خراسان شمالی شهرگردی خراسان شمالی

نمایش روی نقشه

پارک بش قارداش، از جمله جاذبه‌های گردشگری تفریحی شهرستان بجنورد و استان خراسان شمالی که محیط مناسبی برای گردشگران و مسافران فراهم می کند.

386 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

پارک تفریحی و توریستی باباامان بجنورد، از قدیمی ترین پارک های طبیعی خراسان محسوب می شود که امروزه به یکی از جاذبه های اصلی بجنورد تبدیل شده است.

3185 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

پارک دانشجو بجنورد، از جمله جاذبه های تفریحی و پارک های استان خراسان شمالی است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت تمامي سنين انتخاب شود.

1538 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

پارک شهربازی بجنورد، از جمله جاذبه هاي گردشگري و بزرگ ترین پارک های تفریحي استان خراسان شمالی به شمار مي رود که محل خوبی برای تفریح و استراحت شهروندان و گردشگران است.

2578 نمایش
1
(از 1 رای)
جزییات بیشتر

پارک آفرینش بجنورد، از جاذبه های تفریحی و پارک های خراسان شمالی است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

2222 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

پارک طبیعت پردیسان بجنورد، از جاذبه های گردشگری تفریحی استان خراسان شمالی به شمار مي رود که با بازديد از آن شاهد محیطی وسیع با پوشش گیاهی و جانوری متنوع خواهيد بود.

2362 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

شهربازی بجنورد، از جمله جاذبه های تفریحی و شهربازي هاي استان خراسان شمالی است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت تمامي سنين انتخاب شود.

11688 نمایش
2.7
(از 7 رای)
جزییات بیشتر

شهربازی پارک قائم (عج)، از جمله جاذبه های تفريحي استان خراسان شمالی است که می تواند به عنوان محل مناسبی براي گذران اوقات فراغت كودكان و بزرگسالان انتخاب شود.

5814 نمایش
3
(از 7 رای)
جزییات بیشتر

مجتمع تجاری تفریحی هماگ، بزرگ‌ ترین و مدرن ترین مجتمع تجاری، فرهنگی، اقامتی و تفریحی در استان خراسان شمالی و محل مناسبی برای خرید و تفریح است.

2773 نمایش
3.2
(از 8 رای)
جزییات بیشتر

پارک جنگلی جاوید بجنورد، از جمله جاذبه های گردشگری طبیعی خراسان شمالی است که محیط وسیع آن، زیستگاه بسیاری از گیاهان و جانوران به شمار می رود.

3744 نمایش
1
(از 1 رای)
جزییات بیشتر

پارک جنگلی دوبرار بجنورد، از جمله جاذبه های گردشگری طبیعی استان خراسان شمالی است که دارای پوشش گیاهی و جانوری متنوع و متعددی است.

4278 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

نقشه شهرگردی خراسان شمالی

شهرگردی خراسان شمالی