سيستان و بلوچستان شهرگردی سيستان و بلوچستان

نمایش روی نقشه

پارک شادی زاهدان که به نام پارک شادی ها نیز شناخته می شود، از بوستان های بزرگ سیستان و بلوچستان است که می تواند محل مناسبی برای گذران اوقات فراغت باشد.

4368 نمایش
3.9
(از 7 رای)
جزییات بیشتر

پارک کوی قدس، از جاذبه های تفریحی و پارک های استان سیستان و بلوچستان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

2486 نمایش
2.3
(از 11 رای)
جزییات بیشتر

پارک پردیس لاله زاهدان از پارک های اصلی این شهر است که در محدوده بلوار بهداشت قرار گرفته و می تواند محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت باشد.

3488 نمایش
2.9
(از 9 رای)
جزییات بیشتر

پارک شهر زاهدان از جمله جاذبه های تفریحی و پارک های شهری استان سیستان و بلوچستان به شمار می رود که در محدوده بلوار آزادی خودنمایی می کند.

3262 نمایش
3.5
(از 8 رای)
جزییات بیشتر

پارك یاس زاهدان 6 هزار و 500 مترمربع وسعت داره و از پارک های ویژه ای شهر به شمار می ره؛ چرا که پارک یاس اولین پارك در زاهدان هست كه از حالت سنتی و مسطح پارك‌های شهر زاهدان خارج شده و به حالت شكسته ساخ...

1365 نمایش
3
(از 10 رای)
جزییات بیشتر

باغ وحش چاه نیمه زابل، از جمله جاذبه های گردشگری تفریحی موجود در استان سیستان و بلوچستان است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای بازی و سرگرمی تمامی سنین انتخاب شود.

5489 نمایش
4
(از 1 رای)
جزییات بیشتر

شهربازی پارک لاله زاهدان، از جاذبه های گردشگری تفریحی سیستان و بلوچستان است که می تواند برای سرگرمی کودکان و گذران اوقات فراغت بزرگسالان مناسب باشد.

6819 نمایش
3
(از 6 رای)
جزییات بیشتر

مجتمع تفریحی گراناز زاهدان، از جمله جاذبه های گردشگری پرطرفدار در استان سیستان و بلوچستان است که در جنوب غربی شهر زاهدان قرار گرفته و خودنمایی می کند.

7927 نمایش
2.5
(از 2 رای)
جزییات بیشتر

مجتمع گردشگری و تفریحی براسان، از جمله جاذبه های استان سیستان و بلوچستان است که می تواند محل مناسبی برای استراحت و گذران اوقات فراغت مسافران انتخاب شود.

3953 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

بوستان مادر زابل، از جمله پارک ها و جاذبه های گردشگری تفریحی در استان سیستان و بلوچستان است که به عنوان اولین پارک ویژه بانوان این استان شناخته می شود.

4558 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

پارک بانوان چابهار، از جمله پارک های شهری و جاذبه های گردشگری استان سیستان و بلوچستان است که تنها برای استفاده بانوان و دختران در نظر گرفته شده است.

3224 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

پارک ماهکان، از جمله پارک های شهری و جاذبه های تفریحی سیستان و بلوچستان است که در شهرستان سراوان این استان قرار دارد و البته ویژه بانوان است.

1077 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

نقشه شهرگردی سيستان و بلوچستان

شهرگردی سيستان و بلوچستان