از کجا بخریم

مشاهده همه
چهارراه رسولی زاهدان، از جمله مراکز تجاری بزرگ در استان سیستان و بلوچستان است که می تواند محل مناسبی برای خرید انواع پوشاک دست‌دوم باشد.
بازارچه تاریخی سرپوشیده زاهدان یکی از مراکز خرید استان سیستان و بلوچستان به شمار می رود که در خیابان امام خمینی واقع شده است.
مجتمع تجاری هامون زاهدان یکی از مراکز خرید استان سیستان و بلوچستان به شمار می رود که در خیابان مولوی عبدالعزیز واقع شده است.
بازار مشترک زاهدان یکی از مشهورترین بازارهای این شهر به شمار می‌آید که در میدان کوثر زاهدان قرارگرفته است.
بازار بزرگ انقلاب زاهدان (سلمان زاده) یکی از مراکز خرید استان سیستان و بلوچستان به شمار می رود که در خیابان امام خمینی واقع شده است.
پاساژ قائم زاهدان یکی از مراکز خرید استان سیستان و بلوچستان به شمار می رود که در خیابان امام خمینی واقع شده است.
مجتمع تجاری ابریشم چابهار یکی از بزرگ ترین مراکز خرید چابهار با دارا بودن 275 واحد فروشگاهی می باشد که در بلوار بازار واقع شده است.
بازار پردیس چابهار یک از معروف ترین بازارهای استان سیستان و بلوچستان است که در منطقه آزاد چابهار واقع شده است.
مجتمع تجاری صدف بهترین مکان برای خرید لوازم شخصی و خانگی است و از مراکز خرید محبوب و دیدنی های چابهار به ‌شمار می‌رود.
فروشگاه رفاه زاهدان یکی از شعب فروشگاه زنجیره ای رفاه به شمار می رود که در استان سیستان و بلوچستان قرار گرفته است.

سيستان و بلوچستان کجا بمونیم

شکم گردی سيستان و بلوچستان

پربازدید ترین ها

مجتمع تفریحی گراناز زاهدان، از جمله جاذبه های گردشگری پرطرفدار در استان سیستان و بلوچستان است که در جنوب غربی شهر زاهدان خودنمایی می کند.
آبشار گواتامیچ نیکشهر یا همان آبشار پیپ، از جمله جاذبه های طبیعی و آبشارهای تماشایی سیستان و بلوچستان است که در شهرستان نیک‌شهر این استان قرار دارد.
بوستان مادر زابل، از جمله پارک ها و جاذبه های گردشگری تفریحی در استان سیستان و بلوچستان است که به عنوان اولین پارک ویژه بانوان این استان شناخته می شود.
آبشار تاسکان، از جمله جاذبه های طبیعی و آبشار های دیدنی استان سیستان و بلوچستان است که همه ساله مورد توجه بسیاری از بازدیدکنندگان قرار می گیرد.

نقشه گردی سيستان و بلوچستان

logo-samandehi