آذربايجان غربی شهرگردی آذربايجان غربی

نمایش روی نقشه

پارک تخم مرغی ارومیه یکی از زیباترین پارک های ارومیه به شمار می رود که در ابتدای شهرک ایثار قرار دارد و مورد استفاده شهروندان و گردشگران قرار می گیرد.

1023 نمایش
2.9
(از 6 رای)
جزییات بیشتر

پارک ساحلی ائللرباغی ارومیه بزرگترین پارک شهر ارومیه به شمار می رود که در کنار رودخانه شهرچای و در سمت خیابان والفجر قرار دارد.

1443 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

پارک ساعت قدیمی ترین پارک ارومیه است که به خاطر وجود ساعت بزرگ بیضی شکل آن که در قسمت جنوبی پارک قرار دارد، به پارک ساعت مشهور است.

2211 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

پارک دانشجو یکی از پارک های زیبای شهر ارومیه است که در امتداد بوستان ائللر باغی و پارک ساحلی قرار دارد و به عنوان یکی از مراکز گردشگری شهری ارومیه محسوب می شود.

1700 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

باغ وحش درنا بزرگترین و اولین باغ وحش شهر ارومیه است که در 20 کیلومتری جاده شهید کلانتری قرار دارد و به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری ارومیه به شمار می رود.

5375 نمایش
3.7
(از 11 رای)
جزییات بیشتر

مجموعه تفریحی فرهنگی دنیای بازی ارومیه یکی از شهربازی های ارومیه به شمار می رود که در خیابان والفجر 2 این شهر قرار دارد. مساحت دنیای بازی ارومیه حدود 3500 متر مربع است.

4896 نمایش
0
(از 0 رای)
جزییات بیشتر

دهکده ساحلی چی چست، یکی از مناطق زیبا و و دیدنی شهر ارومیه است که همه روزه میزبان هزاران گردشگر ایرانی و خارجی به خصوص در فصل های بهار و تابستان است.

1500 نمایش
1.6
(از 5 رای)
جزییات بیشتر

مجتمع ساحلی توریستی دنیز (باری) مجموعه‌ای اقامتی، درمانی، ورزشی، گردشگری، پذیرایی و فرهنگی است که در ساحل زیبا و کم‌نظیر دریاچه ارومیه واقع شده است.

5661 نمایش
4
(از 1 رای)
جزییات بیشتر

پارک جنگلی ارومیه که آن را بام شهر ارومیه هم می نامند، در جنوب شرقی ارومیه بر ارتفاعات مشرف به شهر و در مجاورت تپه باستانی شیخ تپه واقع شده است.

2741 نمایش
2
(از 3 رای)
جزییات بیشتر

نقشه شهرگردی آذربايجان غربی

شهرگردی آذربايجان غربی