قزوين از کجا بخریم؟ قزوين

نمایش روی نقشه

مرکز خرید ناورن Narvan mall ، یکی از بزرگترین و پر طرفدارترین مراکز خرید قزوین است که در چهار طبقه بنا شده و در آن می توانید انواع اجناس و کالاهای مورد نیاز خود را پیدا کنید. این مرکز خرید دارای بوتیک...

11070 نمایش
2.7
(از 24 رای)
جزییات بیشتر

مرکز خرید داریوش از جمله مراکز خرید مدرن و پر طرفدار در شهر قزوین است که با 36 واحد تجاری، 24 واحد اداری و همچنین یک رستوران، به مشتریان خود خدمات ارایه می کند.

6427 نمایش
3.2
(از 15 رای)
جزییات بیشتر

مجتمع تجاری فردوسی که در یکی از بهترین مناطق تجاری اداری قزوین قرار گرفته در واقع یک مجتمع دوازده طبقه ای است که ۵ طبقه از اون اداری و ۳ طبقه تجاری و ۱ طبقه هم مختص فست فود و فودکورت دارد.

6519 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

بازار قزوین یکی از زیباترین بازارهای سنتی ایران و دیدنی‌ترین مکان‌های گردشگری قزوین است. بازاری که معماری ویژه و قدمتی هزار ساله دارد و روزی اهمیتی فوق‌العاده در تجارت بین‌المللی ایران داشته است.

369 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

بازارچه سنتی سپه یکی از مراکز خرید استان قزوین به شمار می‌رود که در محله بلاغی این شهر واقع شده است. بازارچه‌های سنتی، بافتی قدیمی دارند و با فضای نوستالژیک‌شان شما را یاد گذشته‌ها میندازند.

295 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

فروشگاه پروما قزوین در حقیقت پنجمین شعبه از فروشگاه‌های زنجیره‌ای پروما به شمار می رود و حالا به یکی از اصلی ترین هایپرمارکت های شهر قزوین تبدیل شده است.

4947 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

نقشه از کجا بخریم؟ قزوين

از کجا بخریم؟ قزوين