خوزستان شهرگردی خوزستان

نمایش روی نقشه

منطقه کیانپارس اهواز، پارکی به نام گلچهره دارد که در سال ۱۳۷۴ تأسیس شده و هم اکنون به یکی از بوستان های شهری خوب اهواز تبدیل شده است.

1073 نمایش
2.5
(از 8 رای)
جزییات بیشتر

پارک کوثر اهواز، از جاذبه های تفریحی و پارک های شهری استان خوزستان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

2566 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

پارک جزیره اهواز، از جمله جاذبه های گردشگری و پارک های استان خوزستان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود .

1684 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

پارک 42 هکتاری اهواز، از جاذبه های گردشگری و پارک های استان خوزستان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

465 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

پارک کوهساران اهواز، از جمله جاذبه های گردشگری و پارک های استان خوزستان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

1972 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

پارک لاله اهواز، از جمله جاذبه های گردشگری تفریحی و پارک های استان خوزستان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای گذران اوقات فراغت تمامی سنین انتخاب شود.

1705 نمایش
2
(از 4 رای)
جزییات بیشتر

پارک زیتون کارمندی اهواز، از جمله جاذبه های تفریحی و پارک های استان خوزستان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

1970 نمایش
1.7
(از 3 رای)
جزییات بیشتر

پارک شقايق یا پارک قوری اهواز، از جاذبه ها و پارک های استان خوزستان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود .

1860 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

باغ وحش هویزه، از جمله جاذبه های گردشگری و تفریحی در استان خوزستان است که وسعت زیادی دارد و مورد توجه بسیاری از گردشگران و کودکان قرار گیرد.

1521 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

شهربازی پاداد اهواز، از جمله جاذبه های گردشگری و تفریحی استان خوزستان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

10933 نمایش
2
(از 11 رای)
جزییات بیشتر

شهربازی لاله اهواز، از جمله جاذبه‌های گردشگری تفریحی و شهربازی‌های موجود در استان خوزستان به شمار می‌رود که می‌تواند به عنوان محل مناسبی برای گذران اوقات فراغت کودکان و بزرگسالان انتخاب شود.

4350 نمایش
3
(از 5 رای)
جزییات بیشتر

شهربازی سیتی سنتر مهزیار یا «شهربازی سرزمین سحر آمیز اهواز»، از جاذبه های گردشگری تفریحی و شهربازی‌های سرپوشیده استان خوزستان است. این جاذبه می‌تواند محل مناسبی برای سرگرمی کودکان و نوجوانان باشد.

13556 نمایش
2.6
(از 12 رای)
جزییات بیشتر

پارک آبی اهواز، از جاذبه های تفریحی و گردشگری خوزستان است که به عنوان یکی از بزرگترین پارک های آبی ایران، توجه بسیاری از گردشگران را به خود جلب می کند.

3595 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

بعد از گشت و گذار در تاریخ اهواز و دیدنی های این شهر بد نیست برای تنوع هم که شده سری به مجتمع تفریحی فجر بزنید. در این مجتمع می توانید امکاناتی نظیر کارتینگ، پینت بال، شهربازی، پارک کودک و ... را در ا...

7681 نمایش
4.1
(از 11 رای)
جزییات بیشتر

مجتمع تفریحی گردشگری ساحل کرخه یکی از جاذبه های گردشگری شوش به شمار می رود که فاز اول آن شامل احداث 50 سکوی استراحت خانواده، سالن غذاخوری با مصالح چوب، اسکله قایق سواری، کافی شاپ، شهربازی، چای خانه...

1511 نمایش
3.5
(از 6 رای)
جزییات بیشتر

آبشار اهواز طولانی‌ترین و قشنگ‌ترین آبشار مصنوعی خاورمیانه است که در ستان خوزستان و روی یک پل معروف در اهوازه جریان دارد. قامت بلند این آبشار 35 متر است.

2401 نمایش
3
(از 3 رای)
جزییات بیشتر

راپل پارک سنگی اهواز یا راپل کوهساران، از جمله جاذبه‌های گردشگری تفریحی استان خوزستان است. بازدید از این جاذبه را به کسانی که در سفر خود به دنبال هیجان و تفریحی متفاوت هستند پیشنهاد می‌کنیم.

8540 نمایش
3.5
(از 7 رای)
جزییات بیشتر

پل راه طبیعت اهواز دو پارک مهم و بزرگ شهر اهواز را که در دوطرف رودخانه قرار دارند،‌ به هم متصل می‌کند و به یکی از جاذبه‌های شهر اهواز تبدیل شده است.

5669 نمایش
3
(از 5 رای)
جزییات بیشتر

پارك بانوان اهواز، از جمله جاذبه های گردشگری و پارک های استان خوزستان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

7242 نمایش
2.9
(از 7 رای)
جزییات بیشتر

پارک جنگلی بن تشان بهبهان، از جاذبه های گردشگری طبیعی استان خوزستان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

5969 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

پارک جنگلی شقایق، از جاذبه های گردشگری طبیعی استان خوزستان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

551 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

بوستان جنگلی شهروند، از جمله جاذبه های گردشگری و پارک های استان خوزستان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

3486 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

پارك جنگلی گمبوعه اهواز، از جاذبه های گردشگری و پارک های استان خوزستان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

1268 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

نقشه شهرگردی خوزستان

شهرگردی خوزستان