خوزستان

استان خوزستان به مرکزیت اهواز، از جنوب در کرانه خلیج فارس قرار دارد. مساحت آن ۶۴٬۰۵۵ کیلومتر مربع است و از شمال به لرستان، از شمال شرق و شرق به چهارمحال و بختیاری، از شمال‌غرب به ایلام، از جنوب‌شرقی به کهگیلویه و بویراحمد، از جنوب به بوشهر و خلیج فارس و از غرب به کشور عراق محدود می‌شود.

از کجا بخریم

مشاهده همه
مرکز خریدهیراد در خیابان پادادشهر واقع شده است که هر نوع جنس با هر نوع کیفیت از مارکدار تا غیر مارک را می تونید در آن پیدا کنید.
مرکز خریدکارون در خیابان نادری اهواز واقع شده و همچنین جای خیلی مناسبی برای کسایی هست که قصد خرید پوشاک و کیف و کفش در شهر اهواز رو دارند.
مرکز خرید برج اهواز در خیابان کیانپارس اهواز واقع شده و فروشگاه های لوکسی دارد؛ اگر به اهواز سفر کردید و به دنبال خرید اجناس برند های مختلف بودید، مرکز خرید برج اهواز می تواند گزینه خوبی برای خرید در...
فروشگاه جانبو اهواز یکی از شعب فروشگاه زنجیره ای جانبو به شمار می رود که در استان خوزستان قرار گرفته است.
فروشگاه رفاه بندر ماهشهر یکی از شعب فروشگاه زنجیره ای رفاه به شمار می رود که در استان خوزستان قرار گرفته است.
مرکز خرید زیتون اهواز در خیابان خاقانی واقع شده به مرکز خریدای دیگه که در کیانپارس قرار دارن، قیمت های مناسبی دارد. از این این مجتمع تجاری می تواند یکی از گزینه های خوب برای خرید در اهواز باشد.
سیتی سنتر آبادان یکی از مراکز خرید این شهر به شمار می رود که در خیابان آیت الله منتظری قرار گرفته است.
فروشگاه افق کوروش اندیمشک یکی از شعب فروشگاه زنجیره ای افق کوروش به شمار می رود که در استان خوزستان قرار گرفته است.
بازار قدیمی یا کهنه دزفول یکی از قدیمی ترین بازارهای ایران به شمار می رود که در کنار محله قرار گرفته است.

پربازدید‌ترین‌ها

شهربازی پاداد اهواز، از جمله جاذبه های گردشگری و تفریحی استان خوزستان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.
شهربازی سیتی سنتر مهزیار یا «شهربازی سرزمین سحر آمیز اهواز»، از جاذبه های گردشگری تفریحی و شهربازی‌های سرپوشیده استان خوزستان است. این جاذبه می‌تواند محل مناسبی برای سرگرمی کودکان و نوجوانان باشد.
پارك بانوان اهواز، از جمله جاذبه های گردشگری و پارک های استان خوزستان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.
مرکز خریدهیراد در خیابان پادادشهر واقع شده است که هر نوع جنس با هر نوع کیفیت از مارکدار تا غیر مارک را می تونید در آن پیدا کنید.

نقشه‌گردی خوزستان