خراسان جنوبی شهرگردی خراسان جنوبی

نمایش روی نقشه

پارک یا بوستان صیاد شیرازی بیرجند، از جمله بوستان های شهری و جاذبه های گردشگری تفریحی موجود در استان خراسان جنوبی است که در حاشیه بلوار شهید صیاد شیرازی قرار دارد.

1198 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

پارک یا بوستان توحید بیرجند، از جمله جاذبه های تفریحی و پارک های خراسان جنوبی است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت تمامی سنین انتخاب شود.

59122 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

پارک یا بوستان خانواده بیرجند، از جمله پارک های شهری و جاذبه های تفریحی استان خراسان جنوبی به شمار می رود که می تواند به عنوان محل مناسبی برای گذران اوقات فراغت انتخاب شود.

59872 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

پارک آزادگان بیرجند، از جمله جاذبه های تفریحی و گردشگری موجود در استان خراسان جنوبی است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای گذران اوقات فراغت تمامی سنین انتخاب شود.

58729 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

شهربازی بیرجند، از جمله مراکز تفریحی و جاذبه های گردشگری استان خراسان جنوبی است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت تمامی سنین انتخاب شود.

61743 نمایش
2.4
(از 8 رای)
جزییات بیشتر

شهربازی طبس، از جمله مراکز تفریحی و جاذبه های استان خراسان جنوبی است که با وجود وسایل بازی متنوع می تواند به عنوان محل مناسبی برای سرگرمی کودکان انتخاب شود.

61748 نمایش
3.4
(از 8 رای)
جزییات بیشتر

پارک بانوان فدک بیرجند، از جمله پارک های خراسان جنوبی است که به عنوان نخستین پارک ویژه بانوان در این استان شناخته می شود و انتخاب خوبی برای گذران اوقات فراغت خواهد بود.

3826 نمایش
2.4
(از 3 رای)
جزییات بیشتر

پارک بانوان نهبندان، از جمله جاذبه های گردشگری تفریحی استان خراسان جنوبی است که ویژه بانوان بوده و مورد توجه بسیاری از اهالی منطقه و شهرهای دور و نزدیک قرار می گیرد.

1994 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

پارک بانوان فردوس، از جمله پارک های وسیع و جاذبه های تفریحی استان خراسان جنوبی است که از ویژگی های خاص آن می توان به وجود امکانات متعددی ویژه بانوان و دختران اشاره کرد.

1662 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

پارک جنگلی بیرجند، از جمله پارک های شهری و جاذبه های گردشگری تفریحی موجود در استان خراسان جنوبی است که همه روزه مورد توجه بسیاری از گردشگران و مسافران قرار می گیرد.

57700 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

پارک جنگلی قهستان، از جمله پارک های شهری و بزرگترین پارک‌های جنگلی استان خراسان جنوبی است که همه روزه مورد توجه بسیاری از گردشگران و اهالی منطقه قرار می گیرد.

57668 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

پارک یا بوستان جنگلی سربیشه، از جمله پارک های شهری و جاذبه های تفریحی خراسان جنوبی است که می تواند به عنوان محل مناسبی برای استراحت و تفریح تمامی سنین انتخاب شود.

57995 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

نقشه شهرگردی خراسان جنوبی

شهرگردی خراسان جنوبی