خوزستان شهرگردی خوزستان

نمایش روی نقشه

منطقه کیانپارس اهواز، پارکی به نام گلچهره دارد که در سال ۱۳۷۴ تأسیس شده و هم اکنون به یکی از بوستان های شهری خوب اهواز تبدیل شده است.

1257 نمایش
2.5
(از 8 رای)
جزییات بیشتر

پارک کوثر اهواز، از جاذبه های تفریحی و پارک های شهری استان خوزستان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

2858 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

پارک جزیره اهواز، از جمله جاذبه های گردشگری و پارک های استان خوزستان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود .

1977 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

پارک 42 هکتاری اهواز، از جاذبه های گردشگری و پارک های استان خوزستان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

720 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

پارک کوهساران اهواز، از جمله جاذبه های گردشگری و پارک های استان خوزستان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

2217 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

پارک لاله اهواز، از جمله جاذبه های گردشگری تفریحی و پارک های استان خوزستان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای گذران اوقات فراغت تمامی سنین انتخاب شود.

2556 نمایش
2
(از 4 رای)
جزییات بیشتر

پارک زیتون کارمندی اهواز، از جمله جاذبه های تفریحی و پارک های استان خوزستان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

2338 نمایش
1.7
(از 3 رای)
جزییات بیشتر

پارک شقايق یا پارک قوری اهواز، از جاذبه ها و پارک های استان خوزستان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود .

2210 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

باغ وحش هویزه، از جمله جاذبه های گردشگری و تفریحی در استان خوزستان است که وسعت زیادی دارد و مورد توجه بسیاری از گردشگران و کودکان قرار گیرد.

1959 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

شهربازی پاداد اهواز، از جمله جاذبه های گردشگری و تفریحی استان خوزستان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

26396 نمایش
2
(از 11 رای)
جزییات بیشتر

شهربازی لاله اهواز، از جمله جاذبه‌های گردشگری تفریحی و شهربازی‌های موجود در استان خوزستان به شمار می‌رود که می‌تواند به عنوان محل مناسبی برای گذران اوقات فراغت کودکان و بزرگسالان انتخاب شود.

5637 نمایش
3
(از 5 رای)
جزییات بیشتر

شهربازی سیتی سنتر مهزیار یا «شهربازی سرزمین سحر آمیز اهواز»، از جاذبه های گردشگری تفریحی و شهربازی‌های سرپوشیده استان خوزستان است. این جاذبه می‌تواند محل مناسبی برای سرگرمی کودکان و نوجوانان باشد.

16906 نمایش
2.6
(از 12 رای)
جزییات بیشتر

پارک آبی اهواز، از جاذبه های تفریحی و گردشگری خوزستان است که به عنوان یکی از بزرگترین پارک های آبی ایران، توجه بسیاری از گردشگران را به خود جلب می کند.

8581 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

بعد از گشت و گذار در تاریخ اهواز و دیدنی های این شهر بد نیست برای تنوع هم که شده سری به مجتمع تفریحی فجر بزنید. در این مجتمع می توانید امکاناتی نظیر کارتینگ، پینت بال، شهربازی، پارک کودک و ... را در ا...

8129 نمایش
4.1
(از 11 رای)
جزییات بیشتر

مجتمع تفریحی گردشگری ساحل کرخه یکی از جاذبه های گردشگری شوش به شمار می رود که فاز اول آن شامل احداث 50 سکوی استراحت خانواده، سالن غذاخوری با مصالح چوب، اسکله قایق سواری، کافی شاپ، شهربازی، چای خانه...

1648 نمایش
3.5
(از 6 رای)
جزییات بیشتر

آبشار اهواز طولانی‌ترین و قشنگ‌ترین آبشار مصنوعی خاورمیانه است که در ستان خوزستان و روی یک پل معروف در اهوازه جریان دارد. قامت بلند این آبشار 35 متر است.

2500 نمایش
3
(از 3 رای)
جزییات بیشتر

راپل پارک سنگی اهواز یا راپل کوهساران، از جمله جاذبه‌های گردشگری تفریحی استان خوزستان است. بازدید از این جاذبه را به کسانی که در سفر خود به دنبال هیجان و تفریحی متفاوت هستند پیشنهاد می‌کنیم.

9384 نمایش
3.5
(از 7 رای)
جزییات بیشتر

پل راه طبیعت اهواز دو پارک مهم و بزرگ شهر اهواز را که در دوطرف رودخانه قرار دارند،‌ به هم متصل می‌کند و به یکی از جاذبه‌های شهر اهواز تبدیل شده است.

5787 نمایش
3
(از 5 رای)
جزییات بیشتر

پارك بانوان اهواز، از جمله جاذبه های گردشگری و پارک های استان خوزستان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

10050 نمایش
2.9
(از 7 رای)
جزییات بیشتر

پارک جنگلی بن تشان بهبهان، از جاذبه های گردشگری طبیعی استان خوزستان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

6089 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

پارک جنگلی شقایق، از جاذبه های گردشگری طبیعی استان خوزستان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

616 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

بوستان جنگلی شهروند، از جمله جاذبه های گردشگری و پارک های استان خوزستان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

3872 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

پارك جنگلی گمبوعه اهواز، از جاذبه های گردشگری و پارک های استان خوزستان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

1982 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

نقشه شهرگردی خوزستان

شهرگردی خوزستان