مجتمع کوه سر مشهد، از جمله جاذبه های گردشگری تفریحی موجود در استان خراسان رضوی است که همه روزه مورد توجه بسیاری از بازدیدکنندگان قرار می گیرد.

15743 نمایش
4
(از 4 رای)
جزییات بیشتر

بولینگ شهربازی پروما مشهد، از جمله جاذبه های گردشگری تفریحی موجود در استان خراسان رضوی است که همه ساله مورد توجه بسیاری از بازدیدکنندگان قرار می گیرد.

6900 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

بانجی جامپینگ مجموعه تفریحی گردشگری چالیدره، از جمله جاذبه های جذاب و هیجانی انگیز موجود در استان خراسان رضوی است که آدرنالین خونتان را به نهایت ممکن می رساند.

31803 نمایش
3.5
(از 25 رای)
جزییات بیشتر

باشگاه سوارکاری ارشاد، از جمله جاذبه های گردشگری تفریحی و باشگاه های سوارکاری استان خراسان رضوی است که همه ساله مورد توجه بسیاری از علاقه مندان قرار می گیرد.

3960 نمایش
3.5
(از 35 رای)
جزییات بیشتر

باشگاه سوارکاری کاشانی، از جمله جاذبه های گردشگری تفریحی و باشگاه های سوارکاری استان خراسان رضوی است که همه ساله مورد توجه بسیاری از علاقه مندان قرار می گیرد.

5854 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

باشگاه سوارکاری فردوسی، از جمله جاذبه های گردشگری تفریحی و باشگاه های سوارکاری استان خراسان رضوی است که همه ساله مورد توجه بسیاری از علاقه مندان قرار می گیرد.

4346 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

زورخانه شهرداری مشهد، از جمله جاذبه هاي ارزشمند و تماشايي استان خراسان رضوي است و یکی از سالن های ورزش باستانی و زورخانه ای در مشهد است که می توانید از آن استفاده کنید.

3821 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

زورخانه شهدا مشهد، از جمله جاذبه هاي ارزشمند استان خراسان رضوي است که بازديد از آن همه روزه بازديد مورد توجه بسياري از علاقه مندان به این ورزش سنتي قرار مي گيرد.

6013 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

زورخانه چمران مشهد، از جمله جاذبه هاي ارزشمند استان خراسان رضوي است و یکی از سالن های ورزش باستانی و زورخانه ای در مشهد است که در سال های گذشته مورد مرمت قرار گرفته است.

3853 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

زمین های مینی گلف پارک ملت مشهد، از جمله جاذبه های گردشگری تفریحی خراسان رضوی است که همه ساله، مورد توجه بسیاری از علاقه مندان و ورزشکاران قرار می گیرد.

1983 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

آکادمی مینی گلف هتل ثامن مشهد، از جمله جاذبه های گردشگری تفریحی استان خراسان رضوی است که مورد توجه و استقبال مسافران و مشتریان این هتل قرار می گیرد.

1198 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

پیست کارتینگ مجتمع تفریحی جام جم، از جمله جاذبه های گردشگری موجود در استان خراسان رضوی و شهر مشهد است که می تواند انتخاب خوبی برای گذران اوقات فراغت باشد.

2460 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

مجتمع ورزشی تفریحی ارشاد مشهد، از جمله جاذبه های تماشایی استان خراسان رضوی است که با بازدید از آن می توان از انجام انواع ورزش های هیجان انگیز لذت برد.

17283 نمایش
3.4
(از 12 رای)
جزییات بیشتر

سایت پروازی دهنه اخلمد مشهد، از جمله جاذبه های گردشگری تفریحی استان خراسان رضوی است که با بازدید از آن می توانید اوقات خوش و پرهیجانی را سپری کنید.

19476 نمایش
3.6
(از 13 رای)
جزییات بیشتر

سایت پروازی پاراگلایدر درود خراسان، از جمله جاذبه های تفریحی استان خراسان رضوی است که با بازدید از آن می توانید هیجان پرواز بر فراز کوه های بینالود را تجربه کنند.

6774 نمایش
3.4
(از 21 رای)
جزییات بیشتر

سایت پروازی آریا، از جمله جاذبه های گردشگری تفریحی استان خراسان رضوی بوده که در ارتفاعات کوهسرخ واقع شده و محل خوبی برای تفریح و ورزش پاراگلایدر است.

1718 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

پیست اسکی شیرباد، از جمله جاذبه های گردشگری تفریحی استان خراسان رضوی به شمار می رود که می تواند محل مناسبی برای گذران اوقات فراغت تمامی سنین باشد.

4588 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

نقشه گردشگری ورزشی خراسان رضوی

گردشگری ورزشی خراسان رضوی